JAWOR

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

JAWOR

Postprzez Jam » piątek 09 września 2011, 08:58

Ja zdawałam prawo jazdy kilka lat temu - nie zdałam - na własne życzenie (chociaż ta szkoła jazdy...)
Ostatnim czasem postanowiłam jeszcze raz spróbować - wiedziałam, że nie wybiorę OSK u Pana D. (Jawor), postanowiłam zapisać się do szkoły jazdy sympatycznej Pani Nauczycielki... Doskonale uczy! Pani Elżbieta potrafi tak wytłumaczyć, że 5letnie dziecko potrafiłoby się nauczyć jeździć... Praktycznie zaczęłam od przysłowiowego zera a teraz... wiem, że to potrafię!:) Mogę tylko polecić Panią Elę z Jawora!!
Jam
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 09 września 2011, 08:46

Re: JAWOR

Postprzez henia » piątek 12 kwietnia 2013, 18:33

Jak najbardziej polecam panią Elżbietę P.-K.To kobieta z "jajami".Nie bawi się w ubarwianie słówek tylko "wywala" kawę na ławę w zrozumiały sposób .Jej zależy na swoich kursantach .Jeśli ktoś chce się nauczyc jezdzic i zrozumiec jasno tajniki manewrów ,śmiało polecam tą panią .Jednego tylko żałuję .Że tak pózno do niej się zgłosiłam ,o 5 lat za pózno :?
henia
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 12 kwietnia 2013, 17:59


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 80 gości