Sosnowiec

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Sosnowiec

Postprzez kokosanka » poniedziałek 22 kwietnia 2013, 18:56

Witam Was.
Ja swoje prawko robiłam już jakiś czas temu. Widzę że są tutaj stare opinie o szkołach jazdy które już dawno nie istnieją. Ja po raz kolejny skorzystałam z usług szkoły jazdy która istnieje już od kilku lat. Polecam prawo jazdy na motocykl :-) tak, tak, jestem kobietą i postanowiłam zrobić sobie kat A. Polecam chłopaków z www.osk.vsc.pl prowadzą Centrum Szkolenia Motocyklowego. Kiedyś robiłam u nich prawko na B. Teraz zaczęłam na motocykl, a mój bratanek zapisuje się na AM na motorower. Dam Wam znać jak będę już po wszystkim:)
kokosanka
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 23 kwietnia 2011, 00:00

Re: Sosnowiec

Postprzez pawlox777 » piątek 05 lipca 2013, 07:10

Witam.Wczoraj tj.4.07.2013 zdobyłem upragnione prawko.Kurs robiłem w innym ośrodku,jednakze tam instruktor miał do mnie złe podejście,wobec czego olałem prawko na jakis czas.Zmieniłem szkołe jazdy na Ara na Gwiezdnej i moge powiedziec ze to był świetny wybór.Rafał Słonina jest b.dobrym instruktorem a najnowsze Yaris te które są na egzamine,jeżdzi sie na kursie.Nauczył mnie wszystkiego i poszedłem świetnie przygotowany na egzamnin i zdałem bez problemu.Polecam
pawlox777
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 29 czerwca 2013, 10:08

Re: Sosnowiec

Postprzez volvap » wtorek 09 lipca 2013, 22:04

polecam OSK Dawid na ul. Wojska Polskiego
zdany teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem
volvap
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek 13 maja 2013, 14:45

Re: Sosnowiec

Postprzez ehhhh » piątek 11 grudnia 2015, 20:50

DORA I PIOTR - Uciekajcie od nich z daleka! Robią same problemy ile nerwów przez nich straciłam to się w głowie nie mieści. Pobierają opłaty za egzamin wewnętrzny , kiedy był bum na prawo jazdy przed nowymi przepisami od stycznia 2016 to przyjęli tyle kursantów ,że max miałeś 3 h jazd tygodniowo , kłamią wyssanymi z placa ustawami mówiąc ,że pierwsze 8 jazd musi być tylko po 1 h ( co oznacza ,że nie dojedziesz nawet do dąbrowy górniczej lub katowic ,żeby jeździć tam gdzie prawdopodobnie będziesz na egzaminie). Wybranie tego osk to była jedna z gorszych decyzji w moim życiu. Strata czasu i pieniędzy. Kiedy chciałam zrezygnować z kursu musiałabym zapłacić prawie tyle co za cały kurs DORA I PIOTR TO PORAŻKA!!!
ehhhh
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 11 grudnia 2015, 20:45

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości