Sosnowiec

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Cachorro » sobota 05 lipca 2008, 09:33

ja polecam "elkar" na żeromskiego :)

a przy okazji... cos mi się wydaje ze osoby zachwalające dany OSK i mające tylko 1 post na koncie to ten sam człowiek zakładający wiele kont i reklamujący daną szkołę...
nie mówie o konkretnych nickach tylko tak ogólnie mi sie wydaje również z doświadczenia na innych forach
www.pajacyk.pl KLIKNIJ !

18.08.2007 godz. 7.00
egzamin teoria + praktyka
WORD Dąbrowa Górnicza
Zdane za 1 razem !! :)
Cachorro
 
Posty: 265
Dołączył(a): sobota 16 czerwca 2007, 16:10
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Calypso » środa 23 lipca 2008, 22:20

A co sądzicie o OSK w gmachu domu kultury na Kazimierzu? Ja nie mam najlepszych wspomnień.
Calypso
 
Posty: 30
Dołączył(a): niedziela 23 września 2007, 21:32
Lokalizacja: ***

Postprzez walker91 » piątek 01 maja 2009, 20:06

Polecam OSK Łukasz na Orionie;)
16 Listopad 2008 - Rozpoczęcie Kursu
04 Marzec 2009 - Egzamin Teoretyczny zdany
30 Kwiecień 2009- Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem
walker91
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek 13 stycznia 2009, 14:02

Postprzez lively_ » poniedziałek 25 maja 2009, 20:09

polecam Łukasza!

rozpoczęcie kursu 16 listopad, egzamin teoretyczny 11 marzec, egzamin praktyczny 7 maj.
teraz tylko śmigać :)
lively_
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 22 maja 2009, 20:40

Postprzez vego89 » czwartek 15 października 2009, 03:27

Ja szkolilem sie na poczatku w Dora i Piotr... zalosne przygotowanie do egzaminu, maks 2 jazdy na tydzien bo mieli tyle ludzi nie chcieli nikomu odmawiac (dla mnie to troche za malo jednak).

Po 3 oblanych egzaminach wykupilem jazdy w Lukaszu (lacznie 7). Przygotowanie profesjonalne, jazdy praktycznie w kazdym mozliwym terminie (oprocz co drugich weekendow chyba tylko). Zdalem bez problemu za czwartym razem... Polecam Lukasza :)
vego89
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 14 października 2009, 13:52

Auto szkoła "Ola"

Postprzez daromdc » wtorek 17 listopada 2009, 13:01

Kurs robiłem w Dąbrowie Górniczej, osk "efekt" polecany przez moich znajomych jednak mi nie lezał instruktor - P. Krzysztof ,
był niemiły, często krzyczał, choć nie powiem, umiał uczyć ( poprostu jego podejście nie było dla mnie odpowiednie).

Jazdy doszkalające brałem w Auto Szkoła "Ola" w Sosnowcu, bardzo bardzo bardzo polecam jazdy z Panem Kondradem i Panem Andrzejem, wspaniali ludzie, wyrozumiali, spokojni i przedewszystkim kompetentni. W ośrodku tym nie polecam za to P. Tadeusza, po jednej godzinie z tym człowiekiem odechciało mi się jazd ( cały czas marudzi, nie motywuje co najgorsze jeszcze bardziej stresuje kursanta)

edytowany przez moderatora/patrz regulamin
daromdc
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 17 listopada 2009, 12:31

Postprzez bartelemus » czwartek 15 kwietnia 2010, 14:16

powiem tak robiłem kurs kilka lat temu i zaniechałem kwestii egzaminu zebrałem się za siebie i znalazłem świetny OSK F-1
Polecam każdemu instruktor Łukasz kompetentny luźna atmosfera
ale i skupienie i oczywiście egzamin zdany polecam
F1 - Centrum Szkolenia Kierowców - Sosnowiec

Dzięki wielkie
bartelemus
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 15 kwietnia 2010, 14:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sosnowiec

Postprzez fudddi » wtorek 02 listopada 2010, 00:11

Ja robiłem kurs u "Marka" i jestem zadowolony, za tą cenę: wykładów i jazdę autem którym będę jeździł na egzaminie jest ok :P

Pan marek pracuje w swoim fachu już długo dlatego jego rady są naprawdę przydatne!

Pozdrawiam i podaję numer telefonu do Marka (dla zainteresowanych): http://prawko-marek.pl/
fudddi
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 01 listopada 2010, 23:50

Re: Sosnowiec

Postprzez eric_sc » sobota 13 listopada 2010, 20:24

Witam
Chciałem wszystkich przestrzec przed jednym z ośrodków szkolenia w Kazimierzu Górniczym (Sosnowiec), którego właścicelem i instruktorem jest Pan Krzysztof(szkołę prowadzi razem z żoną).Styl i sposób przekazywania wiedzy (w szczególności z zakresu prowadzenia samochodu) jest na poziomie conajmniej kontrowersyjnym. Wątkiem przewodnim jazd są wywody Pana Krzysztofa o kosztowności napraw Fiata Punto oraz cenach częsci psujących się elemetów. Można odniesc wrażenie że całe skupienie Pana Krzysztofa podczas jazdy jest skierowane właśnie na jego samochodzie - kursant staje się złem koniecznym. Człowiek sprawia wrażenie nadwyraz nerwowego, w trakcie jazd prowadzi prywatne rozmowy telefoniczne w dośc krzyklwym tonie.Jazda to dla niego odbębnienie "fuchy" zainkasowanie należności i "do nastepnego". Kursant w tej szkole staje się dojną krową - jedyna rada instruktora/właściciela to "proszę dokupić wiecej jazd" .Trafiłem chyba najgorzej jak mogłem.
eric_sc
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 13 listopada 2010, 20:14

Re: Sosnowiec

Postprzez tomek0992 » czwartek 03 lutego 2011, 21:51

Ja polecam Yogiego na zagórzu. Egzamin zdałem za 2 podejściem. Za 1 razem oblałem z mojej winy. Za 2 razem poszło wszystko ok i zdałem. Przed egzaminem nawet dostałem gratis godzine na Toyocie Yaris bo nigdy na niej nie jeździłem. Pozdro dla wszystkich z Yogiego w szczególności dla Grześka.
tomek0992
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 03 lutego 2011, 21:45

Re: Sosnowiec

Postprzez kokosanka » sobota 23 kwietnia 2011, 00:08

Polecam wszystkim Pana Janka i Pana Arkadiusza ze szkoły jazdy na wawelu. Arkadiusz (młodszy) to zdecydowany facet który konkretnie i rzetelnie wykonuje swoja pracę. Jan (starszy) to były egzaminator który doskonale wie jak przekazać wiedzę. Bardzo zgrana ekipa. Polecam tę szkołę jazdy www.osk.vsc.pl
Ocena POZYTYWNA taka jak na egzaminie:)

K.
kokosanka
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 23 kwietnia 2011, 00:00

Re: Sosnowiec

Postprzez Padrzero » czwartek 29 września 2011, 17:45

OSK Łukasz ja i moich 6 znajomych polecamy ;)
B - 02.06.11.r
Padrzero
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek 29 września 2011, 16:54
Lokalizacja: Sosnowiec

OMIJAĆ " OLA" SOSNOWIEC

Postprzez fenixet90 » środa 22 sierpnia 2012, 19:47

To jest ŚMIECH jak traktują kursantów, mówi to co chce się usłyszeć a w rzeczywistości daleko mija się to z prawdą. A najgorsze co może być to ich instruktorzy to już wg jakaś porażka, kto to słyszał żeby instruktor odcinał się od kontaktu z pracodawcą i kursantem. ZEROWA ODPOWIEDZIALNOŚCI I PODEJŚCIE DO KLIENTA JAK DO DZIECKA, PO PROSTU ŚMIECH. A najgorsze co mnie spotkało i mnie boli, że człowiek jest zdrowy żadnych przeciwwskazań i wypisali zaświadczenie lekarskie na 15 lat, gdzie rzekomo miało być bezterminowe a potem się tłumaczą że niby taka ustawa unijna weszła. GÓWNO PRAWDA - sprawdziłem i nic takie nie weszło w życie i na dodatek 2 znajomych zrobili kurs po mnie w innej szkole i mają bezterminowe. PORAŻKA I WSTYD CO TO MAŁŻEŃSTWO WYRABIA !! RADZE OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!
fenixet90
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 22 sierpnia 2012, 19:46

Re: Sosnowiec

Postprzez zoltri » poniedziałek 14 stycznia 2013, 21:57

Polecam OSK Alfa na Piłsudskiego :spoko:, wykłady bardzo fajnie prowadzone. Jazdy miałem z p. Wiesławem /pozdrawiam/, świetny instruktor, na każdej jeździe uczyłem się czegoś nowego, każdy manewr na osobnej lekcji tak by opanować go do perfekcji. Bardzo wymagający, ale myślę, że to dobrze, przepisy na jazdach musiałem mieć w jednym palcu, i ... stres na egzaminie robił swoje, ale
zdane.

14.I teoria - pozytywnie
14.I praktyka - pozytywnie
zoltri
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 14 stycznia 2013, 21:19

Re: Sosnowiec

Postprzez ewella80 » wtorek 15 stycznia 2013, 14:59

nie wiem jak był kiedyś w ośrodku Dora&Piotr ale ja zaczęłam kurs 21 września, absolutnie nie mogę złego słowa powiedzieć na przygotowanie teoretyczne przez Pana Andrzeja. Praktykę miałam głównie z P. Pawłem... jego cierpliwość do mnie opłaciła się :)
14.01.2013 zdałam za PIERWSZYM razem i teorię i praktykę w WORD Dąbrowa Górnicza.
Polecam Dora&Piotr!!!!!!!!!!
ewella80
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 15 stycznia 2013, 14:47

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości