Katowice

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

POLECAM OSK CENTRUM :)

Postprzez mortrischia » piątek 16 kwietnia 2010, 20:21

Osobiście polecam OSK Centrum w Katowicach przy Warszawskiej 3 bardzo dobra kadra biurowa, bezproblemowa obsługa, wspaniali wykładowcy;] Jeśli chodzi o sposób załatwiania formalności...żadnych problemów i często idą "na rękę" kursantom. Konkurencyjna cena i wiem, że często mają różne promocje. Doświadczeni, mili i kompetentni wykładowcy, w miarę ciekawie prowadzą wykłady...dużo się nauczyłam
Jeśli chodzi o jazdy....ja ze swojego instruktora jestem bardzo zadowolona...anielska cierpliwość, spokój, opanowanie, pełna kultura, bardzo dokładnie i jasno tłumaczy wszystkie manewry itd... Jazdy miałam prawie codziennie i nie było problemu z dostosowywaniem godzin. Polecam.


Jak na osobę, która myślała, że w życiu prawka nie zrobi i po pierwszej jeździe ucieknie gdzie pieprz rośnie....już nie mogę się doczekać własnego samochodu :lol:
mortrischia
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 16 kwietnia 2010, 20:17

POLECAM OSK.OLAF

Postprzez fchouse » środa 28 kwietnia 2010, 10:55

[/b POLECAM WAM KURS W OSK OLAF.

CO TU DUŻO MÓWIC. WSZYSTKO W PORZĄDKU, TERMINOWO, KONKRETNIE I PROFESJONALNIE. SZYBKO SIĘ NAUCZYŁAM I PRZY OKAZJI ŚWIETNIE BAWJŁAM. ZDAŁAM ZA II RAZEM ALE NA PIERWSZYM EGZAMINIE ZGUBIŁO MNIE MOJE NIELECZONE ADHD. :D

JEŚLI KTOŚ MA JAKIEŚ PYTANIA TO PISZCIE ODPOWIEM NA WASZE PYTANIA fchouse@interia.pl :lol:

A NAJLEPIEJ POCZYTAJCIE SOBIE OPINIE NA FORUM :D
http://katowice.naszemiasto.pl/forum/wa ... ,fkid.html
fchouse
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 28 kwietnia 2010, 10:44

Postprzez alice_b » sobota 01 maja 2010, 17:19

Wybrałam osk na placu Andrzeja p. Michała Smolińskiego. Teorię zakończyłam i czekam na pierwsze jazdy z panem Mariuszem.
Z wykładów jestem zadowolona. Wszystko porządnie przerobione i wytłumaczone. Polecam !
Zdałam egzamin 14 kwietnia 2011 roku !
alice_b
 
Posty: 299
Dołączył(a): sobota 01 maja 2010, 17:12
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postprzez gwiazdeczka » sobota 08 maja 2010, 22:31

A co powiecie o Ośrodku Szkolenia Kierowców LECH?
Uczęszczał ktoś z Was tam na kurs?
Jak instruktor, jazdy i inne?
Bardzo proszę o jakieś informacje na ten temat.
gwiazdeczka
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 08 maja 2010, 22:18

Postprzez Noway » poniedziałek 10 maja 2010, 18:10

Siema ; )

Jestem właśnie po zdanym egzaminie (I raz) ,więc chętnie podzielę się moimi spostrzeżeniami na temat ośrodka w którym się szkoliłem.

Z czystym sumieniem mogę polecić OSK Euro z Katowic.Ceny niestety nie pamiętam ale wątpię ,żeby przekraczała 1500 zł.
Wykłady na Ligocie, Brynowie i Piotrowicach . Wszystko rzetelnie i sumiennie. Jedynym mankamentem tej szkoły może być godzina ustalania jazd (15.00 ) ale do tego można się przystosować.

Polecam szczególnie pana instruktora, któremu urodziła się niedawno córka, dużo zdrowia. ; )

Na plus na pewno łuk, który jest baaardzo podobny do tego z prawdziwego egzaminu. ( Chodzi o lekki spad i jazda z ręcznego )

Jak będą jakieś pytania to na PW.

Pozdrawiam Cz.
Noway
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 10 maja 2010, 17:56

KIDAL Katowice

Postprzez majkelllo » wtorek 11 maja 2010, 13:13

Witam!

2,5 miesiąca temu rozpocząłem naukę w OSK KIDAL w Katowicach.
W miesiąc obrobiłem się z teorią i w kolejny miesiąc z obowiązkowymi 30 godzinami jazd. Zapisałem się na egzamin, wykorzystałem 5 godzin GRATIS, oraz dokupiłem jeszcze 3.
Dziś w WORD Katowice, zdawałem po raz pierwszy egzamin - wynik POZYTYWNY.

Cały kurs odbywał się w profesjonalnej i przyjacielskiej atmosferze.
Polecam gorąco pana Andrzeja - instruktora - w bardzo dużym stopniu przyczynił się do mojego sukcesu: jest profesjonalistą i świetnym facetem o żelaznych nerwach i cierpliwości.

Uważam że zostałem b.dobrze przygotowany do egzaminu.

Zaznaczam że pochwalił bym ten OSK niezależnie od wyniku egzaminu,
bo na egzamin szedłem spokojny o moje umiejętności, wystarczyło tylko opanowanie i uśmiech na twarzy :D

Dziękuję.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania dotyczące kursu, tudzież egzaminu - chętnie odpowiem.

Pozdrawiam i życzę szczęścia.
majkelllo
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 11 maja 2010, 12:49

Postprzez Jelczuu » wtorek 11 maja 2010, 16:36

OSK Mysłowice, siedziba w Katowicach.
Przychodzę zrobić sobie testy na komputerze, już widzę datę programu 2004. Zaczynam robić i pierwsze pytania, w ogóle inne niż z testów Asgrafa 2009 na D, Gazety Prawnej oraz BAZY PYTAŃ wszystkich kategorii w PDFie. Żadne z tych źródeł, nie ma nic z tego, co posiada komputer w OSK. Oni są niepoważni, jeszcze upierają się, że mają aktualne, że to takie same jak w Wordzie. Przecież z innych źródeł, są w ogóle odmienne pytania niż na tym komputerze. Jak teraz im to udowodnić, gdy uparcie twierdzą, że to jest dobre i każą mi się na tym szkolić?
Dla przykładu polecam poszukanie pytania z pierwszej serii "pomoc medyczna", brzmiącego, jakie są konsekwencje oparzenia... nie ma takiego... :shock:
Avatar użytkownika
Jelczuu
 
Posty: 30
Dołączył(a): sobota 13 marca 2010, 17:01
Lokalizacja: Katowice

Postprzez handcuff » czwartek 13 maja 2010, 20:02

Ja uczyłem się u pana Smolińskiego w ośrodku szkolenia kierowców przy pl. Oddziałów Młodzieży Powstańczej. Teoria poszła bardzo szybko, trwało to niecałe dwa tygodnie, zajęcia były w sumie ciekawe, trochę humoru, ale dużo wiedzy można tam było zdobyć. Zdałem wewnętrzny i rozpocząłem jazdy jakieś dwa tygodnie po pierwszym pojawieniu się w ośrodku. Uczyłem się jazdy u szefa ośrodka, pana Smolińskiego, a poszedłem do niego z polecenia mojego brata, który zdał dzięki niemu za pierwszym razem trzy lata wcześniej.

Jeździ się z nim bardzo fajnie i generalnie nie narzekam, czasami załatwia na mieście jakieś sprawy, co wiąże się z traceniem czasu na parkingu, ale wszystko to można odliczać i później płacić za dodatkowe jazdy mniej (lub nawet w ogóle - zależnie od tego, ile czasu w ciągu pierwszych 30h odliczyłeś).

Egzamin praktyczny oblałem już trzy razy, zawsze na mieście, ale chyba nie mogę powiedzieć, że to wina słabego instruktora, tylko mojego stresu i głupich błędów.

Plac jest w dość dogodnym miejscu, bo pod Belgiem przy Granicznej.

Obsługa w sekretariacie bardzo miła i pomocna.
handcuff
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 13 maja 2010, 19:48

Postprzez lilala » wtorek 18 maja 2010, 21:59

witam, polecam baardzo OSK Autostop w Katowicach na Szopienickiej. Fajnie uczą, spokojnie, zajęcia bodajże we wtorek i czwartek ale w sumie do ustalenia.Ja jestem bardzo zadowolona, zdałam za pierwszym razem. A ! jak się chce, to instruktor będzie z tobą na egzaminie. Dwóch moich znajomych też z tej szkoły zdało za pierwszym razem, jedna za drugim.Powodzenia wszystkim! Nie dajcie się:-)
lilala
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 18 maja 2010, 21:40

Postprzez alice_b » sobota 19 czerwca 2010, 16:49

Benson napisał(a):
tom9 napisał(a):koledze juz odpowiadalem na priv, ale na przyszlosc gdyby ktos pytał.
Osobiscie polecam Pana Andrzeja z Sosnowca. Jezdzi obecnie na czarnym Grande Punto oraz prowadzi wyklady 2 razy w tygodniu. +/- 35 lat.
Pozdrawiam

No cóż, wypada mi tu tylko podziękować koledze, bo chociaż egzamin jeszcze przede mną, to wiem, że instruktora wybrałem bardzo dobrze :) Z czystym sumieniem polecam Pana Andrzeja. Obecnie jeździ w OSK KIDAL ( http://www.kidal.pl ). Cierpliwy, tłumaczy co i jak i wprowadza świetną atmosferę w samochodzie, co sprawia, że aż chce się przychodzić na kolejne godziny :)[/quote

potwierdzam opinię kolegów a co do p. Andrzeja to chyba nic nowego nie dodam. No może oprócz tego że wiecznie żarty się go trzymają i co chwilę wkręca jakiegoś kursanta. Dobrze że jeszcze przy mnie nerwicy nie dostał - hahaha !!
Ostatnio zmieniony poniedziałek 01 listopada 2010, 21:33 przez alice_b, łącznie zmieniany 1 raz
Zdałam egzamin 14 kwietnia 2011 roku !
alice_b
 
Posty: 299
Dołączył(a): sobota 01 maja 2010, 17:12
Lokalizacja: Piekary Śląskie

polacam OLAFA

Postprzez mark19755 » czwartek 12 sierpnia 2010, 08:20

Wszystkim zainteresowanym zrobieniem prawka polecam kurs w osk OLAF.

Bardzo fajnie, szybko, bezstresowo. Szkolenie teoretyczne bardzo fajnie prowadzone, na spokojnie, można było wszystko omówic. Poza tym możecie uczestniczyc w nich do woli. Zawsze służą pomocą.

Praktyka na fajnych grandziakach. Zawsze punktualnie i terminowo wszystko się odbywało. Pokazali mi wszystkie miejsca, w których można było się naciącna egzaminie. Nie ukrywam, że z całą pewnością pomogło mi to na egzaminie zdanym oczywiście za pierwszym razem...

Pozdrawiam i jeszcze raz polecam OLAFA :D
mark19755
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 12 sierpnia 2010, 08:02
Lokalizacja: katowice

Postprzez patrykeeper » czwartek 19 sierpnia 2010, 16:59

Szkoliłem się w ośrodku "Kliś" w ligocie (panewniki) i musze przyznac ze lepiej trafic nie moglem. Teoria 4 razy w tygodniu po 2h co sprawia ze nie trzeba sie dlugo meczyc z nudna teoria. Najlepsze w tej szkole jest to, że mamy wybór naszego instruktora prowadzacego (takie ktory musi z nami przejezdzic minimum 20 z 30h oraz to ze nie trzeba dlugo czekac na jazdy gdyz osrodek dysponuje duza iloscia samochodow. Z praktyka udalo mi sie uporac w 3 tygodnie. Naprawde polecam wam "Klisia"
Druga calkiem dobra szkola w Kato jest "Supelmen" na ceglanej (niedaleko kortow), wiem ze moi koledzy robili tam teorie w weekend a jazdy tez im szybko poszly. Praktycznie wszyscy zdali za pierwszym razem tak wiec proponuje wybrac jedna z tych szkol.
patrykeeper
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 16 sierpnia 2010, 11:43

SupeLmen = Rewelacja

Postprzez Vendetta18 » sobota 21 sierpnia 2010, 20:02

Świetny OSK, instruktor punktualny, spokojny, pokazuje miejsca, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę, co zrobić by zdać za 1 razem. Jak człowiek o coś prosi to ok, nie ma sprawy, (np chciałam skończyć jazdy przy przystanku to no problem, nie zmuszał mnie do zatrzymania przy ośrodku tak jak to robili w Auto Szkole nr 1 w Siemianowicach, do której niestety uczęszczałam).
Vendetta18
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 11 lipca 2010, 08:07

Re: Katowice

Postprzez ravenchild » sobota 06 listopada 2010, 21:09

Wiele słyszałem o różnych ośrodkach szkoleniowych. W zależności czy chce się dojeżdzać czy nie, ja moge zaproponowac, i polecić ośrodek EURO. Jest on umieszczony na ligocie. Polecam instruktora Mariusza. Młody, rozmowny, umiejący odpowiedzieć na każde pytania, i bardzo dobrze uczy, parkować i jeździć po łuku. W cenie jest wszystko wliczone, więc cena jest atrakcyjna.
Plac jest praktycznie taki sam jak na wordzie. Wiem bo sam jeździłęm tu i tu. Dokłądnie taki sam spadek. Wszystko tak samo wyprofilowane.
Znam wielu ludzi którzy z innych katowickich ośrodków przychodzili do Euro na podszkolenie i sobie je bardzo zachwalali.
ravenchild
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 06 listopada 2010, 21:07

Re: Katowice

Postprzez izaiza » niedziela 14 listopada 2010, 15:58

Dużo można by mówić,ale tak na prawdę samemu trzeba się przekonać na własnej skórze jak gdzie jest.Ja zrobiłam w około miesiąc cały kurs w ośrodku Lopecik w centrum Katowic na 3-go maja 38 za bardzo dobre pieniądze. Jeśli ktoś chce niech sam sobie sprawdzi co i jak albo niech sobie zadzwoni i się dowie. www.lopecik.pl Nic więcej nie zachwalam, bo za dużo pisania.Sami się przekonajcie!
Pozdrawiam pana instruktora R.R. :-)
Iza :D
izaiza
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 14 listopada 2010, 01:53

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości