Nowy Sącz

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Ok rutkowski

Postprzez tomus666 » wtorek 19 stycznia 2010, 19:37

witam zdecydowanie polecam osk Rutkowski na grodzkiej pan grzegorz bardzo konkretny spoko koles wszystko idealnie i dobrze wytlumaczy dzieki niemu zdalem dzisiaj egzamin na prawo jazdy polecam
tomcio
tomus666
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 17 grudnia 2009, 20:01
Lokalizacja: Myślenice

OSK Rutkowski :)

Postprzez MałaMiMi » sobota 15 maja 2010, 11:44

Witam :) Z czystym sumieniem moge poleciec Ośrodek Szkolenia Kierowców RUTKOWSKI. Robilam tam kurs , jestem bardzo zadowolona , instruktorzy bardzo dobrze znaja sie na swojej pracy i posiadaja bardzo dobra wiedze , maja anielska cierpliwosc , tlumacza znakomiecie . Polecam kazdemu kto chce zdac za pierwszym razem egzamin panstwowy. Samochody maja takie jak na egzaminie , jezdzilismy duzo trasami egzaminacyjnymi, plac opanowalam idealnie i jazde rowniez. Polecam ten osrodek bo naprawde warto , cena kursu najnizsza w Nowym Sączu :) , instruktorzy sa naprawde suuper , mlodzi , z poczuciem humoru i do tego przystojni ;) ( to wiadomosc dla Pań ;)) POLECAM OSK RUTKOWSKI
MałaMi
MałaMiMi
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 15 maja 2010, 11:23
Lokalizacja: NS

Postprzez haidi15 » czwartek 20 maja 2010, 10:49

polecam wszystkim osk euro-refleks z nowego sacza. osobiscie jestem z tychow tam polecam osk lukaszewska malgorzata i tam wyjezdzilam 35 godzin z p.grzegorzem ktory swietnie mnie przygotowal ale zawalilam sama na egzaminie i przenioslam papiery do sacza bo w tychach dlugo sie czeka a tam czekalam zaledwie od piatku do wtorku i przed samym egzaminem wykupilam 3godz.w euro-refleksie pan z ktorym jezdzilam a byl to wlasciciel opowiedzial mi o specyfice miasta pokazal miejsca bardziej skomplikowane nauczyl luku troche w inny sposob jak na puncie i zdalam bez problemu fakt ze egzaminator choc byl bardzo wymagajacy i dokladny przymknol oko na drobna wpadke. nowy sacz wspominam bardzo dobrze i polecam wzsystkim EURO-REFLEKS NOWY SACZ :wink:
haidi15
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 19 maja 2010, 17:25

Ośrodek Szkolenia Kierowców "RUTKOWSKI"

Postprzez Bulinek » sobota 22 maja 2010, 09:38

Witam! Ja robilem prawko w OSK Rutkowski ,wczoraj zdalem egzamin za pierwszym razem , egzaminator nawet mnie pochwalil ze bardzo dobrze jezdrze :) Osrodek polecil mi kolega ktory robil tam prawko , teraz wiem nze warto bylo !!! Polecam ta szkole , instruktorzy sa młodzi , swietnie przygotowani merytorycznie , technicznie. Bardzo fajnie sie jezdzilo , zero stresu, mila atmosfera, wszystko na najwyzszym poziome i do tego w najlepszej cenie w Nowym Sączu. Polecam kazdemu komu zalezy na zdaniu egzaminu za pierwszym razem a pozniej na bezstresowym prowadzeniu samochodu. OSK RUTKOWSKI -- POLECAM , BO WARTO , SPRAWDZIŁEM!! :p
Ostatnio zmieniony wtorek 25 maja 2010, 23:21 przez Bulinek, łącznie zmieniany 1 raz
Bulinek
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 22 maja 2010, 09:25

Postprzez ella » sobota 22 maja 2010, 21:32

regulamin działu Oceń OSK napisał(a):Drogi kursancie

Nie zakładamy wątków pod nazwą szkoły (będą przesuwane do KOSZA)
Żeby wpisać opinię najpierw poszukaj swojej miejscowości
Jeśli jej nie znajdziesz załóż nowy wątek
użytkownicy piszący z tego samego IP będą podawani na forum




Użytkownicy piszący z tego IP
MałaMiMi [ 2 Posty ]

Bulinek [ 1 Post ]

Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ania z Krakowa » środa 28 lipca 2010, 15:10

Hej, ja chciałam polecić szkołę Formułę L. Jestem osobą z Krakowa, która też tam robiła kurs. Jednak na zdawanie egzaminu zdecydowałam się od razu w Nowym Sączu - niestety dwa pierwsze podejścia zakończyły się fiaskiem już na placu (łuku). Wtedy postanowiłam zmienić obecnego instruktora. A ponieważ nie znałam nikogo z NS, przewertowałam fora internetowe i wybrałam szkołę o której opinie najbardziej wzbudziły moje zaufanie. Tą szkołą była właśnie Formuła L (ceniona m.in. za cierpliwość, profesjonalizm, naukę krok po kroku itp.). Już na pierwszej godzinie przekonałam się, że opinie te nie są twórczą wenną samych instruktorów - wyssaną gdzieś z kosmosu,...(czego się obawiałam). Instruktor bardzo spokojny, wyrozumiały na popełniane błędy, szybko wychwytywał braki techniczne nakierowując na właściwe tory, z lekką dozą humoru ;). Odniosłam wrażenie, że naprawdę zależy mu żeby nauczyć. Także mogę potwierdzić wszystkie pozytywne opinie które zostały o szkole napisane. Również innych plusów można mnożyć, np. ośrodek dysponuje placem na którym jest nie tylko jeden łuk, ale także jest „górka” (poprzednio nie miałam, a sam manewr ruszania z ręcznego ćwiczyłam na skrzyżowaniu, - stresując się przy tym co niemiara stojącymi za mną samochodami,...-ogólnie nie polecam początkującym kierowcom).
Jeździłam z dwoma instruktorami i o obydwóch mogę powiedzieć, że byli równie profesjonalni i każdy z nich wniósł coś do mojej jazdy, dając dobre wskazówki. Zdałam za trzecim razem.
P.S Serdecznie Pozdrawiam P. Irka i P. Krzyśka i Życzę aby wszyscy kursanci zdali po ich szkole tak ładnie egzamin jak ja :D.
Ania z Krakowa
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 28 lipca 2010, 11:18

Postprzez mat 999 » niedziela 01 sierpnia 2010, 11:38

witam
a ja polecam szkołe OES z Krościenka nad Dunajcem.Jest tam dwóch mlodych instruktorów ktorzy maja wielki zakres wiadomości na temat przepisów i wszystko dokładnie tłumaczą.Polecam
mat 999
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 01 sierpnia 2010, 11:33

Re: Nowy Sącz

Postprzez KAMILwol » środa 10 listopada 2010, 21:34

Witam !
Ja robiłem prawko na kat.B w OSK "RUTKOWSKI" i naprawdę polecam zdałem za pierwszym razem , kurs zrobilem bardzo szybko a kolega który się zdecydował robić w innej dużej szkole zdał za 3 razem, jezdzil z 4 różnymi instruktorami każdy mu co innego tłumaczył i strasznie żałował ze sie zdecydował na inną szkołe a u rutkowskiego dość że tanio to jeszcze za każdego podesłanego kursanta dostaje się 50 pln ( ja już wysłałem 3 :) i też zdali jeden tylko za drugim razem ale wyłożył sie na testach ) .Spoko szkoła , spoko instruktorzy POLECAM !!!!!
www.osk-rutkowski.pl
KAMILwol
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 10 listopada 2010, 21:21

Re: Nowy Sącz

Postprzez dagmarka » wtorek 16 listopada 2010, 20:14

witam,
może tylko dodatkowe jazdy ( kurs robiłam w innym mieście) ale mimo wszystko - polecam "Hades" - spokój, opanowanie i wielka cierpliwość. Dzięki licznym wskazówkom egzamin zdany w pierwszym terminie (mimo zerowej znajomości miasta ) - w dwie godziny dowiedziałam się co powinnam wiedzieć o mieście i egzaminie. Wielkie dzięki. Polecam !
dagmarka
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 16 listopada 2010, 19:50

Re: Nowy Sącz

Postprzez dh Bodzio » sobota 27 listopada 2010, 16:45

A ja polecam ATUT;) Robiłem tam 3 kategorie;) Wszystkie zdane za 1-wszym razem:P I nie są to moje ostatnie kat;P A mam 18 lat:> Spokój, opanowanie i podejście do kursanta!! Bardzo polecam wykładowcę a i moich instruktorów;) p. Staszek L.; p. Przemek L. i p. Bogdan G;) Bardzo gorąco polecam ten ośrodek;) Pełen profesjonalizm:)
dh Bodzio
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 27 listopada 2010, 16:41

Re: Nowy Sącz

Postprzez gabr1 » sobota 22 stycznia 2011, 19:05

FUKS:) Naprawde ok. Polecam.
Ostatnio zmieniony niedziela 20 lutego 2011, 19:05 przez gabr1, łącznie zmieniany 1 raz
gabr1
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 22 stycznia 2011, 18:47

Re: Nowy Sącz

Postprzez AceCold » piątek 11 lutego 2011, 21:59

OSK Hades - Nowy Sącz. Zero stresu, jazdy w terminie dogodnym dla kursanta, dowiesz się wszystkiego co trzeba. No i przede wszystkim sympatyczny instruktor :D Polecam!


Zarówno ja jak i znajomi- zdane za 1 razem.
Obrazek
Avatar użytkownika
AceCold
 
Posty: 15
Dołączył(a): środa 29 grudnia 2010, 20:39

Re: Nowy Sącz

Postprzez kubson89 » niedziela 27 lutego 2011, 21:05

Witam :)
Gorąco polecam ośrodek "Formula L" w Nowym Sączu. Byłem po trzech zawalonych egzaminach w Dąbrowie Górniczej i postanowiłem przenieść papiery do właśnie Nowego Sącza. Przeglądając na szybko strony www poszczególnych firm najbardziej przypadła mi do gustu ich strona - ładna, czytelna, zawierająca wszystkie interesujące mnie informacje. Dobrze zrobiłem, wybierając "Formula L". Sensowna obsługa najpierw przez telefon, później już na miejscu. Nie wiem czy taka kultura to standard w tamtych stronach, jednak muszę przyznać, że byłem nieco zaskoczony (na plus oczywiście :) ). Jeśli chodzi o samą jazdę z instruktorem, również wielki pozytyw. Bezstresowo, sympatycznie, ale co ważne - SKUTECZNIE, absolutnie bez fuszery. Po zaledwie 5 godzinach kursu doszkalającego z osoby, która kompletnie nie miała rozeznania, jeśli chodzi o ulice Nowego Sącza (nigdy wcześniej tam nie zawitałem), dzięki instruktorowi Krzyśkowi (pozdrosy :) ) miałem szerokie pojęcie o charakterystycznych "zakamarkach" i lokalnych zwyczajach w ruchu drogowym. Swoją drogą byli bardzo elastyczni i poszli mi na rękę, za co wielkie dzięki! :) Egzamin zdany :)
Pozdrowienia z Zagłębia :)
kubson89
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 27 lutego 2011, 19:58

Re: Nowy Sącz

Postprzez angela19 » wtorek 05 kwietnia 2011, 15:15

Polecam AUTO MOTO SZKOŁE w Nowym Saczu. Prawo jazdy zdałam za pierwszym razem. Bardzo miły, wesoły instruktor który przede wszystkim dobrze szkoli mimo swojego młodego wieku ;) gdybym mogła zdawałabym prawko jeszcze raz :thumb2:
angela19
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 05 kwietnia 2011, 14:57

Re: Nowy Sącz

Postprzez gołąb » poniedziałek 06 czerwca 2011, 13:50

na szczególną uwagę wszystkich planujacych zdac egzamin prawa jazdy za pierwszym podejsciem zasluguje zdecydowanie OSK Lider znajdujacy sie na ul. Dlugosza. Swietnie prowadzone szkolenia sprawia, ze bezproblemowo zdasz zarowno testy i częsc praktyczna. ciekawe wyklady czasowo dostosowane sa do twojego grafiku :) sympatyczni, kompetentni instruktorzy z dlugoletnim stazem sprawia ze swobodnie poczujesz sie za kierownica a jazda przebiegac bedzie w sympatycznej atmosferze. Aby zwiekszyc komfort jazdy kursanta (lub kursantki ;)) zapewniane są postoje na pączki i inne łakocie (oczywiscie dla instruktorów) . ich niezawodna czujnosc i refleks niejednokrotnie uchronily mnie od kolizji. jedynym minusem calego osrodka jest pani Dorotka.


goraco polecam i pozdrawiam pana Tomasza - instruktora :spoko:
niech Świety Krzysztof ma go w opiece

na zawsze wasz - Gołąb
gołąb
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 06 czerwca 2011, 13:21

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości