Tarnów

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Zuzia13 » piątek 08 lutego 2008, 21:58

Czytając wasze posty dochodzę, do wniosku, że jednak pasuje rozbudować tą moją wypowiedź na temat OSK Jurex :)
No więc, kursy zaczynają, sie tam średnio w każdy czwartek, teorię prowadzi bardzo miły Pan, który w przystepny i interesujący sposób przekazuje swoja wiedzę - na nude nie mozna narzekać :) -ogólnie cały kurs teoretyczny trwa ok 2 tygodni.
Co do praktyki to jazdy odbywają się tylko na Renault, instruktora wybieracie sobie sami.
Ja osobiscie goraco polecam Pana z 10 - miła atmosfera, duzo cierpliwości no a przede wszystkim zaangażowanie w swoją prace :).
17.01.2008 - egzamin: teoria + praktyka - zdane za pierwszym podejściem :)
Zuzia13
 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota 19 stycznia 2008, 00:50
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez lucyas » wtorek 06 maja 2008, 10:39

na C to chyba LUZ ma największą zdawalnosc :)
PRAWO JAZDY KAT T
zdane za 1 razem;]
B za 2 ;]
lucyas
 
Posty: 41
Dołączył(a): czwartek 14 kwietnia 2005, 17:29
Lokalizacja: Tarnów

a jednak kramex

Postprzez pysiaaa » sobota 10 maja 2008, 09:04

Witam:) zarejestrowałam się specjalnie, żeby dołączyć się do tej dyskusji na temat prawka w Tarnowie, a dokładniej w Kramexie. Polecili mi ten ośrodek znajomi. Na początku rzeczywiście byłam zadowolona, ale jak przystąpiłam do jazdy, to już na dzień dobry wnerwiła mnie Pani, u której są zapisy( tu zaznacze, że są 2 panie i jedna jest bardzo miła i pomocna, natomiast ta druga... troche jędza), no dobra... wyjeździłam pierwsze 4 godz. na punto z Panią instruktor, nawet spoko, miała dużo cierpliwości, później 2 godz. na corsie (taki młody instruktor, już ma clio), dość dobrze uczył. No ale w momencie kiedy miałam zacząć jeździć na clio, to się zaczęło... Co jazda to z innym instruktorem, i to czasem po godz. bo ten do którego się zapisałam, akurat nie dał rady...:/ w pewnym momencie miałam już dość i stwierdziłam, że w życiu nie zdam, bo juz polowa godz byla wyjerzdzona. Wiec rozpisalam reszte do pewnego instruktora... mialam duzo szczescia, bo trafilam na czlowieka z powolaniem... Wszystkim kursantom, którzy zapisali się na prawko w Kramex'e polecam clio nr 5 ( Pan Mikołaj W.) on uratował honor tej firmy:) naprawde wspaniale uczy, szanuje czas i potrafi go wykorzystać, zwraca uwage nawet na minimalne błędy w jeździe:) Mimo, że jeździłam z nim tylko pół kursu, jego wskazówki wystarczyły, abym nauczyła się jeździć, dodam, że dobrze jeździć, co zostało wczoraj potwierdzone... zdałam za pierwszym razem:) pozdrawiam wszystkich i szerokiej drogi:)
pysiaaa
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 10 maja 2008, 08:49

Postprzez Witupl » sobota 31 maja 2008, 14:02

Nikt jeszcze nie pisał o PKS-ie. Mam mieszane uczucia co do tego ośrodka. Teoria przebiegła szybko i sprawnie, natomiast jazda.... Hmm. Po teorii czekałem prawie miesiąc na pierwszą jazdę. Potem Jeździłem 2- 3 razy w tygodniu po 2 godziny. Po jakimś tam czasie znowu przerwa 2 tygodnie. trwało to trochę ale w miarę dobrze zostałem przygotowany bo udało się mi zdać za pierwszym.
Witupl
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 31 maja 2008, 13:50

Postprzez sabcias_27 » sobota 07 czerwca 2008, 15:33

Ja wczoraj zdawałam - ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM!!! :D Kurs w OSK LUZ . Atmosfera na wykładach super, z problemem zapisania sie na jazdy tez nie było problemów, natomiast instruktorzy... Jezdzilam z P. M. i nie mam żadnych zastrzezen :) Ze spokojem i cierpliwoscią nauczyła mnie dobrze jezdzic, czego dowód odbiore juz za niecałe 2 tygodnie :) Zapisują sie na egzamin bylam pewna tego zdania za pierwszym razem. Kilka dni przed egzaminem dokupilam 4 dodatkowe godziny - trafiłam na p. B....I tego Pana nikomu nie polecam. Prace instruktora traktuje jak zło konieczne, zachowuje się jakby za kare tam siedział, muzyka w samochodzie puszczona na fulla+ głośno chodząca klima powoduje ze nie słyszysz własnych mysli a co dopiero silknika..itd. - to jemu ma byc wygodnie. Porażka. Poza tym potrafił mnie tak zdołować, ze idąc w piatek na egzamin byłam 100% pewna ze obleje... Ogólnie LUZ polecam
sabcias_27
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 07 czerwca 2008, 15:21

Postprzez barbi86_86 » środa 18 czerwca 2008, 17:32

Trafiłam do Kramexu, bo koleżanka poleciła mi tę szkołę jazdy. Bardzo sobie chwaliła zarówno kompetencje instruktorów jak i ogólnie panującą rodzinną atmosferę. I miała rację. :D Na pierwsze 2 godziny trafiłam do bardzo sympatycznej pani instruktor z punto 19 (było miło, ale się skończyło:) Po tej pierwszej jeździe miałam chaos w głowie. Bałam się, że na następnej jeździe będzie tak samo. Ale na szczęście pomyliłam się. Trafiłam na świetnego instruktora z Punto 14 - Pana Marcina L. To on sprawił, że poczułam się pewnie za kierownicą. Potrafił wprowadzić miłą, przyjazną atmosferę i sprawić, że przestałam się denerwować ;D i samochód przestał mi gasnąć na każdym skrzyżowaniu;) Potem trafiłam na Clio 13.Tu także trafił mi się bardzo sympatyczny instruktor i bardzo dużo się nauczyłam. Zdałam za pierwszym razem :D
Podsumowując, chciałabym polecić KRAMEX wszystkim, którzy zamierzają zrobić prawo jazdy w najbliższym czasie. Uważam, że nie ma lepszego ośrodka w Tarnowie.
barbi86_86
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 29 lutego 2008, 14:25

A ja polecam PKS :)

Postprzez destroyer2008 » czwartek 17 lipca 2008, 18:33

Witam wszystkich!!!

Przyglądam się wypowiedziom na temat tarnowskich OSK, opinie widzę różne, zupełnie jak przed moim wyborem ośrodka. Wybrałem PKS i muszę przyznać, że nie zawiodłem się, ośrodek poleciła mi koleżanka, która u nich kończyła kurs. W ulotce informacyjnej pisze cytat: „STAWIAMY NA JAKOŚĆ, A NIE NA ILOŚĆ” i jestem przykładem na to, że PKS właśnie takim podejściem słynie. Kadra jest super miła oraz bardzo dobrze przygotowana, jazdy są wyłącznie prowadzone z jednym wybranym instruktorem, panowie starają się dostosowywać do naszych potrzeb. Jedynym minusem może być plac manewrowy, który jest nieco pod górkę. Szczególnie godnym polecenia jest Pan Instruktor Józef Siedlik, wskazówki jak i indywidualne podejście połączone z przygotowaniem do egzaminu pozwoliło mi na zaliczenie egzaminu za pierwszym podejściem. Tak więc jeśli liczysz na spokojną naukę w miłej atmosferze wybierz PKS, a nie zawiedziesz się i co najważniejsze unikniesz przykrych uwag oraz niepotrzebnego stresu. Pozdrawiam ;)
destroyer2008
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 17 lipca 2008, 17:06

Postprzez emma3 » poniedziałek 04 sierpnia 2008, 20:37

Zwrazam sie do pani która krytykowała p.B. Moim zdaniem jest to dobrze wyszkolony instruktor moglam sie o tym wielokrotnnie przekonac. jest wymagajacy ale zawsze cierpliwy. Jesli chodzi o głosna muzyke wystarczyloby zeby pani go poprosila aby zciszyl. mi ona wogole nie przeszkasza wrecz przeciwnie czuje sie na "LUZIE" :)))
Dzieki niemu czuje sie przygtowana do egzaminu panstwowego:) dziekuje p. B.
emma3
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 04 sierpnia 2008, 20:03

OSK PKS Tarnów

Postprzez rafii » wtorek 25 listopada 2008, 15:28

Polecam OSK PKS w Tarnowie, teoria fachowo, dobrze wyłożona, jazdy na samochodach takich jak w MORD TARNÓW, Renault Clio 1.2 na benzyne, a nie jak w innych osk w ogromnej wiekszości mułowate zagazowane LPG-iem. Wybieramy jednego instruktora i jezdzimy z nim przez cały kurs co jest dużym plusem, jazdy możemy rozpisać dowolnie wg. potrzeb kursanta, spoko atmosfera, widać że ci ludzie chcą nauczyć, instruktor z którym jeździłem super, co bede wiecej pisał, wynik egzaminu mówi sam za siebie, za pierwszym POZYTYWNY:)

Polecam!
07.07.2008 16:00 - rozpoczęcie kursu PJ na kat. B w OSK PKS Tarnów
17.11.2008. 10:30 - Teoria 18/0, praktyka - Wynik pozytywny :)
28.11.2008 - już jeżdżę bez [L]-ki :)
W trakcie B+E :)
rafii
 
Posty: 21
Dołączył(a): poniedziałek 23 czerwca 2008, 13:45
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez radi. » niedziela 18 stycznia 2009, 20:05

Z racji tego że jest to mój pierwszy post na tym forum to wstępnie chciałbym miło przywitać każdego użytkownika forum - Witajcie.

No więc teraz przejdźmy do rzeczy. Miałbym do was kilka pytań odnośnie wyboru OSK w Tarnowie, oraz z samym przebiegiem kursu.

No właśnie, wybór OSK. W Tarnowie jest ich bardzo dużo począwszy od małych ośrodków po duże "fabryki". Chciałbym dobrze zainwestować te pieniądze i naprawdę przejść dobry kurs pod okiem dobrze wykwalifikowanych instruktorów, oraz w miłej atmosferze. No więc co polecacie? Osobiście nie "ciągnie" mnie do tych dużych "fabryk" ze względu na stosunek do kursanta (czytając wasze powyższe odpowiedzi, oraz wnioskując po niektórych informacjach od znajomych). No ale jeśli ma to być dobry ośrodek który nauczy mnie zdać później egzamin to czemu miałbym się nie zapisać.

Drugie pytanie jest następujące. Urodziny mam pod koniec kwietnia i nie wiem czy warto już się zapisywać. Co doradzacie?

Liczę na szybką odpowiedź z waszej strony.

Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
radi.
 
Posty: 8
Dołączył(a): niedziela 18 stycznia 2009, 19:48

Postprzez 4r73k » niedziela 18 stycznia 2009, 20:56

radi. polecam Ci ośrodek KABA z Tarnowa. Mają swoją siedzibę na ulicy Narutowicza. Sam uczęszczałem tam na kurs i odziwo z słabeusza zrobili ze mnie dobrego drivera, co później przełożyło się na zdanie egzaminu za pierwszym podejściem. Ośrodek polecili mi znajomi, którzy też sobie chwalili. Nie wiem jak w tym momencie, ale kiedy robiłem kurs mięli atrakcyjną ofertę cenową. Z tego co się orientuje to nadal dostaje się 10% rabatu za okazaniem legitymacji.
Jeśli chodzi o sam kurs to teorię prowadził Pan Staszek, na którego zajęcia aż chciało się chodzić. W tym momencie wykłady prowadzi ktoś inny, mają chyba również nową salę wykładową. Jazdy też przebiegały w strasznie miłej atmosferze, jeździłem z kilkoma instruktorami i pomimo panującej - negatywnej opinii na ten temat jestem bardzo zadowolony (każdy przekazał mi ważne informacje, dodał coś od siebie itp).
To chyba tyle, jakbyś chciał więcej informacji napisz na PW albo tutaj, chętnie odpowiem.
Pozdrawiam
4r73k
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 18 stycznia 2009, 20:45

Postprzez 4r73k » niedziela 18 stycznia 2009, 22:48

Był niedawno w tarnowskim wydaniu Gazety Krakowskiej ranking Ośrodków Szkolenie Kierowców w Tarnowie, Nowym Sączu itp.
KABA miała 1 miejsce wśród tarnowskich OSK. Postaram się poszukać tej gazety, bo chyba sobie ją zachowałem.
Co do atmosfery, jest ona po prostu luźna. Ja miałem do czynienia z samymi świetnymi i miłymi instruktorami.
4r73k
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 18 stycznia 2009, 20:45

Postprzez Asiusiaaa » poniedziałek 26 stycznia 2009, 22:18

ja tak jak Zuzia13 polecam JUREX. Atmosfera naprawdę bardzo sympatyczna, ja akurat uczęszczałam na kurs weekendowy.. w soboty i niedziele przez 3 tygodnie po 2 godziny. Ogólnie JUREX posiada naprawdę super instruktorów którzy nie tylko nauczą jeździć ale i dobrze rozluźnią i odstresują. Osobiście chwalę sobie Pana Darka z 24 i Dominika z 7 :) niestety już skończyłam kirs, zdałam egzamin i aż się tęskni za nimi :)
02.01.2009
teoria +, ale placyk oblany

26.01.2009
placyk +. miasto +

teraz czekamy na plastik ;)
Asiusiaaa
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek 26 stycznia 2009, 21:10
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez szatyneczka » czwartek 19 lutego 2009, 12:08

Witam wszystkich!Ja już jestem po kursie i po egzaminie:)Proponuję Wam Ośrodek"KRAMEX".Robiłam tam kurs i jestem bardzo zadowolona.Wykłady prowadziła Pani Dorotka,znakomicie je prowadzi.Trafiłam na super instruktora.Jestem Mu bardzo wdzięczna za cierpliwośc i wyrozumiałość.Ten instruktor to istny anioł.Oby więcej tak wspaniałych instruktorów.Panie Wieśku K.dziękuję.Pozdrawiam!!Kursantka E.Sz. :D
szatyneczka
szatyneczka
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 18 lutego 2009, 22:39
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez doris21 » czwartek 05 marca 2009, 16:23

A ja się wybije i serdecznie polecam ośrodek MARGO.
http://www.oskmargo.is.net.pl/
Teoria w Margo przeprowadzana jest rzeczowo, solidnie i w miłej atmosferze. Część praktyczna prowadzona jest przez doświadczonych instruktorów . Trafiłam na instruktora z powołaniem cierpliwego , wyrozumiałego, który potrafił wszystko wspaniale wytłumaczyć dzięki czemu zdałam egzamin na pierwszym podejście.
doris21
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 13 lutego 2009, 16:16
Lokalizacja: Tarnów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości