Starogard Gdański

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Starogard Gdański

Postprzez Netwarp » piątek 17 sierpnia 2012, 14:56

Szkoła Jazdy Jaś - masakra, nie polecam.

Mała rodzinna firemka, w której kłócą się między sobą o kasę. Generalnie bajzel, biuro czynne od czasu do czasu, jak chcesz coś załatwić to musisz mieć szczęście. Jakby ktoś go w ogóle szukał to znajduje się w piwnicy SCK, w kanciapie pod schodami. Plac manewrowy to plac jakieś fabryki gdzie w narożniku postawiono parę pachołków, gdzie kręcą się ludzie i ciężarówki. Niewiarygodne po prostu.

Ale najlepszy ze wszystkiego jest szef, główny instruktor i wykładowca. Na 2,5 godzinnych wykładach przez dwie godziny gada bez ładu i składu o polityce i innych duperelach zamiast zająć się nauką przepisów ruchu drogowego. Nie sposób tego słuchać. Podczas jazdy też nadaje jak radio Maryja o wszystkim, tylko nie o tym co ma. Ogólnie, typ znany w mieście i jak dokupiłem godziny w innej szkole to się pytali, czy on ciągle tyle gada i śmiali, że w ogóle z nim jeździłem.

Podobno po wielu skargach starostwo powiatowe postanowiło skontrolować tę "szkołę" . Oby utracili prawo do prowadzenia tej działalności.


Polecam za to szkołę Tor - duża placówka, ucząca na różne kategorie, wiele pojazdów i instruktorów. Fajna atmosfera, a szefowa która prowadzi też wykłady jest przesympatyczna i angażuje się w swoją pracę. Wykupiłem tam jazdy dodatkowe, moi znajomi też zadowoleni.
Netwarp
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 17 sierpnia 2012, 14:33

Re: Starogard Gdański

Postprzez Champion » czwartek 23 sierpnia 2012, 09:52

Ośrodek Szkolenia Kierowców TOR - Starogard Gdański

Myślę, że warto polecić tę szkołę. Zajęcia teoretyczne były zawsze w poniedziałki i wtorki przez 2 godziny. Nie było wchodzenia na inne tematy niż prawko. Jazdy odbywały się w terminie dogodnym dla mnie, instruktor zwracał uwagę na każdy błąd, można było z nim swobodnie porozmawiać. Wszystko było pod pasowane abym miał egzamin zaraz po urodzinach. Jedyny minus to cena - 1500 zł, ale sądzę, że warto było tyle zapłacić aby zdać za pierwszym. Szkoła godna polecenia.
A - 1x - 20.08.2012
B - 1x - 09.08.2012
BE - 1x -20.06.2013
C - 1x - 18.01.2013
CE - 1x -20.06.2013
KW - 1x - 25.04.2013
Champion
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek 10 sierpnia 2012, 12:14


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 85 gości