Włocławek

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Gość » wtorek 28 sierpnia 2007, 15:47

Ja chodzę do Olimpu (http://www.olimp.w3wl.pl). Znalazłam ich ofertę w necie. Kadra doświadczona i bardzo sympatyczna. Mają wysoką zdawalność. Ciekawe czy i mi uda się dołączyć do grona szczęśliwców co zdali za pierwszym razem :roll: .

Nie polecam Lidera. Od kilku osób słyszałam, że potrafią jedynie krzyczeć i się śmiać z kogoś niż czegoś nauczyć. Poza tym u nich też panuje zasada pół obrotu na placu :? .
Gość
 

Postprzez lovelasik » niedziela 19 lipca 2009, 19:38

Polecam Akademie :!: :smile2:
lovelasik
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 19 lipca 2009, 19:36

Postprzez Woox » wtorek 06 października 2009, 22:44

Polecam LOK Włocławek :) Świetni ludzie, panie z biura, panowie instruktorzy i ogólnie super atmosfera. Zero stresu przy nauce a nawet można było trochę pożartować, dzięki temu nauka na luzie wśród takich ludzi to przyjemność, polecam i pozdrawiam:)
Woox
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 25 września 2009, 02:13
Lokalizacja: Włocławek

Re: Włocławek

Postprzez olusiaaaa55 » poniedziałek 27 września 2010, 16:14

Ja zdawałam w "Teodor Grzegórski" , uważam, że to bardzo dobra szkola.
Zdałam za pierwszym razem ;)
Miałam fajnego instruktora więc jestem zadowolona;)
olusiaaaa55
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 27 września 2010, 16:10

Re: Włocławek

Postprzez unguided1989 » wtorek 23 listopada 2010, 10:13

"OSK Karol Lewandowski" Brześć Kujawski (okolice włocławka).
Niestety kończyłem ten kurs i mogę powiedzieć, że bardzo żałuję.
Pan Karol jest zwykłym naciągaczem, jazda trwa 50min zamiast godziny, teorii zero, wszystkiego uczymy się za kierownicą, sam instruktor bardzo niemiły.
Facet ciągle chodził do sklepu, na rynek, oczywiście czas płynął, bierze kursantów do domu uczyć ich obsługi klawiatury do testów, oczywiście godzinka odliczona, trzeba jeździć po innych kursantów za miasto i czas kolejny zmarnowany.
Ogólnie odradzam i nie polecam tego pana, zamiast uczyć krzyczy na kursantów, porażka.
Zdałem egzamin z powodu niedouczenia za trzecim razem, ale najpierw wykupiłem godziny u Pana Milczarka, bez tego bym nie zdał.
unguided1989
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 23 listopada 2010, 10:08

Re: Włocławek

Postprzez doreen » niedziela 30 października 2011, 11:19

Ja ukończyłam kurs w OSK Zielony Listek.
Atmosfera podczas jazd była bardzo przyjemna, instruktorzy kompetentni i spokojni. Wkurzała mnie jedynie częsta niepunktualność i duże odstępy między lekcjami. Ogólnie mam mieszane odczucia do tej szkoły jazdy. Decyzja należy już do nowych kursanów jaki OSK wybiorą.
doreen
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 30 października 2011, 10:58

Re: Włocławek

Postprzez mazda87 » poniedziałek 21 listopada 2011, 22:42

witam jestem dzien przed egzaminem na kat C a kurs ukonczylem w olimpie wloclawek , jestem moim zdaniem fatalnie przygotowany przez niby tego instruktora ,w olimpie wogole nie maja jakiej kolwiek organizacji godzin i czekajac miesiac na egzamin bylem pozostawiony bez zadnej godziny,oczywiscie podchwyt bo kazdy i tak przyjdzie po godzine przed egzaminem , ogolnie nie bede polecal tego osrodka bo wogole nie jestem przygotowany na ten egzamin .
mazda87
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 21 listopada 2011, 20:06


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości