Pilchowice (koło gliwic)

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Pilchowice (koło gliwic)

Postprzez angelabienia » niedziela 27 lipca 2014, 16:08

POZYTYWNA OPINIA dla OSK VEKTOR Pilchowice niedalego Gliwic.Wykłady ciekawie prowadzone w stu procentach zrozumiane. Zawsze rozwiane wszelkie wątpliwosci kursanta. Indywidualne i profesjonalne podejscie do kazdego. Jestem bardzo wdzieczna za przekazana wiedze i wskazówki od instruktorów. Jazdy zawsze puktualnie i nigdy nie zakonczone przed czasem w milej atmosferze naprawde polecam!! wnet obieram prawo jazdy.Pozdrowienia dla pana Mirka i pana Pawła
angelabienia
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 27 lipca 2014, 15:52

Re: Pilchowice (koło gliwic)

Postprzez mojegygy » sobota 02 sierpnia 2014, 22:07

Moja opinia dla osk Vector jest jak najbardziej pozytywna!
Wszystko jest prowadzone w strone konfortu kursanta. Przy nauce teorii wzystko zostalo wyjasnione i odpowiednio omowione. W razie pytan Pan Miroslaw zawsze odpowiadal, nie dawal sie nudzic :).
Przy jazdach jest jescze lepiej. Najbardziej podoba mi sie podejscie do kazdego, kazdy jest traktowany rowno.
Instruktorzy Pan Miroslaw i Pan Pawel sa profosejonalni w swoim zawodzie, nie sa dretwi, mozna normalnie porozmawiac, pozartowac. Jak bym mial jeszcze raz wybierac to tylko osk vektor.
Na jazdach szczegolnie, dostaje cenne wskazowki ktore pozwalaja mi byc lepszym kierowca.
Ciesze sie ze jest duzo humoru, oraz, ze instruktorzy zawsze mowia tym samym tonem! Az milo sie czeka na kolejne spotkanie.
Pozdrowienia ode mnie i od mamy :)
Marek
mojegygy
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 02 sierpnia 2014, 21:56

Re: Pilchowice (koło gliwic)

Postprzez NikiG » czwartek 04 grudnia 2014, 19:22

POZYTYWNA OPINIA dla OSK Vector i serdeczne podziękowania dla pana Pawła Szymkuna za pomoc i wsparcie a także rzetelność i cierpliwość !!!
Pozdrawiam
Nikola
NikiG
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 04 grudnia 2014, 19:03


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości