Nowy Sącz

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Nowy Sącz

Postprzez andrewt » sobota 14 maja 2005, 22:44

Groń-Trans - Nowy Sącz
Co o tym ośrodku wiedzieć trzeba :


- można robić prawo jazdy w różnych kategoriach ;
- jest do dyspozycji około 12 pojazdów wliczając samochody osobowe
( Punto,Corsy),ciężarówki, busy, także terenowe ) ;
- pracuje tam włącznie z szefem sześciu instruktorów
- instruktorzy na szczęście nie wykorzystują czasu jazdy na załatwianie
swoich prywatnych spraw ( w ciągu ponad 30 godzin zdarzyło to się
tylko raz ! ) i przez cały czas na placu obserwują jak jedzie kursant
- sala wykładowa przypomina typową klasę szkolną , jest tablica ,
z tyłu znajduje się komputer do testów z klawiaturą taką jak na
egzaminie
- niestety mały plac manewrowy; wszystkie wjazdy są oprócz "górki",
moze na nim ćwiczyć jeden samochód
- jeśli jest stwierdzony brak postępów w nauce ( na testach próbnych za dużo błędów ) , kurs jest przerywany bez pytania o zgodę kursanta do czasu nauczenia się przepisów
- duża różnorodność poleceń w czasie jazdy po mieście

Warto to szczególnie opisać postać charyzmatycznego szefa ośrodka,
p. Stanisława Gronia. Był egzaminatorem przeszło 30 lat, założył potem
ten OSK. Starszy człowiek, bardzo wymagający. Prowadzi wykłady
teoretyczne. Posiada imponującą wiedzę o przepisach i ruchu drogowym.
Wszyscy się go boją i wiedzą że jest "guru" całego interesu.
Miałem z nim przyjemność jeżdzenia i muszę powiedzieć że dużo mnie
nauczył. Jak coś zrobiłem źle to miałem coś co nazywało się "wstrząsem".
Polegało to na kompletnym zmieszaniu mnie z błotem, wyrzuceniu z
samochodu, obiegnięciu skrzyżowania i kilkakrotnym przejechaniem go
ponownie. Poskutkowało. Podziwiam to. Czasem siedzi obok i wygląda,
że nie interesuje się jazdą. Nagle budzi się i wybucha, gdy coś jest nie
tak. Egzamin udało mi się zdać za pierwszym razem.
andrewt
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 14 maja 2005, 14:56

Postprzez Gość » sobota 31 marca 2007, 12:14

PKS Nowy Sącz:

Ja rozpoczynam dopiero kurs w tym ośrodku, jestem po dwóch teoriach. Posiadana flota to dwa fiaty punto, ciężarówka na C, autobus na D. Sala wykładowa, tak jak i szkolna posiada tablicę, tablice szkoleniowe, komputer, telewizor i video na którym wyświetlane są filmy. Póki co Polecam, więcej opinii będę dopisywał w takcie kursu. Właśnie wychodzę na kurs I pomocy który był wliczony w cenie kursu na prawko.
Gość
 

Mnie nie wyszkolili...

Postprzez cichy2 » piątek 19 września 2008, 13:35

Ja podchodziłem kilka razy do egzaminu z jazdy, ale dopiero po wykupieniu kilku lekcji u innego instruktora (czyt. inny ośrodek) zdałem na prawko. Dwoje moich znajomych tez tam robiło kurs. Z tego co pamietam żaden nie zdał za pierwszym razem. Jak bym miał wybierać znowu to nie poszedłbym do Gronia.
cichy2
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 19 września 2008, 11:06

FORMULA

Postprzez roksana » piątek 26 czerwca 2009, 21:21

Ja postanowiłam opisać ośrodek "Formula". Wykupiłam tam 3 h miasta i 2 placu z którym miewałam czasem problem :? Postawiłam wszystko na 1 kartę i udało się :D .Instruktor pokazał mi miasto, które nie jest takie trudne, i dał dobre wskazówki co do tego łuku :cry: i udało się. Teraz czekam na prawko i jestem szczęśliwa:)
roksana
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 26 czerwca 2009, 20:54

Postprzez pumpernikiel » wtorek 07 lipca 2009, 09:05

Polecam OSK Rutkowski na ul. Grodzkiej 18/2 (obok "Lacha"). Profesjonalny instruktor z poczuciem humoru. Na godzinę przed egzaminem przeprowadził mi "niby" egzamin. Bardzo to pomaga. Placyk maja 2 minuty od MORD-u. Polecam jak najbardziej!
pumpernikiel
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek 26 maja 2009, 16:38

osk RUTKOWSKI

Postprzez gregorypro » sobota 18 lipca 2009, 21:05

Ja robilem prawo jazdy w OSK RUTKOWSKI ul.Grodzka18/2 kolo Lacha w Nowym SaczuTEL 517 18 00 18 i musze powiedzec ze jestem ZADOWOLONY!!! super instruktorzy tlumacza super jak cos zrobisz zle to powtarzamy do skutku zawsze bezstresowo sie jezdzilo naprawde POLECAM !!!a najwazniejsze ze maja najnizsza cene 990 PLN gdzie np.w innych osrodkach mi powiedzeli 1300 PLN
gregorypro
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 18 lipca 2009, 15:12

nowy sacz-FORMULA L

Postprzez marzenka1 » czwartek 10 września 2009, 10:35

Polecam wszystkim ośrodek FORMUŁA L z Nowego Sącza. Po trzech nieudanych podejściach nareszcie UDAŁO MI SIĘ!!!!!! Wykupiłam sobie 5 godz. i to mi pomogło. Dziękuję instruktorowi za fachowe przestrogi i uwagi na temat tras egzaminowania. Muszę powiedzieć ,że trasa egzaminu pokrywaa się prawie w 80% z trasą jaką jeździłam z instruktorem. :)
UWAŻAJCIE!!! na tzw. "Dzikie rondo" i na wjazd do bramy na MORD żeby nie wymusić pierszeństwa. Głowy do góry!!! To nie takie straszne, dzięki P. Irkowi już to wiem. Pozdrawiam Go serdecznie. :) :D :D :D
marzena
marzenka1
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 07 września 2009, 09:40

Postprzez Lola0222 » czwartek 10 września 2009, 19:24

ja robiłam kurs u Gronia na Grodzkiej- nie polecam. Zdałam za trzecim podejściem po wykupieniu 2 dodatkowych godzin w innym ośrodku. To co mi sie nie podobało u Gronia najbardziej to to, że nie prowadził mnie jeden instruktor, jeździłam chyba z 5 różnymi instruktorami...
Do trzech razy sztuka:)
23.07.09- teoria+, praktyka-
18.08.09- plac+, miasto-
9.09.09- udało się:D
16.09.09- Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne
18.09.09- Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie :)
Lola0222
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 17 sierpnia 2009, 12:38
Lokalizacja: okolice Nowego Sącza

Postprzez Arekk » czwartek 10 września 2009, 20:10

Ja robiłem kurs w Auto Moto szkole ( Śniadeckich 3 ) polecam ta szkolę ponieważ wykłady są solidnie prowadzone o stałych godzinach , badanie lekarskie odbywa się podczas jednego z wykładów i jako jedna ze szkół nauki jazdy posiada wszystkie samochody takie jak są na egzaminie

Polecam Instruktora o nazwisku B... dzięki nie mu zdałem prawko za pierwszym podejściem



post edytowany przez moderatora
Arekk
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek 21 sierpnia 2009, 19:51

Postprzez joanna25 » piątek 11 września 2009, 19:24

Witam :D Polecam ośrodek Formuła L Nowy Sącz. Bardzo fachowe podejście do kursanta. Instruktorzy zawsze w dobrych nastrojach :D . Dzięki chłopaki. Życzę dużo dobrego. P.S Do Krzyśka: Nie mam zamiaru jeździć rowerem :D :D :D
joanna25
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 11 września 2009, 19:01

Postprzez szczesciara » sobota 12 września 2009, 19:35

ja nie slyszalam nic, poza tym ze maja fajne biuro i jako nieliczni w saczu stronke internetowa, wiec to zawsze jakos na plus moze swiadczyc o takim OSK, ze sie staraja bardziej niz inni. Choc z drugiej strony moze to oznaczac ze maja mniej klientow i dlatego sie reklamuja w necie... Bo jak ktos ma renome to nie musi sie zbytnio reklamowac bo ludzie i tak sami przychodza.
szczesciara
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 04 września 2009, 23:01

Postprzez -Kamil- » wtorek 22 września 2009, 12:55

OSK Formula L! Polecam w 100%, świetnie uczą. Zero stresu podczas jazd. Luźna atmosfera, ale oczywiście baczne oko instruktora czuwa :) Naprawdę nie żałuję że wybrałem ten ośrodek.
Pozdrawiam serdecznie Pana Krzyśka > to dzięki niemu zdałem za pierwszym razem :]

Jak wybieracie się na kurs prawa jazdy to tylko do Formuły L :]


-Kamil-
(Miłośnik kolei)
-Kamil-
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 22 września 2009, 12:14

OSK RUTKOWSKI

Postprzez Volna » niedziela 18 października 2009, 20:31

Polecam wszystkim OSK RUTKOWSKI :D, znajduje sie on w Nowym Sączu na ulicy Grodzkiej 18 obok Lacha . Egzamin zdalam za pierwszym razem a to wszystko dzieki super instruktorowi ktory wszystko tlumaczy tak jak trzeba :lol: , jest bardzo dobrze przygotowany do swojej pracy , ma duuuzo cierplwosci i jest bardzo sympatyczny :) . Zero stresu podczas jazd!!! Instruktor NIE wykorzystuje czasu kursanta na zalatwienie swoich spraw, a to chyba wazne, (znajomi robili kurs w innym osrodku i instruktor robil to nagminnie) POLECAM wszytstkim ktorzy chca zdac za pierwszym razem egzamin , a wszytsko bez stresu i z lekka doza humoru ;) OSK RUTKOWSKI !!! :D
Volna
Volna
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 18 października 2009, 19:50
Lokalizacja: Nowy Sącz

Jestem zadowolona

Postprzez grozalia » środa 25 listopada 2009, 15:46

Polecam szkołę jazdy Formuła L,instruktorzy są młodzi ale bardzo profesjonalni,cierpliwi i kompletnie nienerwowi. Pan Irek,Paweł, Krzysztof, to chodzące(jeżdżące?) ideały jeśli chodzi o naukę jazdy krok po kroku, wiem to bo zaczęłam się uczyć jeżdzić bez przekonania :? że się nauczę, a już po kilku godzinach całkowicie zmieniłam zdanie.
grozalia
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 25 listopada 2009, 15:32

Postprzez grozalia » piątek 08 stycznia 2010, 21:06

Pisałam tu po rozpoczęciu kursu, dzisiaj jestem już po egzaminie :D i podtrzymuję pozytywne zdanie o instruktorach z FORMULY L. Nie byłam łatwą uczennicą(wiek balzakowski), a mimo to poradzili sobie ze mną :!: , chociaż nieraz ich cierpliwość była nadwerężana. Zdałam za pierwszym razem :D i dlatego polecam ich z czystym sumieniem :!:
grozalia
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 25 listopada 2009, 15:32

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości