Tarnów

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Tarnów

Postprzez pawelex2121 » niedziela 13 maja 2012, 19:10

Najlepszy OSK w Tarnowie to "Auto Test" ul.Chemiczna 1 Grzegorza M.!!! Bezstresowa nauka co jest naprawde wazne ! Zapisalem sie zeszlego roku i naprawde warto bylo jazdy mialem wlasnie z kierownikiem osrodka gosc naprawde w porzadku ,wszystko spokojnie tlumaczy juz na pierwszych godzinach nauczylem sie dobrze robic luk, wyklady tez okey.Naprawde osrodek idzie na reke dla nich wazne jest zeby kogos nauczyc jezdzic. Do tego sympatyczna i mila sekretarka! Szczeze polecam!!!
pawelex2121
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 13 maja 2012, 18:59

Re: Tarnów

Postprzez djsystem » czwartek 31 maja 2012, 07:54

Witam robiłem kurs w ośrodku Libero , jednak żałuje że wybrałem ten ośrodek ponieważ nic sie nie nauczyłem . Jazda polegała na tym ze instruktor kazał jechać mi na wprost , kompletnie nie wiedziałem jak zrobić łuk . Instruktorzy zbywaja cię na każdym kroku , robią sobie przerwy w trakcie jazd... I skutkowalo to tym że nie zdalem egzaminu aż 3 razy . Dopiero gdy zapisałem sie do Pana Kubisa w Wojniczu , nauczyłem sie prawidłowo jeżdzić i łuk wykonywałem bezbłędnie . Jeśli ktoś jest z okolic Wojnicza lub chciałby zrobić Kurs polecam tego pana . :)
djsystem
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 31 maja 2012, 07:49

Re: Tarnów

Postprzez lea22 » wtorek 07 sierpnia 2012, 20:30

Witam, szukam szkoły, która organizuje kursy weekendowe (w tygodniu pracuję w Krakowie i nie dam rady iść na normalny kurs). Mi udało się znaleźć OSK MX i jeszcze Kursant i Libero zaproponowali indywidualny tok teorii. Co myślicie o tych szkołach, którą wybrać? Znacie jeszcze jakieś inne szkoły, które organizują takie kursy weekendowe/indywidualne?
lea22
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 07 sierpnia 2012, 20:25

Re: Tarnów

Postprzez vipera » wtorek 07 sierpnia 2012, 22:23

Ooo jak mnie tu dawno nie byłam :)

Ja zdecydowanie polecam Kursanta, pisałam nawet w tym temacie na poprzedniej, czy dwie strony temu - robiłam tam kurs na samym początku istnienia tej szkoły i jeździłam z Panem C... Zdałam za pierwszym razem pomimo ogromnego strasu i niewiary w siebie (gdzieś nawet kiedyś na tym forum opisywałam nawet swoją trasę egzaminacyjną - znajdziesz w moich postach ;) )

Przysłałam tam kilku moich znajomych i każdy wyszedł zadowolony, więc z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że to dobry ośrodek :)

Co do Libero i MXa - nie wiem, nie znam nikogo kto tam robił, więc się nie wypowiem.
Zdane za 1 razem na B! :D
Avatar użytkownika
vipera
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 27 grudnia 2010, 10:02

Re: Tarnów

Postprzez Stradiva » środa 12 grudnia 2012, 16:54

Ja polecam Jurex. Bardzo miła atmosfera, łatwo jest się rozpisać na jazdy, instruktorzy są w stanie przełożyć termin specjalnie dla osób mających egzamin za kilka dni. Oczywiście pełen profesjonalizm.
Stradiva
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 12 grudnia 2012, 16:36

Re: Tarnów

Postprzez Bercik2602 » piątek 15 marca 2013, 16:33

Gorąco polecam OSK LUZ, praktyczny bezbłędnie za 1szym razem, kurs szybko, przyjemnie.

