Międzyrzec Podlaski

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Międzyrzec Podlaski

Postprzez annawoj1 » sobota 28 maja 2011, 14:39

Witam,dzisiaj wróciłam z Siedlec - tam był egzamin, a szkoła jazdy Podkowa mieści się w Międzyrzecu. Mieszkam koło Szczecina, od paru lat próbowałam zdać prawo jazdy - z przerwami,bo się zniechęcałam,a także brak czasu lub kasy.Kurs miałam zrobiony w 2003roku....Tydzień wcześniej zdałam testy, bo kiedyś zdarzyło mi się robiąc całość,że był o 1 błąd za dużo no i po co wtedy te wszystkie jazdy. Pojechałam w ramach wczasów z prawem jazdy (kurs doszkalający) - zakwaterowanie,wyżywienie i jazdy - od wtorku do piątku jeździłam 4-5 godzin dziennie,z przerwą na obiad. W piątek ZDAŁAM!!!!!!!!!!!! zrobiłam to ,co już myślałam nigdy nie dokonam - tych co mieli prawko uważałam już za prawie bogów!
Po 1: P.Sebastian -i jego żona (to chyba nie są dane osobowe?) są super ludźmi, jeździłam z nimi bez stresu,na luzie,często żartując. Instruktorzy jakich miałam do tej pory choć praktycznie "dobrzy" stresowali mnie i dołowali- "kto panią uczył","ale ciężka noga" itp.Nie raz z jazdy wychodziłam z gulą w gardle i łzami w oczach.Tu tego nie było.
Po 2 Siedlce to proste miasto - bez tramwajów, ronda z pierwszeństwem,skrzyżowania ze światłami, parę bez i to wszystko. W porównaniu do Szczecina kolosalna różnica - od razu poczułam się w nich dobrze (mieszkam w mieście Goleniów około 30tys.)
No i cóż - wszystkim gorąco polecam,jeszcze nie mogę uwierzyć,że NAPRAWDĘ mam to już za sobą .
Warunki zakwaterowania dobre- ładne pokoiki,jedzenie domowe, smaczne.
szkoła ma swoją stronę : http://www.podkowa.auto.pl i jeszcze jedno - po wpisaniu w google wychodzi jeszcze inna szkoła Podkowa z Warszawy- p.Sebastian mógł dać inną nazwę - dlatego podaję adres internetowy. POLECAM!!!!!!!!
annawoj1
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 28 maja 2011, 14:19

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 89 gości
cron