STASZÓW

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

STASZÓW

Postprzez mirabellka » czwartek 20 stycznia 2011, 16:05

Staszów, niewielkie miasteczko, ale Ośrodków Szkolenia Kierowców przybywa. Ja kurs odbywałam w OSK Mirex i gorąco polecam. Kurs odbywa się cyklicznie - można dołączyc w każdej chwili. Trafiłam na rewelacyjnego, rzeczowego instruktora, nie jakieś tam ble ble i podrywanie lasek ;) Fachowo, rzeczowo i skutecznie :) Zdałam za drugim razem, choc miałam szansę zdac za pierwszym. Za pierwszym oblałam nie za brak wiedzy czy umiejętności a przez chwilową dekoncentrację. Przy drugim podejściu jeszcze w ostatniej chwili instruktor dzwonił do mnie ze wskazówkami - czyli przejmują się :)
Jazdy odbywają się po Staszowie i po Tarnobrzegu, gdzie większośc kursantów zdaje egzamin. Prowadzą kursy na kategorie A, B, C i C+E. Kursanci kat. B jeżdżą na Peugeot'ach 207, czyli na takich na których odbywa się egzamin. Na WORDzie w Tarnobrzegu mają nieco nowszy model, po liftingu tak zwanym, ale różnica jest jedynie taka, ze wygodniej się jeździ ;) Obsługa jest taka sama.
Plac manewrowy ogranicza się jedynie do łuku i ósemki dla kat. A, ale na egzaminie na kat. B, na placu manewrowym zdaje się tylko łuk i wzniesienie, a ruszania na wzniesieniu kursanci uczą się korzystając ze wzniesień na mieście.
Podsumowując - polecam. Bardzo miło wspominam kurs i żałuję, ze już koniec ;)
mirabellka
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 20 stycznia 2011, 11:52

Re: STASZÓW

Postprzez m0lenda » sobota 23 lipca 2011, 12:53

OSK Drift. Zdane dziś za pierwszym razem :) Instruktor wszystko bardzo dokładnie wytłumaczy i nie ma opcji żeby popełnić błąd na egzaminie. Do miasta w którym zdawałem egzamin jeździłem non-stop. Conajmniej 10 razy ( tak niedokładnie ) lub chyba napewno więcej :) Polecam bo w momencie gdy się zapisywałem kurs kosztował ( na dokładnie 30h ) 990 zł :)
m0lenda
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 17 lipca 2011, 19:22

Re: STASZÓW

Postprzez Faela » niedziela 29 stycznia 2017, 21:53

OSK Drift. Za każdym razem jazdy były po Tarnobrzegu. Instruktorzy bardzo, bardzo cierpliwi, i choć pytałam o niektóre rzeczy po kilka razy, to za każdym razem wszystko mi wytłumaczyli.:) Częstotliwość i pora dnia, w której odbywają się jazdy dostosowują do kursantów. Polecam!
Faela
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 29 stycznia 2017, 21:40


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości