Sosnowiec

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Sosnowiec

Postprzez doraa29 » czwartek 24 listopada 2005, 10:20

JA POLECAM OSK MARIUSZ,JEST SUPER :arrow: :
doraa29
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa 16 listopada 2005, 22:05

Postprzez Bart0sz_ » piątek 02 grudnia 2005, 22:00

Ja polecam OSK Mieczysław i Bogdan Sagadyn.
Bart0sz_
 
Posty: 23
Dołączył(a): piątek 02 grudnia 2005, 21:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sosnowiec

Postprzez Leniwiec » czwartek 19 kwietnia 2007, 19:39

doraa29 napisał(a):JA POLECAM OSK MARIUSZ,JEST SUPER :arrow: :


Hehe, również polecam ten ośrodek :D Bardzo fajnie i przyjemnie sie jeździ.
Leniwiec
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 19 kwietnia 2007, 18:28

Postprzez bori » wtorek 15 maja 2007, 09:13

JA polecam OSK Elka, ten osrodek jest dowodem na to ze wyklady nie musza byc nudne :)
Avatar użytkownika
bori
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 14 maja 2007, 23:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez deadeye » poniedziałek 20 sierpnia 2007, 23:55

ja jestem po kursie w "adamie" na koscielnej, polecam osrodek- dobry klimat, dobrzy instruktorzy (sprawdzilem kilku, ale najbardziej polecam pana Grzeska :) ), no i przede wszystkim zdalem za pierwszym razem :) poza tym to jedna z niewielu szkol w ktorej kurs teoretyczny nie jest nudnym gadaniem, tylko prowadzi go swietny koles - nawet po calym dniu na uczelni odechciewa sie spac przez jego zajecia.
deadeye
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 20 sierpnia 2007, 23:48
Lokalizacja: Sosnowiec

Szkoła bezpiecznej jazdy Lisowskiego i OSK "Adam"

Postprzez esteban » czwartek 24 stycznia 2008, 17:25

Miałem kurs w Szkole bezpiecznej jazdy u pana Lisowskiego na środuli w szkole 42 (ta z armatą). Pozornie wydawać się może ok, ale:
1. Wysoka cena
2. Brak placu, a to co placem niby jest to jakaś żenada (a każdy wie że od placu- łuk- egzamin się zaczyna)!!!
3. Strasznie zarywa godziny- zamiast 60 min jeździ sie 45-50 i dodać należy że podczas jazdy notorycznie zatrzymuje prawiąc wykłady o popełnionych błędach zamiast tylko o nich wspomnieć i jechać dalej co sprawia że faktyczny czas jazdy trwa około 35 minut, może troszkę dłużej.
4. Obecność jego czasem bardziej stresuje niż pomaga i uczy.

Przed egzaminem (drugim niestety, pierwszy oblałem) zmieniłem szkoleniowca na pana Darka z OSK "Adam" na Kościelnej.
1. Ośrodek dobrze przygotowany- własny plac na 2 samochody.
2. Bardzo dobre podejście do osoby szkolonej- spokój, brak stresu
Pan Darek przygotował mnie do egz. bardzo dobrze- Dziękuje.
Placyk łyknąłem bez problemu i miacho też poszło raczej ok, a przy pierwszym szkoleniu zostałem uwalony od razu na łuku, nawet nie wyjechałem na ulicę.
esteban
 
Posty: 20
Dołączył(a): czwartek 24 stycznia 2008, 17:10

osk rudna 4

Postprzez Kobyla89 » niedziela 02 marca 2008, 21:54

polecam osk ul.rudna 4 na pogoni, prowadzi pan Arek(całkiem miły facet), ogólnie bardzo dobra szkoła, dużo się o nich nauczyłem, mają indywidualne podejście do kursanta, bez stresowa nauka, mają swój plac manewrowy, to jest ich stronka www.osk.vsc.pl
ogólnie bardzo polecam :)
Kobyla89
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 02 marca 2008, 21:08

dobra szkoła jazdy

Postprzez driver88 » niedziela 23 marca 2008, 09:39

hej ja tez robiłem prawko u tego gostka na rudnej 4. Pan Arek jest ok. Beż żadnych problemów zdobyłem prawko na B, a teraz zaczynam przygodę z kat. A u niego:)

jeśli ktoś chce być profesjonalnie przeszkolony to polecam ten ośrodek
driver88
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 23 marca 2008, 00:09

Postprzez Spider89 » piątek 04 kwietnia 2008, 15:11

////
Ostatnio zmieniony piątek 21 sierpnia 2009, 11:38 przez Spider89, łącznie zmieniany 2 razy
Avatar użytkownika
Spider89
 
Posty: 24
Dołączył(a): piątek 04 kwietnia 2008, 14:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Mchał R.

Postprzez welcomekids » sobota 12 kwietnia 2008, 22:07

Spider89 napisał(a):Robiłem w "Łukaszu" - instruktor Michał R. - niesamowity facet.
Teraz otworzył własny ośrodek, jeśli ktoś byłby chętny to zapraszam na PW ;)


Być może autorem tej wypowiedzi jest Michał R. Ta wersja wydaje mi się najbardziej prawdopodobna. Nie wiem jak ktoś może chwalić tego człowieka.
- Załatwianie jego prywatnych spraw na jazdach to norma. Raz czekałam 15 minut aż Michałek sobie coś zje. Żenada
- Obcinanie godzin - spóźnia się, chodzi na kawkę gdzieś, tak ucieka po 10 minut na każdej lekcji, w sumie podczas 30 godzin marnujecie 5.
- Pisze smsy, dzwoni, nie patrzy się na drogę.
- Zapytany czemu trzeba jechać tak a nie inaczej, nie potrafił odpowiedzieć.
- A PRZEDE WSZYSTKIM chamski, niemiły, ordynarny. Doprowadza do płaczu i wyśmiewa się. Obleśne gadki z podtekstami też się zdarzały.
- Źle wypowiada się o WSZYSTKICH swoich kursantach. Na jazdach tylko plotkuje. To norma dla niego.
- Aha, i nie dość, że obgaduje innych kursantów to niejednokrotnie zwyzywał przy mnie swojego ówczesnego szefa Łukasza K.

Podsumowując - nie dość, że jest to człowiek o kulturze osobistej na poziomie zerowym, to na dodatek za wiele was nie nauczy, nie wytłumaczy i NA PEWNO nie będzie cierpliwy. Zero kompetencji. Jestem bardzo niezadowolona, prawko zdałam tylko dlatego, że zmieniłam instruktora na bardziej kompetentnego. 20 godzin z Michałem R. w samochodze to było zwykłe marnowanie czasu.

Pozdrawiam

Wszelkie podobieństwo do osób prawdziwych było zamierzone i celowe.
welcomekids
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 12 kwietnia 2008, 21:53

Postprzez Spider89 » niedziela 13 kwietnia 2008, 09:06

aaa
Ostatnio zmieniony piątek 21 sierpnia 2009, 11:37 przez Spider89, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Spider89
 
Posty: 24
Dołączył(a): piątek 04 kwietnia 2008, 14:51
Lokalizacja: Sosnowiec

OSK ŁUKASZ

Postprzez gabi86 » poniedziałek 21 kwietnia 2008, 09:31

Kurs robiłam w OSK ŁUKASZ. Jeździło mi się przyjemnie, polecenia miałam wydawane jak na egzaminie, więc wiedziałam jak będzie się odnosić do mnie egzaminator. Kurs upłynął mi w miłej atmosferze, oraz wiem, że czegoś się nauczyłam. Egzamin miałam 20.04.2008 jako pierwsza na liście, pierwsza wyszłam na plac....i zdałam za 1 razem. Fachowe przygotowanie do egzaminu przez mojego instruktora (Marcin Ł.) sprawiło, że udało mi się go zdać za pierwszym podejściem. W skali od 1-10 jakbym miała oceniać Ośrodek to dałabym 10! Jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru, bo OSK jest sporo w Sosnowcu, ale wybrałam wg mojego skromnego zdania Jeden z najlepszych. Ekipa tam pracująca jest bardzo sympatyczna, miła i zawsze w razie moich wątpliwości odpowiadała na każde z zadanych przeze mnie pytań. Ośrodek jest wart polecenia innym!
Ostatnio zmieniony wtorek 06 maja 2008, 10:46 przez gabi86, łącznie zmieniany 1 raz
"Prawdziwe serce rozpoznaje się nie po jego biciu, ale po jego miłości"...
gabi86
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 21 kwietnia 2008, 09:10

Postprzez Chochliku » niedziela 27 kwietnia 2008, 16:45

Robiłam kurs w OSK ŁUKASZ. Jestem bardzo zadowolona z tego ośrodka. Miła Obsługa , Super instruktorzy a przede wszystkim mój prowadzący (Marcin Ł) Nauczył mnie wszystkiego czego potrzebowałam aby zdać egzamin, a przede wszystkim nauczył mnie jeżdzić i teraz na drodze nie mam większych problemów. POLECAM TEN OŚRODEK NAPRAWDE WARTO! POzdrawiam.
Chochliku
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 27 kwietnia 2008, 16:34

Postprzez talib1990 » poniedziałek 05 maja 2008, 21:53

kurs odbyłem w OSK Łukasz ... moim instruktorem był Łukasz B.
człowiek bardzo opanowany potrafiący przekazać całą swoją wiedze... polecenia wydawał tak jak na egzaminie... momentami az sie wkurzalem kiedy słyszałem " dziekujemy panu egzamin został zaliczony negatywnie " hehe ale bardzo mnie to mobilizowało.. potrafił też czasami podnieść głos.. lecz w sytuacjach kiedy było to potrzebne.. i pomogło :) jaki efekt tego bedzie.. zobaczymy jutro ... egzamin przede mną :) ja moge polecic ten ośrodek...
a co do kwestji zalatwiania prywatnych spraw podczas jazd... to moge powiedziec tyle.. że jesli ja bym potrzebowal cos zalatwic... wiem ze moglobym to zrobic w czasie godzin.. pozdrawiam.


i.......
ZDAŁEM :) teraz czekam na białko ;)
talib1990
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 05 maja 2008, 21:49

Postprzez rooney » środa 28 maja 2008, 13:10

Zastanawiam się nad OSK na Dęblińskiej a "eLką" na Zamkowej. Jeśli ktoś tam uczęszczał to prosze o informacje na temat tych ośrodków.
Avatar użytkownika
rooney
 
Posty: 24
Dołączył(a): środa 21 maja 2008, 15:44

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości