Tarnów

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez pio » piątek 18 grudnia 2009, 19:33

Ja robiłem kurs w OSK Allba i bardzo polecam ten ośrodek. Jest on przy ulicy Krakowskiej dokładnie naprzeciwko kościoła Misjonarzy. Także położony w samym centrum miasta. Mają tylko 3 samochody i 5 instruktorów, ale nie ma problemu z zapisywaniem się na jazdy :)

Teoria prowadzona przez pana Darka była wykładana w sposób zrozumiały dla wszystkich naprawdę można się było dużo nauczyć. Ogólnie w ośrodku panuje świetna atmosfera. Podczas jazd dostaje się jednego instruktora, z którym ma się większość jazd. Instruktorzy przekazują sobie informacje o twoich umiejętnościach także jeśli dostajesz nowego to ten już wszystko o tobie wie :wink: . Ja szczególnie polecam pana Michała O. :D , który jest chyba najlepszym instruktorem na jakiego można trafić 8) .

Gorąco polecam ten ośrodek :D , naprawdę potrafią wiele nauczyć i w dodatku nie odczuwa się stresu bo wszyscy instruktorzy i pani sekretarka są bardzo mili :D
pio
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 18 grudnia 2009, 18:54
Lokalizacja: Tarnów

LIDER

Postprzez Abesandra » wtorek 22 grudnia 2009, 10:14

A ja polecam Ośrodek Szkoleniowy LIDER na Krakowskiej... mila atmosferka, dogodne warunki płatności, mila obsługa i bardzo dobrze uczący instruktorzy. Z zapisami na jazdy nie ma problemow a same jazdy sa super aż sie ierzyc nie chce ze czas na nich tak szybko upływa.... Jeszcze raz polecam i pozdrawiam
Abesandra
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela 20 grudnia 2009, 17:46

Kramex

Postprzez d@na » niedziela 17 stycznia 2010, 20:27

Nie wiem skąd biorą się pochlebne opinie o kramexie przecież to dno wykłady prowadzone przez instruktorów nie mających pojęcia o przepisach, zimna sala. Gdzie profesjonalizm i nowoczesność reklamowana przez ośrodek???, gdzie środki audiowizualne?; jak za króla ćwieczka brudna tablica i pisak czasami jakaś płytka z programem który dostępny jest w internecie. Czy warto tracić czas jak z wykładów nic nie można zrozumieć? według mnie fatalnie. Dałam się nabrać bo koleżanka mówiła że w poprzednim roku uczestniczyła w kursie i była bardzo zadowolona miała wykłady z jakimś panem Leszkiem. Dziś nie polecam :evil:
d@na
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 17 stycznia 2010, 10:44

Postprzez beeet » czwartek 18 marca 2010, 22:21

No ja oczywiscie polecam LUZ :D
Jezdzialam z takim jednym kolesiem ale stracilam u niego 15 godzin i wogole nic nie wiedzialam bylam zalamana bo myslalam ze wogole sie do tego nie nadaje ale nie oskarzam go pracuje juz tam dosc dlugo i pewnie juz stracil cierpliwosc i chec nauczania.... wiec szukalam innego. kolega polecil mi pana Łukasza.B. nie wiem jak on to robi ale naprawde swietnie uczy widac ze ma to we krwi!!! i calkowicie nie zgadzam sie z opinia "sabcias_27" - pewnie zdala za Bog wie za ktorym razem i teraz zwala na wszystkich :x Z tego co slyszalam u niego jest najwieksza zdawalnosc :) wiec jak najbardziej wam go polecam:) Druga rzecz to nie piszcie takich strasznych rzeczy o instruktorach to jest naprawde wyjatkowo trudna,stresujaca i odpowiedzialna praca. wyobrazcie sobie ze musicie czasem jakichs strasznym tumokow uczyc waszej mocnej strony ja to bym zawalu dostala a oni i tak maja do nas anielska cierpliwosc!!! Wiec sie zastanowcie jakie okropne rzeczy piszecie nie zwalajcie swoich bledow na kogos innego trzeba je przyjac z pokora!!
Jesli chodzi o wyklady to tez bardzo fajnie. prowadzone byly w bardzo zabawnej atmosferze i duzo z nich wynioslam :) nie bede krytykowac innych osrodkow bo kazdy ma inne odczucia ale jesli chodzi o mnie to oczywiscie LUUUUUUUUUUZZZZZZ!!!!!!!!!
beeet
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 18 marca 2010, 21:56

Tylko Kramex !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez Skobcia20 » środa 07 kwietnia 2010, 16:09

Trafiłam do tego ośrodka, bo polecali go moi znajomi i jestem bardzo zadowolona że poszlam za ich radą gdyż zdałam za 1 razem !!!!!
Wykłady były przeprowadzane bardzo profesjonalnie i fachowo!!
Instruktorów jest bardzo dużo więc jest w czym wybierać, ale ja polecam Pana Wiesława K. na 11 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))))))
Najlepszy Instruktor pod słońcem lepszego w Tarnowie napewno nie znajdziecie !!!!! Dobrze że na niego trafiłam:-)) Jest jedyny w swoim rodzaju szkoli bardzo profesjonalnie :DDDDD
Jeśli chcecie dobrze jeździć idzcie do Kramexu !!!!!!!!!!!!!!!!
Polecam :))))
Skobcia20
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 07 kwietnia 2010, 15:42

Przede wszystkim liczy sie jakość!

Postprzez katya2307 » wtorek 25 maja 2010, 09:18

doris21 napisał(a):A ja się wybije i serdecznie polecam ośrodek MARGO.
http://www.oskmargo.is.net.pl/
Teoria w Margo przeprowadzana jest rzeczowo, solidnie i w miłej atmosferze. Część praktyczna prowadzona jest przez doświadczonych instruktorów . Trafiłam na instruktora z powołaniem cierpliwego , wyrozumiałego, który potrafił wszystko wspaniale wytłumaczyć dzięki czemu zdałam egzamin na pierwszym podejście.


Ja również podpisuję się pod wypowiedzią koleżanki!Co prawda nie robiłam w tym OSK kursu, ale po długiej przerwie(kilkuletniej) bez jazdy dokupiłam w Margo 10 godzin.Panie w biurze są przesympatyczne, doskonale doradzą w kwestii zorganizowania godzin do wyjeżdżenia.Co do samej jazdy Pan Józef jest niezastąpiony, bardzo indywidualnie podchodzi do kursanta, zawsze bardzo miły i profesjonalny.Rzetelnie i cierpliwie tłumaczy każdy manewr i jest bardzo elastyczny jeśli chodzi o umówienie godziny jazd. Po kursie u Pana Józefa prawko zdane za pierwszym podejściem!Szczerze polecam każdemu kto ceni jakość przeprowadzonego szkolenia i pozdrawiam!
katya2307
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 25 maja 2010, 09:02
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez Zuzia13 » niedziela 18 lipca 2010, 16:59

W celu uaktualnienia - Pan Instruktor, którego zachwalałam pare stron wcześniej - założył swój własny ośrodek - dlatego też - gorąco polecam OSK Kursant (Plac Dworcowy 1)!! ;)
17.01.2008 - egzamin: teoria + praktyka - zdane za pierwszym podejściem :)
Zuzia13
 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota 19 stycznia 2008, 00:50
Lokalizacja: Tarnów

Re: Tarnów

Postprzez beniek33 » poniedziałek 08 listopada 2010, 10:45

Polecam gorąco ośrodek szkolenia kierowców Auto-Lex !

Super atmosfera, pani Mariola w sekretariacie cudowna, a instruktorzy po prostu najlepsi :D

Teoria z p.Piotrkiem w zabawnej atmosferze, bez stresu itd.

Polecam instruktora Rafała J. oraz Grzegorza K.
Szkolą świetnie, jazda ciągle po trasach egzaminacyjnych i rzeczywiście najwyższa zdawalność w Tarnowie za 1 razem.

Auto-lex ma jedne z najlepszych samochodów, jeżdżą dosłownie same :D Mocne fury, diesle i benzyniaki ;)

Zdałem wprawdzie za 2 podejściem, ale przez własny błąd, bo za szybko pas chciałem zmienić.

Polecam wszystkim ten ośrodek!!
Pozdrawiam
beniek33
 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek 08 listopada 2010, 10:39

Re: Tarnów

Postprzez vipera » poniedziałek 27 grudnia 2010, 10:16

Ostatnio (w wakacje) zdecydowałam się na ten ośrodek szkolenia kierowców "KURSANT" przy dworcu pkp, o której wcześniej ktoś pisał. Tak szczerze powiedziawszy to zdecydowanie nie żałuję, bo za tą cenę szkolenie jest super! Atmosfera w ośrodku jest totalnie wyluzowana, można załatwić sobie godziny jazd jak się komu podoba, żadnych problemów :)))

Bardzo polecam, bo zdałam od razu choć myślałam, że nie dam rady :P Ale instruktorzy wykrzesali ze mnie umiejętności do jazdy i jestem dumną posiadaczką prawa jazdy na kategorię B :D

Pozdrowienia dla panów instruktorów z Kursanta! (jeśli to zobaczą :) )
Zdane za 1 razem na B! :D
Avatar użytkownika
vipera
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 27 grudnia 2010, 10:02

Tarnów

Postprzez Frances » piątek 04 lutego 2011, 00:43

Jestem z Katowic i zdaje w Tarnowie oczywiście z powodu terminów. Od siebie polecam Auto-Test, po pierwsze dopiero w tej szkole nauczyłam się łuku :o a poza tym są elastyczni i zawsze mi pomagają... w różnych sprawach. Wcześniej - przeczytaniu opinii na tym forum - jeździłam z Kramexem i Luzem, nie polecam w ogóle porażka.
Frances
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 22 stycznia 2010, 00:22
Lokalizacja: Silesia

Re: Tarnów

Postprzez Tehace » poniedziałek 14 lutego 2011, 00:39

Auto LEX - p. Jacek - za pierwszym razem.
Tehace
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 14 lutego 2011, 00:31

Re: Tarnów

Postprzez Madziorekk » piątek 09 września 2011, 18:12

OSK MX - Darek B. za pierwszym razem, polecam :spoko: :spoko:
(2011-08-31 12:00) Egzamin.
(2011-09-06 09:13:06) Prawo Jazdy: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
(2011-09-12 17:51:05) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.
Madziorekk
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 09 września 2011, 18:09

Re: Tarnów

Postprzez Martynka81 » środa 01 lutego 2012, 14:29

Polecam wspaniałego instruktora Pana Andrzeja (Kramex), człowiek o niezwykłej wiedzy, jeśli ktoś nie chce wyrzucać na daremno pieniędzy za nauki jazdy to na prawdę warto zapisać się do tego człowieka!Nie pożałujecie, ja jestem mega zadowolona, a mam porównanie z innymi instruktorami, przepaść....
Martynka81
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 01 lutego 2012, 14:25

JUREX

Postprzez crooha » niedziela 11 marca 2012, 16:29

POLECAM JUREX!!!
Wykupiłam w tym ośrodku dodatkowe godziny i jestem bardzo zadowolona!
Super instruktorzy. Jeździłam z czterema i szczególnie polecam pana Waldka L. (teraz jeździ suzuki 30), który naprawdę nauczył mnie jeździć :spoko:
crooha
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 11 marca 2012, 16:14

Re: Tarnów

Postprzez tyler » sobota 05 maja 2012, 09:37

Witam,
tak naczytałem się pozytywnych opini o OSK LUZ w Tarnowie (kategoria C) i zarejestrowałem się specjalnie, by być przestrogą dla przyszłych TIRowców.
Wykłady zostały poprowadzone dobrze, na LUZie, instruktor fajnie wszystko wytłumaczył.
Gorzej z jazdami. Plac jest mały, słabo oznaczony, jest WIECZNIE ZAPCHANY tak że musimy tracić cenne minuty aż ktoś ustąpi.
Instruktorzy? Jest jeden dobry instruktor, drugi młody ale też uczy w miarę... reszta? Wielkie aroganty, robią wielką łaskę kursantowi (jeździłem w zimie i musiałem czekać na -20 mrozie podczas gdy panowie gawędzili i palili cygary, a auta miały zapalone silniki...), wydzierają się o wszystko, nie mają za grosz cierpliwości (nawet na pierwszych jazdach)... na placu robią to samo, śmieją się, palą a kursant robi plac i nawet nie wie nieraz jak, bo oni się nie interesują i drą, gdy widzą że się robi niepoprawnie. Jazda z niektórymi panami to prawdziwa mordęga, stres gorszy niż na egzaminie i poczucie własnej bezwartości kierowcy. Doliczmy do tego te ich cyrki z wewnętrznymi egzaminami i koniecznością dokupowania godzin.
NIE POLECAM TEGO OŚRODKA!
tyler
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 05 maja 2012, 09:27

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości