Tarnów

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Tarnów

Postprzez Matylda » czwartek 29 grudnia 2005, 14:34

OSK KRAMEX
Trafiłam do tego ośrodka, bo polecali go moi znajomi. Mimo natłoku kursantów zajęcia przeprowadzane były sprawnie i profesjonalnie. Jest tam wielu instruktorów, bardzo kompetentnych, nie było nigdy problemu z zapisaniem się na "jazdy", mają sporo samochodów: Fiaty Punto, Daewoo Lanos, Opel Corsa, a nawet dysponują Oplem Corsą z automatyczną skrzynią biegów. Cały mój kurs trwał 2,5 miesiąca i uważam że przygotowano mnie dobrze. Instruktorzy są bardzo mili i fachowi, szczególnie polecam jazdy z panem Andrzejem ( Corsa 25) i panem Mirkiem (Corsa 27). Panowie...dziękuję Wam bardzo:)
Żyj tak, aby nikt nigdy przez Ciebie nie płakał !
Rozpoczęcie kursu: 22.08.2005
Egzamin 1 podejście: 23.11.2005 zaliczony pozytywnie
Prawo jazdy odebrane: 05.12.2005
Matylda
 
Posty: 313
Dołączył(a): niedziela 30 października 2005, 12:19
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez lucyas » sobota 14 stycznia 2006, 11:52

Równiez bardzo polecam ten osrodek ;)
PRAWO JAZDY KAT T
zdane za 1 razem;]
B za 2 ;]
lucyas
 
Posty: 41
Dołączył(a): czwartek 14 kwietnia 2005, 17:29
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez pcuryllo » piątek 06 kwietnia 2007, 11:20

jak na osobówki to polecam OSK:

http://www.luz.tarnow.net.pl
Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto Szkoła - Luz
ul Mościckiego 4 33-100 Tarnów

------------------------------------------------------------------------

a jak na inne kategorie to:

http://www.osk-wpk.com.pl/
OSK "WPK"
Tarnów, ul. Okrężna 9
tel. (0-14) 626-96-03 lub 626-96-11 wew. 133
tel. kom. 0602 123 276
Pozdrawiam,
Piotr Curyłło

http://kierowca-zawodowy.pl
Avatar użytkownika
pcuryllo
 
Posty: 211
Dołączył(a): czwartek 05 kwietnia 2007, 22:24
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez ewqa135 » niedziela 24 czerwca 2007, 20:34

Również polecam KRAMEX ;) corse 22 z panem Pawłem ;)
(2007-10-09) Prawo Jazdy: przyjęto wniosek, trwa postępowanie administracyjne.
(2007-10-17) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie
(2007-10-17) Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany.
Uwaga! Kobieta za kierownicą ;)
ewqa135
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota 23 czerwca 2007, 20:00
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez Nazgulek » środa 27 czerwca 2007, 09:15

To ja zasugeruję Grande Punto numerek 14 i pana Wieśka :D Oczywiście KRAMEX.
26.06. - 25.08.2006 - Kurs
26.09.2006 - Pierwsze i jedyne podejście :D
6.10.06 - prawko odebrane

>>Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu <<
Avatar użytkownika
Nazgulek
 
Posty: 128
Dołączył(a): wtorek 29 sierpnia 2006, 14:08
Lokalizacja: Tarnów/Kraków

Postprzez Golop » piątek 03 sierpnia 2007, 21:05

KRAMEX KRAMEX i jeszcze raz KRAMEX! <&%#$@> ludzie spoko klimat jak w rodzinie. Jeździłem na wielu samochodach i z wieloma intruktorami wszyscy że tak powiem spoko ziomale. ;] Polecam bez wachania KRAMEX.
Człowiek jest traktowany jak szef OSK ;]
Golop
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 03 sierpnia 2007, 20:58

Postprzez gusiapo » sobota 04 sierpnia 2007, 19:36

:D Robiłem 4 miesiące temu kurs w kramexie. Dwa tygodnie temu zdałem egzamin i mam już prawko. Bardzo polecam kramex.Super atmosfera, instruktorzy mili i wyrozumiali. Osobiście jeździłem chyba z dziewięcioma. Zdecydowanie odradzam punto 12. Instruktor znerwicowany i nieodpowiedni dla młodych kierowców. Miałem z nim 6 godzin. 6 godzin horroru jak z serii japońskiej Klątwy.Po 2 godzinach z tym panem wyjdziecie tak zdołowani
że tracicie wiare we własne umiejętności i przyjemność z nauki jazdy. Tekst w stylu jesteś idiotą, jesteś nienormalny itp, itd. to norma. To delikatne wyrażenia które serwuje nam na początek instruktor. Bardzo polecam pana z 27 corsa i 15 grande punto. Reszta też jest spoko.
gusiapo
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 02 sierpnia 2007, 20:49

Postprzez blonddi » niedziela 02 września 2007, 00:23

A ja polecamm Kabe.. Tanio a przede wszystkim solidnie i milo.. prawko zdane za pierwszym razem :) Polecam
blonddi
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 15 sierpnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez tala » wtorek 04 września 2007, 00:28

Polecam Kramex, mialam solidnego instruktora (grande punto nr 14)ktory przykladal sie do swojej pray, zdane za 1 razem :D
tala
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 24 sierpnia 2007, 19:38

Postprzez Nazgulek » czwartek 20 września 2007, 23:20

Teraz już wszystko się w Kramexie pozmieniało i instruktorzy pozmieniali auta. Czyli już nie ważne są numerki samochodów. Najlepiej pisać nazwisko instruktora, a nie auto.
26.06. - 25.08.2006 - Kurs
26.09.2006 - Pierwsze i jedyne podejście :D
6.10.06 - prawko odebrane

>>Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu <<
Avatar użytkownika
Nazgulek
 
Posty: 128
Dołączył(a): wtorek 29 sierpnia 2006, 14:08
Lokalizacja: Tarnów/Kraków

Postprzez spike2 » niedziela 11 listopada 2007, 21:32

Nazgulek napisał(a):Teraz już wszystko się w Kramexie pozmieniało i instruktorzy pozmieniali auta. Czyli już nie ważne są numerki samochodów. Najlepiej pisać nazwisko instruktora, a nie auto.


To prawda - np. instruktorzy z Punta 15 jezdza Renault 7.

Tez ich goraco polecam - rewelacyjnie przygotowali mnie do egzaminu, choc szczegolnie pojetnym kierowca nie bylem. I do tego spokojnie i sympatycznie.
spike2
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 11 listopada 2007, 19:34

Postprzez Zuzia13 » sobota 19 stycznia 2008, 01:11

NO to ja się wybije i polecam goraco Jurex :) ;P
Zuzia13
 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota 19 stycznia 2008, 00:50
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez alfa&omega » sobota 02 lutego 2008, 12:38

Witam, zarejestrowałam sie tu po przeczytaniu tego tematu, aby umeścić tu swoją opinie. Ciśnienie skoczyło mi do góry jak przeczytałam te pozytywne opinie o KRAMEXIE. Robiłam tam kurs i odradzam. Owszem spotkałąm tam kilku miłych ludzi,ale trafiłam również na chamów. Instruktorzy zmieniali się tak czesto że miałm ich 7... w tym żadnego "głównego". Jeździłam z panem Bogdanem - koszmar. Palił mi w samochodzie bez pytania, parkowanie ćwiczyłam przed piekarnią,żeby on mógł sobie chlebuś kupić, po czym jechałm DO ŁĘGU TARNOWSKIEGO POD JEGO DOM, ŻEBY ZOSTAWIŁ SOWJE ZAKUPY... wracał z np. michą frytek (tak na marginesie, w porze obiadowej nie tylko on był głodny:/)W planie kursu są przewidziane 4 godz. poza miastem, ja ich wyjeździłam więcej przez takie załatwianie spraw instruktorów.
Z paniami pracującymi w biórze też mam niemiłe wspomnienia. Zapisując się na kurs wypytywałm czy mogę wybrać tylko jedna marke samochodu i jej się trzymać. Wtedy z tym nie było problemu, ośrodek deklarował pełną możliwość wybru. Jako że egzaminy teraz sa już tylko na Reno Clio, ja również nie chciałm innego auta na kursie. Na spróbowanie wzięłam 4 godz. na Corsie, na Reno 10godzin(jednorazowo nie można było więcej jak 14ropisać) Problemy zaczęły się jak wyjeździłam te 14 godzin, okazało się że kiedy przyszłam i poprosiłąm o rozpisanie 16 ostatnich godzin na Reno, okazało sie ze w tym samym dniu kierownik zażyczył sobie by tylko połowa godzin było na tym samochodzie... tyle że ja miałam już sporą cześc owej połowy za sobą... Prośby i przekonywania nie poskutkowały, nie rozpisano mi nawet 1 godziny na Reno... 12 na Corsie i ... tu najlepsze na koniec kursu... przed sam egzamin... 4godziny na PUNTO! Dopiero rozmowa z kierownikiem pomogła, ale też nie na wszystkie godziny..:/
alfa&omega
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 02 lutego 2008, 11:57

Postprzez nataliaa » wtorek 05 lutego 2008, 15:24

hehe no to widze ze nie ja jedyna jezdzilam z chudym i nie mnie jedyna szlak trafial ;| Rowniez nie polecam kramexu.. instruktorzy szczelaja ci laske jezdzac z toba...
Co do tego instruktora rowniez bylam w Łegu Tarnowskim.. po jego kolezanke czy uj wie kogo..Rowniez buleczki u piekarnia i jedzenie przy mnie..
Na wstepie teksty typu : A sexik poranny byl? ;| koszmar..
5 h do konca a godzine wyjezdzilam w moscicach he;] bo czekal na kolezanke.. zenada!Jak szedl cos zalatwiac nawett nie przeprosil tylko wyciagnal kluczyki zaciagnal reczny trzasnal drzwiami i tyle gadania a ja za to placilam ;/
Temu kolesiowi tylko dupy w glowie.. i Luku nie umie nauczyc..
nataliaa
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 05 lutego 2008, 15:17

Postprzez Ciacho » piątek 08 lutego 2008, 15:48

Ponad dwa laa temu robilem kurs. Wybralem Auto-Kurs (kolo krameksu) male, bo mieli wtedy tylko 4 autka. 2 fajnych instruktorow i dwoch nie. Probelmy z godzinami tez byly na poczatku ale potem bez problemu. Pani skretarka super byla, teraz jest jeszcze lepsza ;) Szkola napewno lepsza od fabryki kierowcow jakim jest kramex. Podchodza do kursanta indywidualnie i znaja cie po imieniu, przekazuja sobie info jakie bledy roboisz, co pocwiczyc i sa mili. Polecam mimo wszystko
04.01.2006 - zdane za pierwszym razem kat B
18.01.2006 - odebrane 8)
Posiadam
a) Karte pływacką
b) Specjalną kartę pływacją tzw "żółty czepek" - nie wiesz co to? znajdz i poczytaj
Ciacho
 
Posty: 40
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2005, 00:12
Lokalizacja: TARNOW

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości