Katowice

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Katowice

Postprzez MiHao » poniedziałek 22 listopada 2010, 21:35

Witam !
Poszukuję szkoły na kategorię C+E .
C robiłem w OSK "Kliś"
Powiedzmy że jestem zadowolony , ale nie mogłem się dogadać z instruktorem .
MiHao
 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek 08 października 2009, 17:54

Postprzez katharina-88 » czwartek 25 listopada 2010, 18:22

Witam, ja musze sie pochwalić zdałam za pierwszym razem ! :D 8) zapisalam sie na kurs do OSK Lopecik mieszczącym sie w centrum na ul.3go Maja 38, jest to nowy osrodek ale instruktorzy są świetni ! Naprawde potrafia wszystko dobrze i porzadnie wytłumaczyc, ja zapisalam sie na kurs weekendowy i cała teorie mialam w 3 dni :D a po weekendzie mialma juz jazdy:) dlatego szybko poszlo. Fajnie isc do osrodka ktory nie jest jeszcze przeludniony bo nie musisz czekac po tydz, dwa na jazdy, a z tego co mi znajomi opowiadali uczeszczajac na kurs w silesi to tak jest ;/ padaka...

Pozdrawiam !
katharina-88
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 25 listopada 2010, 18:13

Re: Katowice

Postprzez Joker77 » środa 08 grudnia 2010, 18:47

Ja również polecam OSK KIDAL, a w szczególność p. Andrzeja. Zdałem za pierwszym razem, a wszystko dzięki w/w instruktorowi. Dzięki rzeczowym uwagom w bezstresowej atmosferze cały kurs przebiegł bezproblemowo. Tacy ludzie są stworzeni do takiej pracy. Po prostu oaza spokoju i wiedzy. Slava!
Joker77
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 08 grudnia 2010, 18:30

Re: Katowice

Postprzez wawus87kce » piątek 10 grudnia 2010, 17:34

Uważajcie na tą główną promocje w silesi, gdzie jeśli jeszcze się uczysz w szkole średniej i przyniesiesz im legitymację szkolną to na koniec kursu dostaniesz 50zł. zniżki - to kłamstwo!!! Niedawno skończyłam kurs i jeśli chodzi o kurs to nie mogę narzekać było na prawdę fajnie i cieszę się,że trafiłam na takiego instruktora, swoją drogą polecam Roberta [usunięto] bardzo dobry instruktor, do tego anielsko cierpliwy zawsze wesoły :-) zrezygnowal z Silesii i założyl swoja nauke jazdy o nazwie Lopecik ( na centrum Katowic). Gdy niedawno przyszłam po zaświadczenie ( za które musiałam zapłacić dodatkowo 30zł ), to ten koleś w biurze powiedział mi że zniżka mi się już nie należy, bo ona obowiązuje tylko tych, którzy nadal uczą się w szkole średniej a nie tych, którzy już ja skończyli- TO JAKIEŚ ŻARTY !!! Według niego nie jest ważne,że przychodząc na ten kurs obiecano mi zwrot 50zł. i według niego to moja wina, bo mogłam kurs skończyć wcześniej! Poza tym był bardzo opryskliwy i niemiły i miał o wszystko pretensje, nawet o to,że mam pogiętą kartę - mam nadzieję,że on to przeczyta albo jeszcze lepiej jego szef i wyciągnie z tego jakieś konsekwencje!!!
Oszukują z tą promocją - nie dość ,że nie dostałam tych 50zł. to jeszcze musiałam zapłacić 30zł. za zaświadczenie, które według mnie należy mi się bez płacenia ! Czyli jestem 80zł. w plecy, dla kogo jak dla kogo, ale dla mnie to dużo !
Szczerze nie polecam tego ośrodka, mimo że instruktor super!
wawus87kce
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 07 grudnia 2010, 18:35

Re: Katowice

Postprzez weihenstephan » czwartek 16 grudnia 2010, 12:19

Witam

Kurs robiłem w OSK Wszołek w Katowicach przy ulicy Francuskiej 80. Jestem bardzo zadowolony. Nie miałem z niczym zadnych problemow. Platnosc rozlozylem sobie na raty , nikt nie gonil mnie z pieniedzmi , przynosilem wtedy kiedy mialem. Pan ktory prowadzi wyklady teoretyczne , robi to w sposob bardzo ciekawy , widac ze fachowiec. Duzo sie nauczylem z tych wykladow. Jazdy mialem z Panem Jackiem i jestem rowniez zadowolony. Jest bardzo opanowany , nie krzyczy , spokojnie tlumaczy , pozwala sluchac radia i czasem zmienic kanal :) Dogadywalem sie z nim bez problemow , nie przypominam sobie zeby kiedykolwiek sie spoznil na umowiona ze mna godzine , byl bardzo punktualny. Jak mial ze mna do wyjechania godzine , to wyjezdzal pelna godzine. Czytalem w innych postach negatywne opinie o szkolach i o instruktorach i musze napisac , ze w tej szkole nie ma takich cyrkow. Dodam że tą wiedze i te wskazowki , ktore wpoił mi Pan Jacek zastosowałem na egzaminie i zdałem za pierwszym razem. Z mojej strony polecam ten ośrodek i tego instruktora.


Michał W.
weihenstephan
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 16 grudnia 2010, 11:51

Re: Katowice

Postprzez Monika29 » niedziela 06 marca 2011, 14:11

A ja polecam naukę jazdy Lopecik , która mieści się w centrum Katowic przy ulicy 3go Maja 38.Wszystkim będę go polecała, bo teraz wiem,że nie mogłam trafić lepiej.Mały ośrodek, gdzie nie traktuje się ludzi jak w dużych ośrodkach, czyli jak mięso arymatnie, tylko do każdej osoby podchodzi się indywidualnie a na to właśnie liczyłam.Z góry wiedziałam,że nie będę od razu super jeździła, bo wcześniej nigdy nie miałam z tym nic wspólnego ( no chyba, że jako pasażerka :-)) i trochę się tego bałam, ale instruktor, który prowadził wykłady a potem okazało się, że również z nami jeździł był super - miał anielską cierpliwość i umiał wszystko logicznie wytłumaczyć i za to mu dziękuję! :-)
Przy okazji dodam, że zdałam za pierwszym razem i teraz odebrałam prawo jazdy!!! :-)
Dziękuję panie Robercie i do zobaczenia wkrótce na światłach...niech pan nie ucieka;-))
Pozdrawiam Monika N.
Monika29
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 06 marca 2011, 10:44

Re: Katowice

Postprzez wosabi » poniedziałek 07 marca 2011, 21:02

Zapisałem się na C szkoła ogólnie OK (Ligota)polecił mi ją kolega , że super instruktor ,plac itd . Z placem miał racje ale instruktor -totalna porażka- na koniec okazało się że ten super instruktor jest ale jeżdzi na naczepie . Mają tam fajne instruktorki na B.
wosabi
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 07 marca 2011, 20:35

Re: Katowice

Postprzez viniaczek » wtorek 15 marca 2011, 16:51

Hej! Muszę bardzo pochwalić OSK "EUROKLASA" który mieści się na ulicy wodnej 1 w Katowicach.Pan Maciej i Pan Marcin to świetni instruktorzy! Zabawni i konkretni.Nigdy się nie unoszą, zawsze zachowują święty spokój i wszystko tłumaczą zgrabnie i szybko.Teoria zrobiona w ciągu 6 spotkań, wewnętrzny z teorii zaliczony za 1-szym razem bezbłędnie.Autka w ośrodku to Fiat Grande Punto EVO 5 biegowy oraz Dwie toyoty Yaris 5 i 6-cio biegowe.Jazdy z Instruktorami (P.Maciek, P.Marcin) są naprawdę świetne.Mogę polecić OŚRODEK w 100% bo niedość że najtaniej w całym mieście to jeszcze wszystko tłumaczą tak jak trzeba.Biorą w trudne miejsca ale na tym to właśnie polega :D Nic tylko U NICH się uczyć i zdać za 1-szym!

Pozdrawiam! :)
(27/06/2011) - TEORIA [+] - 0 Błędów
(11/07/2011) - PRAKTYKA [+] -0 Błędów
(20/7/11) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
(26/7/11 - 10:00 ) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.
(26/7/11 - 10:30 ) Prawo Jazdy w kieszeni.
;)
viniaczek
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek 15 marca 2011, 16:42

Re: Katowice

Postprzez hildzia » środa 27 kwietnia 2011, 13:09

Witam!
Jestem nowa na forum i nie znalazłam żadnego kącika powitalnego, dlatego witam wszystkich tutaj :wink:

Przeglądałam sobie forum, znalazłam powyższy wpis i muszę się zgodzić z przedmówcą :spoko:
Jak najbardziej polecam EUROKLASĘ, w wakacje uczyłam się u Maćka i muszę przyznać, że łezka mi się w oku zakręciła po skończeniu kursu.. Tak jak napisał viniaczek instruktorzy są bardzo cierpliwi, nie unoszą się i dobrze tłumaczą, dostosowują się do klienta, jego potrzeb i umiejętności. Poza tym jest niedrogo. Osobiście myślę, że podjęłam dobrą decyzję wybierając mniejszy OSK niż większe i "popularniejsze" w Katowicach, czułam się bardzo komfortowo podczas całego kursu, między innymi ze względu na indywidualne podejście do kursanta, jak sami piszą na stronie :)
hildzia
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela 17 kwietnia 2011, 23:38
Lokalizacja: Katowice

Zdecydowanie odradzam ZDZ Katowice !

Postprzez wiktoriabrunon » piątek 13 maja 2011, 21:30

Lekcje jazdy w tej szkole to PORAŻKA! Panowie instruktorzy kategorii B są z poprzedniej epoki. Nie mają pojęcia jakie zasady obowiązują na egzaminie. Na pytania kursantów odpowiadają żeby sobie doczytać w kodeksie. Na porządku dziennym u Pana Kazia są obelgi i chamskie odzywki w stylu: "co za dużo pieniędzy masz, że przychodzisz na kurs?" lub "wiesz, nie każdy może byc kierowcą" (to taka zachęta na drugiej lekcji). Trzy lekcje w innej szkole dały mi więcej niż 30 w ZDZ Katowice!
wiktoriabrunon
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 13 maja 2011, 21:09

Re: Katowice

Postprzez nicol » wtorek 07 czerwca 2011, 16:01

Dla zainteresowanych kursem prawa jazdy mogę polecić (tak jak mnie polecono i bardzo się z tego cieszę) Lopecik w centrum Katowic. SZYBKO przede wszystkim i na tym mi najbardziej zależało. Teorie miałam zrobioną w trzy dni (z ratownikiem medycznym) to ważne.Potem jazdy też szybciutko poszły i BEZ ŻADNEGO STRESU :D , mogę to zagwarantować. Bardzo serdecznie polecam gdyż jestem już kierowcą . Pozdrawiam :spoko:
nicol
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 07 czerwca 2011, 14:53

Re: Katowice

Postprzez CocoRosie » niedziela 19 czerwca 2011, 18:43

Czy wie ktoś coś na temat OSK 'Extreme' w Katowicach?

czytałam kilka opinii na temat właściciela- Andrzeja T. i są one bardzo podzielone.
Ktoś wie coś na temat tego ośrodka i instruktorów?
CocoRosie
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 19 czerwca 2011, 18:29

Re: Katowice

Postprzez alice_b » wtorek 21 czerwca 2011, 20:39

osobiście polecam OSK Kidal na Francuskiej oraz p. Andrzeja. Świetny instruktor, oaza spokoju, bardzo konkretny, wszystko dokładnie wytłumaczy , stwarza świetną atmosferę w czasie jazd. Już tęsknię !!
Zdałam egzamin 14 kwietnia 2011 roku !
alice_b
 
Posty: 299
Dołączył(a): sobota 01 maja 2010, 17:12
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Katowice

Postprzez Matius » wtorek 28 czerwca 2011, 12:26

Z całego serca NIE polecam szkoły "Start" na Giszowcu.
Zaczynając od tego że kurs kosztuje: 1350zł oczywiście nie masz w tym badań czyli kolejne 50zł...

Samochody jakie posiadają to stara zdezelowana Corsa, Punto które dawno powinno być zezłomowane, i chyba 2 grande.

Wykłady trwają non stop nie ważne ze zapiszesz się na początku stycznia czy w lutym, im to nie robi problemu...

Podczas mojego szkolenia w tej szkole przerabiałem 3 razy znaki drogowe, 3 razy jakieś pierdoły na temat pasów itp. A skrzyżowania najwyraźniej są mało ważne...

Miałem jazdy z Robertem B. czysty idiota, zamiast patrzeć co robię to ciągle pisał SMS nie wiem może dorabia na jakimś SMSie Erotycznym... Jeździłem z nim i podczas jazd załatwiał swoje interesy... Tereny jakie zwiedzałem ? Nikiszowec, Szopienice, Korea, Paderewa od strony Belga, i Zawodzie. Po co Centrum tam się chyba egzaminów nie prowadzi. Na jazdach podczas dy zrobiłem jakiś błąd to same nerwy, jakieś fochy z jego strony ogólnie szkoda gadać nikomu tego imbecyla nie polecam.

Natomiast z czystym sumieniem mogę polecić szkołę "Jacek" również na Giszowcu.
Miałem tam zaledwie 7h ale nauczyłem się dużo więcej niż w tym całym Starcie...
Jazdy miałem z 2 instruktorami:
- Łukasz 4h (Miły, Sympatyczny, Kulturalny, Wyrozumiały), gdy zrobiłem błąd wytłumaczył mi co robię źle, brał mnie w to samo miejsce i powtarzaliśmy manewr. Pokazał mi pułapki w jakie łapią egzaminatorzy.
- Michał 3h (Rozmowny, Miły, Wyluzowany), tak jak Łukasz wie na czym polega nauka. Wszystko na spokojnie bez nerwów, ogólnie o obu nie mogę powiedzieć nic złego. Same superlatywy.

Podsumowując jeżeli jesteś z okolic Giszowca to jedynie "Szkoła Jazdy Jacek" siedziba w gimnazjum 16, byłej szkole pods. nr. 54.

Odwoziłem 3 dziewczyny po jazdach:
- Dąbrówka Mała
- Szopienice
- Zawodzie
Więc widzicie że osoby z dość daleka dojeżdżają do tej szkoły naprawdę Warto. Pozdrawiam.
- 10.10.2010 - Teoria 3 błędy.
- 27.06.2011 - Teoria - 1 błąd.
- 27.06.2011 - Praktyka 0 błędów.
Matius
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela 26 czerwca 2011, 16:23
Lokalizacja: Katowice - Giszowiec

Re: Katowice

Postprzez pasterz » piątek 01 lipca 2011, 09:18

OSK POŁUDNIE KATOWICE - nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. Zapytacie dlaczego? Auta nie przystosowane do egz , na ost jeździe dowiedziałam się ze auta na egz są 6 biegowe, jak poszłam do innego osk na doszkolenie to auto zupełnie inaczej się prowadzi!Po drugie czas robienia egz zaczelam w marcu skonczylam po koniec maja to to wielkim fuksem. Bardzo mało jazd w samym centrum, jazdy po 2h czasem 3 h tyg. A teraz najlepsze na ost jezdzie na placu pytam się czy mogę sobie jeszcze raz włączyć wszystkie światła odp instruktora "Nie, bo nie mam ochoty" po 5 min wyszedl z auta i rzekł "dobra to se powłanczaj" Mam w pon egz ale nie czaruje się że zdam. Natomiast OSK EURO POLECAM mialam tam 2 h wysoka kultura , maja plac manewrowy taki jak na egz że trzeba ruszać z ręcznego na łuku, intruktor cierpliwy nie krzyczy, miły DBAJĄ O KLIENTA i widać że im zależy na tym żeby nauczyć jak najlepiej !!!
pasterz
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 01 lipca 2011, 09:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości