Strona 1 z 1

Ostrów Wlkp.

PostNapisane: piątek 18 lutego 2011, 14:21
przez szefo1987
Polecam wszystkim Przyjazną Szkołę Jazdy w ostrowie wlkp. przy ul Śmigielskiego. Pan Szymon jest bardzo miłym i sympatycznym instruktorem, dzięki niemu opanowałem w wystarczającym stopniu zasady poruszania się po ulicach mimo iż wcześniej nigdy nie miałem do czynienia i praktyki w ruchu drogowym. Myślę że lekcje w tej szkole są naprawdę ciekawe i interesujące.Zawsze punktualnie i fachowo . Zdałem za drugim razem POLECAM !!!!!! :spoko:

Re: Ostrów Wlkp.

PostNapisane: wtorek 10 stycznia 2012, 22:20
przez partyk93
W pełni polecam OSK Lekcja Jazdy Irena Grzęda.
Miło, szybko, sprawnie, dokładnie, punktualnie, tanio (aż za tanio ;) ), spokojnie i porządnie.
Porządnie prowadzona teoria, w trakcie jazd również pełne zainteresowanie kursantem.
Czas oczekiwania na jazdę praktycznie żaden, nie ma potrzeby "rezerwacji" godzin (raz umawiałem się 15 minut przed), pełna elastyczność ze strony ośrodka.
Co też jest bardzo ważne, samochód w idealnym stanie technicznym, wszystkie naprawy wykonywane na bieżąco.
Jeśli ktoś chce jakieś szczegóły, proszę o PW, ośrodek ten będę zawsze polecał.
Egzamin zdałem za 1-szym razem jeśli to ważne.

Re: Ostrów Wlkp.

PostNapisane: środa 28 września 2016, 11:11
przez adaria
Na B polecam Przyjazną Szkołę Jazdy Szymon Jonczak. Kurs przebiegł bardzo sprawnie, dobre podejście do kursanta. Przed rozpoczęciem kursu nie sądziłam, że będę potrafiła jeździć na tak przyzwoitym poziomie. Teoria 74/74, praktyka bezbłędnie. Wszystko za pierwszym.

Na A2 polecam OSK Sławomir Mądrzak. Zdane za pierwszym. Trasa egzaminacyjna taka sama jak ta po której jeździłam z instruktorem. To był mój pierwszy kontakt z takim dużym motocyklem, ale dzięki odpowiednim wskazówką wszystko poszło gładko.

Obie szkoły są godne polecenia. Super podejście do kursanta i co najważniejsze potrafią przygotować do egzaminu żeby zdać go już za pierwszym razem bez stresu.