Nowy Sącz

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Nowy Sącz

Postprzez teresateresa5555 » wtorek 25 października 2011, 09:53

A ja polecam gorąco OSK KAROLKA, zdałam za 1 razem !!
teresateresa5555
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 22 października 2011, 10:47

Re: Nowy Sącz

Postprzez floh » czwartek 27 października 2011, 11:17

Ja jednak nie zachwalałabym tak osk Lider. Co do wykładów, to są raz w tygodniu o określonej godzinie- więc nie uznałabym, że dostosowane czasowo do grafiku kursantów. I czy takie ciekawe? Po prostu płyta DVD i telewizor. Poza tym miałam przyjemność uczestniczenia w 3 wykładach, po czym rozpoczęły się one znów od lekcji pierwszej dla nowo przybyłych kursantów. Niewiele z nich wyniosłam-uczyłam się sama.

A co do postojów na pączki dla instruktorów..to tak tak, oczywiście, że są zapewnione..Jednak kursant siedzi w tym czasie w samochodzie i czeka na instruktora podczas gdy ten załatwia swoje prywatne sprawy..i czeka tak 5min..10min...a zdarzy się, że 15min. Lub też podwozi się gdzieś innych pracowników ośrodka jeżdżąc bez sensu w kółko. Poza tym "godzina" jazdy trwa 50 min, bo do ośrodka wraca się zawsze 10 min wcześniej.

Kompetencjom instruktorów nie zaprzeczę, jeździ się też z nimi całkiem przyjemnie. Jednak z wewnętrzną organizacją jest tam słabo.
floh
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 12 października 2011, 15:50

Re: Nowy Sącz

Postprzez wojtuss » piątek 20 stycznia 2012, 12:14

Ja polecam OSK Lider znajdujący się przy ulicy Długosza. Instruktorzy i pani Dorotka bardzo mili i wyrozumiali. Wykłady raz w tygodniu w przystępnych godzinach. Dzięki p. Tomkowi i Dawidowi zdałem egzamin za pierwszym razem, bardzo dobrze mnie przygotowali i nauczyli jeździć. Polecam.
wojtuss
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 20 stycznia 2012, 12:09

Polecam szkołę Jazdy Pana Jerzego Hejmej

Postprzez anna8888 » poniedziałek 02 kwietnia 2012, 13:18

:D Polecam szkołę Jazdy Pana Jerzego Hejmej. ZDAŁAM ZA 1 RAZEM!!!
Pan Jurek to profesjonalista i perfekcjonista - prawdziwy mistrz kierownicy i nauki! Po kilku godzinach z Panem Jerzym ZDAŁAM za 1 RAZEM! Uczy genialnie i bardzo skrupulatnie, ma wspaniałe podejście do kursantów, jest bardzo spokojnym, miłym i uczciwym człowiekiem- dzięki temu są efekty!!!Polecam gorąco- to najlepszy instruktor jakiego znam!

Szkoła w centrum miasta z dogodnym dojazdem, możliwość wpłat na raty oraz świetne pomoce dydaktyczne.Wszystko bardzo profesjonalne! Ze mną zdawały 3 osoby i wszyscy zdaliśmy za pierwszym razem - wszyscy byliśmy kursantami Pana Jerzego. :) :D :D :D
anna8888
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 02 kwietnia 2012, 13:07

Re: Nowy Sącz

Postprzez dawid89 » wtorek 17 kwietnia 2012, 13:10

Ponieważ raz zdawałem w Nowym Sączu Polecam również szkołę Formula - L, jeżdziłem tam 5 godzin i wiele się nauczyłem. Dodatkowo mieszkam na Śląsku, ta szkoła jazdy pomogła mi we wszystkich formalnościach związanych z egzaminem, kursem doszkalającym nie biorąc za to ani grosza :) Polecam i dziekuje :spoko:
dawid89
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek 17 kwietnia 2012, 13:01

Nowy Sącz

Postprzez christo » środa 13 czerwca 2012, 17:45

Polecam szkołę nauki jazdy - OSK Jerzy Hejmej , uczyłem się tam ja , mój starszy brat i moja mama :) ... co prawda mama zdała dopiero za drugim razem ale nerwy robią swoje :). Bardzo wyrozumiali instruktorzy - ja jeździłem z Panem Jurkiem i Panem Piotrkiem - mają dużo cierpliwości dla kursantów. Wykładający przepisy - chyba pan. Jacek też jest profesjonalistą - aż miło się go słucha , a jak masz jakiś problem albo czegoś nie kumasz to wyjaśni wszystko indywidualnie. W tej szkole bardzo przykładają się do tego żeby kursant wyszedł dobrze przygotowany do egzaminu.
Gdyby ktoś był zainteresowany to tu jest ich strona na fb:
http://www.facebook.com/NaukaJazdyJerzyHejmej
christo
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 04 maja 2012, 16:59

Re: Nowy Sącz

Postprzez vanRafell » piątek 06 lipca 2012, 11:25

Polecam szkołę jazdy "360" przy ulicy Kolejowejj w Nowym Sączu. Zajęcia prowadzone na przyzwoitym poziomie, pełna kultura u instruktorów, bardzo wesoli i sympatyczni ludzie poza tym profesjonalni w swojej pracy. Brak załatwiania spraw prywatnych podczas jazdy to OGROMNY plus.
Serdecznie pozdrowienia dla Pana Mirosława i Janusza z tej szkoły :)
Numer kontaktowy Mirosław: 668970929

Samochody do nauki: Toyota Yaris (bardzo dobry samochód dla początkujących, na nich powinny być prowadzone egzaminy w MORD Nowy Sącz)
Mitshubishi Colt

Prawo jazdy zdane za 2 razem.
vanRafell
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek 05 lipca 2012, 08:24
Lokalizacja: Den Haag

Re: Nowy Sącz

Postprzez marcin10 » czwartek 12 lipca 2012, 19:30

Czesc. Polecam bardzo wszystkim Osrodek szkolenia FORMULA L. Profesjonalne podejście do kursantów, instruktorzy bardzo cierpliwi a nauka jazdy z nimi to sama przyjemność. W tej szkole instruktorzy szanują kursanta, super tłumaczą( jak trzeba to nawet 1000 razy :)),. Polecam Pana Irka i Panią Gosię Razem z kolegą zdaliśmy za 1 razem!!!
P.S. Podczas egzaminu nie byłem zaskoczony trasami po których jeździłem ponieważ na nauce jazdy jeździłem po tych samych miejscach.
FORMUŁA L to szkoła z klasą
Jeszcze raz wielkie dzięki!!!!
marcin10
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 12 lipca 2012, 19:09

Re: Nowy Sącz

Postprzez kkkk » poniedziałek 27 sierpnia 2012, 15:40

Polecam gorąco Formułę L egzamin zdany za pierwszym razem!! Tylko Formuła L!!
kkkk
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 27 sierpnia 2012, 15:34

Re: Nowy Sącz

Postprzez Aga20 » sobota 13 października 2012, 22:21

Ja również gorąco polecam ośrodek szkoleniowy Formuła L :) Świetni, BARDZO wyrozumiali instruktorzy, trasa na egzaminie pokrywała się z tą, którą wielokrotnie pokonywałam na kursie.
Profesjonalne podejście, polecam jazdy z szefem, p. Irkiem- wymagający, czasem "pomruczy" ale to działa motywująco;)
Aga20
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 13 października 2012, 22:16

Re: Nowy Sącz

Postprzez aniaslaga » poniedziałek 22 lipca 2013, 11:45

Polecam OSK Jerzy Hejmej - kurs zrobiłam bardzo szybko - bo tak chciałam ze wzgledu na wyjazd wakacyjny. ZDAŁAM ZA 1 RAZEM :D. Bardzo mili instruktorzy :spoko: i choć naprawdę mi się nie chciało siedzieć na wykładach to dały mi bardzo dużo i dzieki nim od razu zdałam teorię :D , POLECAM POLECAM POLECAM , buziaki dla Pan Jurka :spoko:
aniaslaga
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 22 lipca 2013, 11:41

LIDER :)

Postprzez lolus » wtorek 17 czerwca 2014, 16:20

OSK LIDER !
Słyszałam wiele o różnych ośrodkach zanim zdecydowałam się na cokolwiek aż w końcu wybrałam LIDER. I nie żałuję :)
Pani Dorota - wykładowca - sympatyczna kobieta która dopasuje się do każdego i proszę mi nie wmawiać że są wyznaczone terminy raz w tygodniu bo tylko gdy potrzebowałam to robiła wykład nawet tylko dla mnie - zapytać mogłam o wszystko ale jak się nie potrafi ktoś odezwać to robi to co mu każą.
Instruktorzy ? Jeździłam z Tomkiem - przesympatyczny chłopak którego polecam każdemu :)
Egzamin zdany za 1 razem.
W dniu w którym odebrałam prawko pojechałam na miasto - bez żadnych stresów a to chyba najważniejsze:)
Naprawdę polecam i będę polecać !
lolus
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 17 czerwca 2014, 16:07

Re: Nowy Sącz

Postprzez malagaaa » środa 01 lipca 2015, 12:21

Polecam gorąco szkołę VMAX Jeremiasz Ptaszkowski. Niesamowita cierpliwość na praktyce nawet do takiego anty talencia jak ja ! :D Bardzo wyczerpujące wykłady to trzeba im przyznać. Oba egzaminy zdane za pierwszym razem. Jestem mega zadowolna :) zresztą nie tylko ja bo szkołę polecili mi znajomi :)
malagaaa
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 01 lipca 2015, 12:17

Re: Nowy Sącz

Postprzez tuomainen » sobota 19 września 2015, 10:13

To co się ostatnio dzieje w NS to jakiś wyższy poziom życia w Narnii. Za cholerę nie można tam zdać, nie mówiąc już o dobrej szkole nauki jazdy. Przykre, że musiałem jeździć aż do Tarnowa, żeby moje problemy sie skończyły :p Tam w szkole Auto Lex o dziwo co piąta osoba z mojej grupy była z Nowego Sącza, więc to chyba o czymś świadczy. Mam nadzieję, że nasze miasto jeszcze się kiedyś poddźwignie bo na razie cieniutko.
tuomainen
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 19 września 2015, 10:05

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości