Pleszew

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Pleszew

Postprzez Czorny » środa 17 sierpnia 2011, 16:43

LOK Pleszew - Ośrodek Szkolenia Kierowców.
Bardzo polecam tę szkołę jazdy. Bardzo profesjonalne podejście do kursanta. Wszystkie godziny zakupione są w 100% wykorzystane. Instruktorzy bardzo wyrozumiali, całą teorię i praktykę potrafią przyswoić swoim uczniom spokojnie bez żadnych krzyków czy też głupich docinek. Godziny kursów są bardzo elastyczne i można jest ustalać według własnego uznania. Nie są z góry narzucone przez instruktora. Ponadto stały kontakt z instruktorami oraz z sekretariatem.

Ja osobiście miałem jazdy i teorię z Panem Andrzejem, który traktował mnie jak przyjaciela. Polecam wszystkim z miasta Pleszewa i okolic z czystym sumieniem ten ośrodek szkolenia!
Czorny
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek 24 marca 2011, 11:11

Re: Pleszew

Postprzez mateoppl » środa 10 października 2012, 23:22

Tak jak kolega wyżej, kurs główny odbywałem w OSK LOK w Pleszewie, niestety mam mieszane uczucia o których jednak nie chce pisać publicznie i średnio polecam ten ośrodek.

Dodatkowe godziny wykupiłem w OSK Kołodziej. Pan Maciej, to strasznie miły facet, którego podejście do kursanta oceniam bardzo wysoko, gdyż atmosferą, którą zostałem obdarzony, była na bardzo wysokim poziomie. Jestem usatysfakcjonowany po zakupie godzin w tym OSK. Wszystkie niedociągnięcia myślę, że udało się poprawić w mojej jeździe, ponadto udało się zredukować wszystkie braki wiedzy, które miałem :). Niestety nie udało się jeszcze zdać egzaminu, gdyż ostatni raz oblałem przez moją nieuwagę, ale czuję się bardzo pewnie przed kolejnym podejściem. Wszystkim bardzo gorąco i z pełną satysfakcją polecam OSK u Pana Macieja. Stały i miły kontakt, podejście "koleżeńskie", zero krzyków oraz pełne zilustrowanie tego czego możemy się spodziewać na egzaminie w WORDzie.

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam dla wszystkich z Pleszewa i okolic :).

Edit:
Zdałem jednak za drugim razem po szkoleniu w OSK Kołodziej! Polecam wszystkim!!!
Avatar użytkownika
mateoppl
 
Posty: 24
Dołączył(a): niedziela 09 września 2012, 23:02


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 134 gości