POLECAM
Kategoria Prawa Jazdy: B
Teoria: 21.02.13 (za 4razem :P)
Praktyczny: 07.03.13. (za pierwszym :D)

2013-03-13 Prawo jazdy: przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne
2013-03-13 - Pierwsze 200km :)
2013-??-?? - Prawo jazdy do odbioru w urzędzie
Bercik2602
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 18 lutego 2013, 11:04

Re: Tarnów

Postprzez wegalio » wtorek 22 kwietnia 2014, 10:18

Razem z kumplami robiliśmy kurs w Auto-lex, wszyscy zdali poza jednym, który musiał w trakcie wyjechać za granicę, ale planuje wrócić i też tam dokończyć. Z instruktorami można po ludzku pogadać i nie drą się jak w niektórych ośrodkach. Polecam ich.
wegalio
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 22 kwietnia 2014, 10:12

Re: Tarnów

Postprzez Drake90 » wtorek 13 maja 2014, 11:55

Generalnie potwierdzam to co powiedział poprzednik. Auto-lex to dobra szkoła jazdy w Tarnowie.
Drake90
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 13 maja 2014, 11:50

Re: Tarnów

Postprzez tyga33 » środa 03 czerwca 2015, 10:30

Zdecydowanie Auto Lex na ul. Nowy Świat w Tarnowie! Mają wysoką zdawalność i zwłaszcza jeśli chodzi o przygotowanie do egzaminu teoretycznego warto ich wybrać. Teraz dużo ludzi oblewa teorię, przez szerszą bazę pytań i to w dodatku niejawnych. Na stronie www.auto-lex.pl jest do nich tel, na stronie powinny być też podane najbliższe terminy kursów
tyga33
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 03 czerwca 2015, 10:28

Re: Tarnów

Postprzez melberg » czwartek 18 czerwca 2015, 01:30

Nie będę oryginalny, ja też robiłem w Auto Lex, większość jazd miałem z panem Jackiem. Generalnie polecam ; mam porównanie, bo była to już moja druga szkoła jazdy (zawiedziony wynikami w pierwszej, zwróciłem się do Auto Lex) i w AL nauczono mnie dwa razy więcej w dwa razy krótszym czasie :)
melberg
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 18 czerwca 2015, 01:20

Re: Tarnów

Postprzez erik » wtorek 30 czerwca 2015, 16:22

ja nie bede az taki surowy, troche jednak dobrych szkółek w tym naszym tarnowie jest, aczkolwiek Auto-Lex zdecydowanie na propsie :D sam tam robiłem i zdałem bez problemu za pierwszym razem. co prawda to juz czas pewien temu, no ale z tego, co słysze, trzymają poziom
erik
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 30 czerwca 2015, 16:19

Tarnów

Postprzez Rupertos » czwartek 23 lipca 2015, 12:41

Ja z trzema kumplami poszliśmy do EUFORI na krakowskiej i lepiej nie mogłem trafić. Kurs mieliśmy tylko dla nas czterech bo chcieliśmy rano, godziny zajęć i jazd wybieraliśmy kiedy nam pasowało i wszystko zdane od kopa :D czego chcieć więcej. Cała czwórka (chociaż jeden z nas zdał za drugim razem :P) poleca szkolę i pana Rafała jako wykładowcę i instruktora oraz pana Staszka a paniom z biura dzięki za codzienną kawkę i obiecujemy,że umyjemy kubeczki przy następnej kategorii ;) :spoko:
Rupertos
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 23 lipca 2015, 12:22

Re: Tarnów

Postprzez tuomainen » sobota 19 września 2015, 10:09

No nie wiem czy nie można lepiej trafić niż Euforia, słyszałem różne opinie o tej szkole :P Może zależy od instruktora. Ja tam kierowałem się statystykami zdawalności, więc podobnie jak większość wylądowałem w Auto Lex. Odkąd opublikowali ten najnowszy ranking, jest tam mnóstwo kursantów, więc czasami tłok do zapisów, ale generalnie szkoła bardzo w porządku :D
tuomainen
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 19 września 2015, 10:05

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości