Świętochłowice

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Świętochłowice

Postprzez gawmich » czwartek 05 lipca 2012, 13:03

Odradzam szkołę jazdy Bravo w Świętochłowicach na terenie ELMAKA w chorzowie. Instruktor Grzegorz J. tak naprawdę g. wytłumaczył, 17h spędziłem na dziko na placu, instruktor siedział w kanciapie albo uczył kursantów na C i C+E, a na trasie byłem tylko 3h więc sorry...
I uwaga dla kursantów z Bytomia łagiewnik. Jeżeli zapiszecie się w OSK feniks w łagiewnikach na kurs
A to traficie właśnie do OSK bravo, bo oni ze sobą współpracują. Sam o tym nie wiedziałem, dopiero potem się dowiedziałem. Także uważać, wybierajcie szkoły polecane na forach, a nie byle co. Ja jestem zachwycony Maxelem, o którym już się wypowiedziałem w temacie Bytom. Świętochłowic nie znalazłem więc założyłem temat, jak bym zrobił źle to prosze przenieść. Pozdrawiam!
gawmich
 
Posty: 16
Dołączył(a): sobota 26 maja 2012, 14:06

Re: Świętochłowice

Postprzez oskbravo » czwartek 12 lipca 2012, 23:11

Człowieku zastanów się gdzie robiłeś kurs bo sam nawet nie wiesz co piszesz!!! Nie pozwolę oczerniać bezpodstawnie mojego Ośrodka "BRAVO". Twoja szkoła to OSK FENIX w Bytomiu a ja z ta szkola nigdy nie wspolpracowalam i nie zamierzam tego robic. Jak ci sie cos nie podobalo to trzeba bylo isc z tym do kierownika osrodka a nie pisac w internecie oczywiscie ta sprawa dla ciebie sie jeszcze nie konczy bo ja tak tego nie zostawie mozesz byc tego pewny!

[b][b]Kursant Michal G. NIGDY NIE BYL KURSANTEM OSRODKA BRAVO!!![/b] [/b][/b]
Kierownik OSK BRAVO
oskbravo
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 12 lipca 2012, 22:57

Re: Świętochłowice

Postprzez gawmich » piątek 13 lipca 2012, 09:51

Chciałbym się ustosunkować do postu, który napisałem. Wydawało mi się, że byłem szkolony w Bravo, jednak instruktor wytłumaczył mi, że byłem w błędzie. Przepraszam szkołę BRAVO, sam nie wiedziałem w jakiej szkole się uczyłem. Odwołuję wszystkie słowa w stosunku do instruktora, który mnie szkolił.
gawmich
 
Posty: 16
Dołączył(a): sobota 26 maja 2012, 14:06


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 103 gości