Żary (woj. lubuskie)

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Żary (woj. lubuskie)

Postprzez among » środa 11 kwietnia 2012, 03:45

Witam.

Kurs PJ odbyłem w OSK Jan Jastrząb. Oto moje spostrzeżenia:
Na kurs zapisałem się w połowie września 2011. Zajęcia zaczęły się pod koniec miesiąca. Na początek teoria i po kilku spotkaniach zaczęły się "jazdy". Szkolił mnie sam właściciel i nie będę tutaj ukrywał, iż jest to dobry instruktor z wieloletnim stażem w zawodzie. Cechuje go głównie spokój i opanowanie, które bardzo pomaga w nauce jazdy. Niestety są też minusy szkoły, która mieści się w Żarach, a WORD w Zielonej Górze. W Zielonej Górze miałem kilka godzin jazd po mieście co było bardzo pomocne na egzaminie, ale miałem napisać o minusach. Nie ładnym zachowaniem jest odliczanie godzin za dojazd do Zielonej Góry. 30 godzin to bardzo mało i odliczanie z nich dojazdu do miasta, w którym będzie się zdawało egzamin jest moim zdaniem nie fair :/ Kolejna rzecz to fakt, iż cała nauka odbywa się w samochodzie napędzanym LPG. Po wejściu do identycznego samochodu na egzaminie napędzanym benzyną strasznie się zdziwiłem. Zupełnie inaczej mi się jeździło. Pojazd egzaminacyjny był bardziej zrywany, szybciej się rozpędzał i wszystko trzeba było wykonać w krótszym czasie niż w samochodzie, na którym przeszedłem szkolenie.

Jeżeli coś mi się jeszcze przypomni to oczywiście dopiszę :)


A.
Ostatnio zmieniony środa 12 czerwca 2013, 10:29 przez among, łącznie zmieniany 1 raz
Zbieraj punkty karne - 24 punkty możesz wymienić na rower.
"Gdy alkoholu pełne nieba - pękają mózgi oraz drzewa"
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
among
 
Posty: 293
Dołączył(a): środa 11 kwietnia 2012, 03:00
Lokalizacja: Szukam Satelity...

Re: Żary (woj. lubuskie)

Postprzez majpio » niedziela 22 kwietnia 2012, 07:58

Ja dodam od siebie do tematu wyjazdów do Zielonej Góry, że Pan Jastrząb praktycznie za każdym razem zabiera komplet pasażerów czyli jedzie 5 osób w jednym samochodzie, co jest niezgodne z prawem. jedna prowadzi a 3 jadą z tyłu !!! Robi sobie w mieście zakupu i załatwia inne sprawy... a czas leci :/
majpio
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 22 kwietnia 2012, 07:47


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 121 gości