Nowa Wieś Wielka

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Nowa Wieś Wielka

Postprzez AdamKesy » poniedziałek 18 lutego 2013, 15:59

Witam

Pragnę z czystym sumieniem wystawić opinie jak najbardziej pozytywną Szkole Jazdy "ELVIS" z Nowej Wsi Wielkiej k./Bydgoszczy.
Zacznę od teorii , która przebiega w tej szkole bez najmniejszego stresu i z całkowitym zaangażowaniem Pani Wykładowcy , która swoją wiedzę przekazuje w sposób jasny i zrozumiały wykorzystując przy tym swoje psychologiczne doświadczenie. Jeszcze jedno w tej szkole jest 40 godzin teorii czyli 10 godzin gratis i uwierzcie mi jest to mile spędzony czas na wykładach.
Jazdy miałem z Właścicielem tej szkoły czyli Panem Tomkiem Ziółkowskim , który w sposób opanowany i spokojny a co najważniejsze cierpliwy wszystko tłumaczy podczas jazd , nie ma mowy o jakimś krzyczeniu czy wprowadzaniu nerwowej atmosfery wszystko jest "na luzie". Doświadczenie tego Instruktora jest olbrzymie nauczył mnie wiele nowych rzeczy o których nie miałem pojęcia np. Eko Jazdy. Zajecią w tej szkole nie są prowadzone tylko po to aby zdać egzamin ale po to aby umieć jeździć i to zarówno teoria jak i praktyka.
Moja przygoda z tą szkoła poskutkowała tym iż zdałem za pierwszym razem egzamin państwowy w WORD Bydgoszcz i teraz czekam na odbiór prawa jazdy.
Nie wspomniałem jeszcze o miłej Pani z biura tej szkoły , która zawsze służy pomocą :)
(2013-02-13) Egzamin Kat.B (Zdany za 1 razem)
(2013-02-28 14:42:38) Odebranie Prawa Jazdy

16/03/2013 Pierwsza rutynowa kontrola drogowa :)
AdamKesy
 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek 18 lutego 2013, 15:48

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 104 gości