Tarnów

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez bombeczka21 » piątek 06 marca 2009, 21:25

sabcias_27 napisał(a):Ja wczoraj zdawałam - ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM!!! :D Kurs w OSK LUZ . Atmosfera na wykładach super, z problemem zapisania sie na jazdy tez nie było problemów, natomiast instruktorzy... Jezdzilam z P. M. i nie mam żadnych zastrzezen :) Ze spokojem i cierpliwoscią nauczyła mnie dobrze jezdzic, czego dowód odbiore juz za niecałe 2 tygodnie :) Zapisują sie na egzamin bylam pewna tego zdania za pierwszym razem. Kilka dni przed egzaminem dokupilam 4 dodatkowe godziny - trafiłam na p. B....I tego Pana nikomu nie polecam. Prace instruktora traktuje jak zło konieczne, zachowuje się jakby za kare tam siedział, muzyka w samochodzie puszczona na fulla+ głośno chodząca klima powoduje ze nie słyszysz własnych mysli a co dopiero silknika..itd. - to jemu ma byc wygodnie. Porażka. Poza tym potrafił mnie tak zdołować, ze idąc w piatek na egzamin byłam 100% pewna ze obleje... Ogólnie LUZ polecam

witam chcialabym zdementowac ta opinie bo jezdzilam z jednym i z drugim instruktorem i odnioslam zupelnie inne wrazenie.
pani M. jest malo przystepna osoba i ciezko bylo mi sie z nia porozumiec.
Podczas jazdy mialam takiego stresa ze szkoda gadac i przez caly czas ten dystans sie nie zmniejszal.
Nie polecam nikomu jazdy w takiej atmosferze. Jesli chodzi o Pana B. to nie wiem skad wziela sie ta opinia naprawde. Facet naprawde swietnie uczy i wie co robi. Jest cierpliwy, nie krzyczy i naprawde uczy w sposob profesjonalny. Luk nauczyl mnie w momencie i jestem mu za to bardzo wdzieczna. po kazdej jezdzie mowi co trzeba poprawic i nad czym popracowac a atmosfera podczas jazdy jest bardzo przyjazna. Nie zauwazylam ze muzyka glosno grala a klima o ile sie orientuje w renault nie chodzi glosno:p
bombeczka21
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 05 marca 2009, 18:58

Postprzez niiika » poniedziałek 23 marca 2009, 16:44

z tego co ja się orientowałam przed rozpoczęciem kursu to kursanci którzy jeździli w kabie dokupywali godzin w innych ośrodkach :/ w kramexie mało sympatycznie i tak w większości przypadków a później zaczęłam szukać nazwisk instruktorów którzy mają najlepszą zdawalność i zdecydowałam iść do Lidera na krakowskiej... kurs kosztował 900 złotych teraz 1100 chyba ale instruktor świetny człowiek da się pośmiać pogadać i w ogóle... pozdrowienia dla Pana P ;) egzamin za 2 razem zdany ale właściwie przez swoją głupotę i chęć pokazania się z za dobrej strony. jeśli chodzi o plac to chyba nie można lepiej nauczyć niż P.. wiadomo że każdy jest człowiekiem i ja zaczęłam w zgodzie z instruktorem i tak skończyłam ale wiem że laski które myślały że są bóg wie kim to na pewno miło nie miały... jeżeli chcesz się nauczyć to się nauczysz ale jak chcesz pokazywać fochy to lepiej zmienić instruktora bo ten nie pozwala sobie na coś takiego. jeżeli mam polecać to tylko ten ośrodek. egzamin za 2 razem zdany ale właściwie przez swoją głupotę i chęć pokazania się z za dobrej strony. żadna kaba jurex ani kramex :/ grrrr
niiika
 
Posty: 18
Dołączył(a): sobota 14 marca 2009, 18:21

kramex Tarnów

Postprzez warrior » środa 25 marca 2009, 19:24

kramex ma własne forum http://www.kramextarnow.fora.pl/ kto robił tam prawko to niech napisze coś o tym ośrodku i instruktorach w nim pracujących
warrior
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 25 marca 2009, 19:22

Postprzez bombeczka21 » wtorek 14 kwietnia 2009, 13:46

czesc to znow ja:)
jutro mam egzamin i ogromnego stresa:p chcialabym napisac jeszcze pare zdan o luzie:) a mianowicie na temat mojego instruktora prowadzacego p. Krzyska M. z granatowego renault clio nr 3:) swietny facet i polecam go wszystkim:) cierpliwy, dowcipny, do pogadania i naprawde do konca zycia bede mu wdzieczna za to co mnie nauczyl.jest w 100% profesjonalista i jest the best w tym co robi.nie krzyczy i potrafi na spokojnie wytlumaczyc to co robisz zle. mam nadzieje , ze nie zawiode i jutro zdam;p
pozdrawiam
bombeczka21
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 05 marca 2009, 18:58

Postprzez ellamella » poniedziałek 27 kwietnia 2009, 15:28

doris21 napisał(a):A ja się wybije i serdecznie polecam ośrodek MARGO.
http://www.oskmargo.is.net.pl/
Teoria w Margo przeprowadzana jest rzeczowo, solidnie i w miłej atmosferze. Część praktyczna prowadzona jest przez doświadczonych instruktorów . Trafiłam na instruktora z powołaniem cierpliwego , wyrozumiałego, który potrafił wszystko wspaniale wytłumaczyć dzięki czemu zdałam egzamin na pierwszym podejście.


Zgadzam się z Tobą - ja też wszystkim, którzy chcą zrobić kurs na prawo jazdy kat.B gorąco polecam ośrodek MARGO. Panuje tu miła atmosfera, wykłady są ciekawe i rzeczowe, a jazdy prowadzone są przez naprawdę doświadczonych instruktorów.Zrobiłam tu kurs i zdałam za pierwszym razem a zawdzięczam to rzetelności i naprawdę indywidualnemu podejściu do mnie.Wszystko co było dla mnie niezrozumiałe stało się proste i jasne, a egzamin był tylko formalnością. Życze wszystkim tak fajnej przygody z kursem na prawo jazdy i tak miłych i wyrozumiałych ludzi jacy pracują w OSK MARGO . Zadowolana już nie kursantka tylko kierowca :D :D :D
ellamella
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 17 kwietnia 2009, 16:10

Postprzez radi. » poniedziałek 11 maja 2009, 17:40

No więc tak, jestem świeżo po egzaminie. Dodam, że podchodziłem do niego pierwszy raz i zdałem tak jak to pan egzaminator powiedział - celująco. No ale może wszystko od początku. Jako swój ośrodek wybrałem Kramex. Teorie miałem z panem Mikołajem. Przeprowadzona została (przynajmniej w moim odczuciu) w bardzo sprawy sposób. Po egzaminie wewnętrznym przyszedł czas na praktyki. Myślałem że będę długo czekał na swoją pierwszą jazdę. No otóż nic bardziej mylnego. Zostałem zapisany przez bardzo sympatyczną panią (brunetkę w okularach :P) zaraz na następny dzień. Jazdy miałem na nr. 25 (diesel), trafiłem na solidnego instruktora Marcina L. Konkretny facet. Spokojny, a przede wszystkim umiał wszystko dokładnie wytłumaczyć. Z tego co mi teraz wiadomo nie ma go już niestety w tej firmie. Otworzył swoją szkółkę jazdy i pragnę każdemu go polecić. Przed egzaminem miałem jazdy na nr. 6 i 7(tutaj benzynka + turboLPG ;) ), również instruktorzy konkretni. Każdemu kto pragnie zrobić prawko w solidny sposób polecam KRAMEX.
Co tu więcej pisać? Czekam teraz na plastik w bardzo dobrym humorze :)
Avatar użytkownika
radi.
 
Posty: 8
Dołączył(a): niedziela 18 stycznia 2009, 19:48

Postprzez Kuba133 » środa 13 maja 2009, 15:33

Chciałem serdecznie podziękować OSK Kramex w Tarnowie w szczególności panu Mikołajowi za świetnie wyłożoną teorię, oraz instruktorom panu S z Clio 9 i panu T z Clio 6 :) Praktyka przebiegała sprawnie i tak jak należy. Pozdrawiam również panią z blond włosami z biura ;)
Kuba133
 
Posty: 8
Dołączył(a): niedziela 15 marca 2009, 11:54
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez doneus60 » środa 19 sierpnia 2009, 22:31

doris21 napisał(a):A ja się wybije i serdecznie polecam ośrodek MARGO.
http://www.oskmargo.is.net.pl/
Teoria w Margo przeprowadzana jest rzeczowo, solidnie i w miłej atmosferze. Część praktyczna prowadzona jest przez doświadczonych instruktorów . Trafiłam na instruktora z powołaniem cierpliwego , wyrozumiałego, który potrafił wszystko wspaniale wytłumaczyć dzięki czemu zdałam egzamin na pierwszym podejście.


Ja też polecam wszystkim ten ośrodek. Teoria przebiegła szybko i sprawnie a przede wszystkim wszystkie niejasności zostały mi wyjaśnione. Co do jazd to instruktor z którym biorę jazdy jest po prostu super fajny. Można pogadać na luzie, w aucie nie ma stresu i jak coś się zrobi źle to on to wyjaśnia co było źle i można się szybko oduczyć złych nawyków. Najważniejsze że nie gada bez potrzeby i nie krzyczy. Naprawdę instruktor z powołaniem.
doneus60
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 19 sierpnia 2009, 22:19

Postprzez janessa » wtorek 15 września 2009, 09:22

Polecam Auto - Szkoła LUZ w Tarnowie. Szczególnie instruktorów pana Marka K. i Bogusława M. Dzięki nim czułam się dobrze przygotowana do egzaminu i poznałam doskonale Tarnów :D
janessa
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 14 września 2009, 10:31
Lokalizacja: Kraków

LUZ

Postprzez miłosz i gosia » piątek 25 września 2009, 20:56

AUTO SZKOŁA `LUZ`
Super ośrodek, świetnie i rzeczowo prowadzone wykłady przez P. Zaworskiego. Na jazdy polecamy Panów Krzysztofa M. i jego zmiennika Arkadiusza G. z Renault Clio nr 3 - świetnie uczą, okazują dużo cierpliwości i wyrozumiałości, ale wymagają tyle ile trzeba, poza tym jazda z każdym z nich to sama przyjemność :) egzaminy zdaliśmy za pierwszym razem :) Serdecznie polecamy! :)
miłosz i gosia
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 25 września 2009, 20:53

prawo jazdy

Postprzez trybcia » czwartek 29 października 2009, 14:19

gdy czytałam te wszystkie wpisy to aż prosi się aby polecić ośrodek który ja wybrałam sobie. wybrałam jurex i NIE ŻAŁUJE dopiero skończyłam niedawno teorie i uczę się teraz jeździć. mam dopiero przejeżdżone kilka godz(14 godz) wykłady super wykładowca świetnie tłumaczy nie tylko na serio ale trochę żartem dlatego na nudę nie ma co narzekać. mówi ciekawie i interesująco. zna się na rzeczy. także udało mi się dostać do niego na jazdę i polecam z czystym sumieniem ze warto jest poczekać na takiego instruktora wykładowce jak pan S. fakt jest taki ze trzeba poczekać około 2-3 tyg na niego bo takie ma zapisy WARTO!!!świetnie tłumaczy, cierpliwy, nie krzyczy nie pali i nie kazuje się nigdzie podwozić. dużo się nauczyłam przy nim. gorąco polecam ośrodek jak i instruktora clio nr 4 :D
trybcia
trybcia
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 29 października 2009, 14:02

Postprzez enia160 » czwartek 26 listopada 2009, 23:00

A ja robilam kurs na PKS Tarnów....jak wrażenia? Rewelacyjnie...moze szkola jazdy nie jest przereklamowana, ale naprawde ludzie ktorzy ją tworzą wiedzą co robią. Na jednego kursanta jeden instruktor, ktoremu naprawde zalezy abys zdal....powiedza ci wszystko i naucza cie tego w praktyce. Do tego jazdy sa bardzo sympatyczne....az bylo szkoda konczyc kurs:):)

Efekt...egzamin zdany za pierwszym razem.......osobiscie kazdego kogo poznalam uczacego sie na PKSie zdal za pierwszym podejsciem...wiec to mowi samo za siebie...gorąco polecam i pozdrawiam instruktorów....
enia160
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 16 listopada 2009, 20:23

Postprzez rafaello56 » sobota 28 listopada 2009, 17:43

opinie wyżej też mogę potwierdzić szczególnie jeśli komuś zależy to warto ,wiem bo sam miałem z nimi styczność
pan S




(....) o nazwisko dopytaj na PW/patrz regulamin/moderator
B-6.2006, C- 2.2009, CE-9.2009
A,D- obecnie tylko w marzeniach ;)
rafaello56
 
Posty: 73
Dołączył(a): środa 11 lutego 2009, 21:14

Postprzez mika1313 » czwartek 10 grudnia 2009, 19:04

Polecam ośrodek WPK :) blisko MORDU ,teorie prowadzi policjant z drogówki ,dobrzy instruktorzy i miła atmosfera :) hehe przejechałabym sie jeszce L-ką :lol:
mika1313
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 19 października 2009, 15:45

Postprzez LAK32 » środa 16 grudnia 2009, 22:19

Prawo jazdy zdalem za 2 razem , za 1 oblalem w katowicach i postanowilem przeniesc papiery z Katowic do Tarnowa ze wzgledu na oczekiwanie na egzamin
(Katowice - 3 miesiace , Tarnów - 2 tygodnie)
Po półtora miesięcznej przerwie od jazd postanowiłem wykupić 2 godziny przed samym egzaminem w osrodku LIBERO. Pan instruktor w ciągu 2 godzin tak dokładnie pokazał mi miasto (nie znalem wcześniej Tarnowa) , nauczył luku na innym samochodzie i pokazał dokładne trasy egzaminacyjne , ze podczas egzaminu nic mnie nie zaskoczyło.
Gorąco polecam ośrodek Libero
Obrazek
LAK32
 
Posty: 15
Dołączył(a): niedziela 06 grudnia 2009, 23:29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości