Gliwice

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez laikida » sobota 15 listopada 2008, 21:56

jezeli chodzi o osk formuła-l to;
1 pod względem teori oceniam na 4 z małym plusem
2 poz względem praktyki to niech świadczy mój egzamin zdany za drugim podejściem (choć to tak naprawdę w duuuużej mierze nie zależy od danego osk czy nawet od instruktora )

a reszta niech pozostanie milczeniem........... :cry: :cry: :cry:
pozdrawiam i 3majcie się





"nie zrywaj nici przyjaźni ,bo nie wiesz czym grozi zerwanie,choć nitkę zwiążesz WĘZĘŁ NA ZAWSZE POZOSTANIE "
laikida
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 12 listopada 2008, 12:47
Lokalizacja: śląsk

zadowolona jestem

Postprzez słoneczna » poniedziałek 17 listopada 2008, 15:36

a ja bardzo chciałam polecić OSK LEXUS. trafiłam tam razem ze znajomym. szybko i przystępnie teoria, wesoło i dokładnie wytłumaczone.
no a później moje pierwsze przygody z samochodem. dobrze,że instruktorka była cierpliwa,bo chyba do najzdolniejszych nie należałam. ale w sumie, teraz jak patrzę z perspektywy czasu, to śmiać mi się chce.
cieszę się, że tam zrobiłam kurs. nikt na mnie nie krzyczał, dokładnie tłumaczył, naprawdę podobało mi się. wspomne jeszcze ze caly kurs od zapisu do konca trwal niecale dwa miesiace !!
jak mi pasowalo to jezdzilam i po 3-4 razy w tygodniu :))) a co najważniejsze efekt : zdałam za pierwszym podejściem i zostałam pochwalona przez egzaminatora :oops:
moj kolega podchodził troszkę wcześniej do egzaminu ale niestety na miescie pieszy mu wlazł przed auto i koniec, ale dał radę za drugim podjeściem. /szkola pomogla w uzyskaniu dla niego lepsiejszego terminu:)/ to tez chyba niezle?/
teraz każdemu polecam. naprawdę fajna szkoła otwarta na kursanta.
słoneczna
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 17 listopada 2008, 10:40
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez dzwoneczek » sobota 17 stycznia 2009, 18:45

A ja polecam ELMOT. Instruktorzy cierpliwi, pomocni, zawsze wytłumaczą spokojnie co i jak, zawsze pełne godziny, miła atmosfera. Jeśli zdarzało się, że jakaś jazda była odwoływana to zawsze instruktor kontaktował się wcześniej, proponował inny termin, czasem innego instruktora gdy nie pasował mi inny termin (miałam kurs przyspieszomy więc zależało mi na czasie). Kurs udało mi się zamknąć w wakacje (zaczęłam na początku lipca, skończyłam w połowie września, bo połowę sierpnia byłam za granicą). Zróżnicowane trasy, od typowego miasta po wycieczkę do Katowic średnicówką i naukę jazdy autostradą. Nie tylko nauka pod egzamin, ale też masa praktycznych wskazówek na przyszłość. Nauczyłam się jeździć od zera i sprawia mi to wielką przyjemność, choć wiem, że nie zawsze wychodzi tak jakbym chciała no i trzeba jeszcze zdać egzamin.

Wykłady trochę rozwleczone w czasie, ale może tak lepiej niż wszystko hurtem naraz. Zależy co kto lubi. Dla mnie się trochę dłużyło, ale muszę pochwalić za GENIALNIE przeprowadzony kurs pierwszej pomocy.
dzwoneczek
 
Posty: 14
Dołączył(a): sobota 17 stycznia 2009, 17:52

OSK LEXUS

Postprzez E. D. » niedziela 25 stycznia 2009, 20:46

Ja również bardzo polecam OSK LEXUS. Kurs zaczęłam pod koniec sierpnia, a skończyłam już na początku października, tak więc wszystko poszło fajnie szybciutko (czas oczekiwania na egz. to już inna sprawa:? ). Jazdy bardzo przyjemne (zresztą wykłady o dziwo też!:wink: ), zero stresu, kupa śmiechu:D a do tego profesjonalnie – wszystko wytłumaczone jak należy – po kursie czułam się dobrze przygotowana do egzaminu i zdałam go za 1 - wszym razem:)
Kurs w LEXUSie był nie tylko nauką jazdy, ale też bardzo fajnie spędzonym czasem:) i szkoda, że już po wszystkim... I już chyba zawsze będę się uśmechać na wspomnienie niektórych sytuacji:D
Polecam gorąco!!! LEXUS uczy jeździć i umila czas :wink:
E. D.
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 25 stycznia 2009, 20:22
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Oliush » niedziela 25 stycznia 2009, 21:45

a ja moge polecic szkole "Atom", zwyciestwa 1, mala szkolka, ucza z pasja, serdecznie polecam ;)
Oliush
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek 15 stycznia 2009, 21:10
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez 100krotka » poniedziałek 26 stycznia 2009, 21:27

ja uczyłam sie jezdzić w Lszkole na Jgiellonskiej szczerze polecam. Wszyscy wtej szkole sa bardzo mili i nie mam zadnych zastrzeżeń. egzamin zadalam za 1 szym razem a to chyba dlatego ze na jazdach przerabialam z pania instruktor wszystkie najcieższe trasy wiec ta ktora mialam na egzaminie do przejechania okazała sie pestką.serdecznie pozdrawiam wszystkich z LSZKOŁY!!
100krotka
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 23 stycznia 2009, 15:26

osk p.plonka

Postprzez Mila » czwartek 29 stycznia 2009, 22:32

ja polecam goraco osk p plonki z leszczyn.naprawde panowie wiedza jak podejsc do kursanta mila atmosfera i pelen profesjonalizm.super. :D
Mila
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa 17 marca 2004, 12:29
Lokalizacja: gliwice

Postprzez Truskaweczka » wtorek 03 lutego 2009, 13:32

Po zdanym egzaminie mogę napisać, że nie polecam OSK Perfekt na os. Zubrzyckiego.
Mój kurs rozpoczynał się w połowie maja,na wykłady spotykaliśmy się góra 2 razy w tygodniu, rzadko kiedy na więcej niż 45 minut. Egzamin wewn. był jakoś na koniec czerwca, wątpię zebyśmy w tym czasie wyrobili te 30h wykładów, nie liczyłam. Od lipca zaczęłam jazdy, również góra 2 razy w tygodniu, po 1h :/ Jak raz chciałam zapisać się na 2h, to zapisali mnie na 1 rano, i na 1 po południu (a cały dzień w kalendarzu był wolny).
Instruktorzy mają olewczy stosunek do kursanta. Jeśli wsiadałam do samochodu punktualnie, ustawiałam sobie wszystko, instruktor szedł do biura coś załatwić/po kawę i przychodził po 5-10 minutach. Natomiast z powrotem na plac zajeżdżałam 3-5 minut przed końcem jazd. Kilka razy instruktor spóźnił się 10 minut, kiedy miałam jazdy jako pierwsza danego dnia. Kiedy ostatnio "zażartowałam", że z tych minut uzbierałyby mi się jeszcze ze 2 dodatkowe godziny, w odpowiedzi usłyszałam, że "ciekawe, czy jakbym w tygodniu spała po 1 godzinie dłużej, to w sobotę nie musiałabym spać w ogóle". Także dyskusja bez sensu.
Przez to, że każda jazda trwała tylko 1 godzinę jeździłam właściwie ciągle tą samą trasą, ul. Andersa to już po prostu opanowałam do perfekcji. Parkowanie jest przewidziane na 2 ostatnie godziny jazd - już widzę, jakbym się nauczyła.

Przed samym egzaminem zapisałam się na 5 jazd w L-szkole - przez te 5 godzin nabrałam pewności siebie i zwiedziłam wszystkie kłopotliwe miejsca, o których istnieniu nie miałam pojęcia.
Truskaweczka
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 03 lutego 2009, 13:19

Postprzez JerzJerzy » wtorek 10 marca 2009, 22:12

A ja pozostaję pod ogromnym wrażeniem OSK LEW.
Profesjonalizm instruktora ( dzięki Łukasz!), samochody czyściutkie, teoria i praktyka wyłożona na najwyższym poziomie- skutek, zdane za pierwszym razem u na moje oko bardzo srogiego egzamintora.
Polecam LEW. Zadnych motywów w stylu spóźnienia, wychodzenia na kawy czego szczerzę nienawidzę.
Nie wiem jak jest w innych ośrodkach bo nawet mi do głowy nie przyszło żeby się przenosić.
Powodzenia!
OSK LEW- gwarancja sukcesu.
JerzJerzy
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 10 marca 2009, 22:06
Lokalizacja: Gliwice- Zatorze

Postprzez edziolek » środa 11 marca 2009, 21:23

witam :) a ja polecam Lady's o ktorej byla juz tu mowa. Musialam wykupic 5 jazd dodatkowych po 3-cim oblanym egzaminie i zdecydowalam sie wlasnie wykupic je tam. I wiem ze lepiej trafic nie moglam. Jestem juz po 3 godzinach, w tym tygodniu koncze. I przez te 3 godziny jezdzilam po pajaczku wiecej niz przez 30 w osrodku w ktorym robialm kurs :D:D Instruktorka Asia podchodzi do tematu bardzo profesjonalnie, widac ze jest to to co lubi robic :) Nie denerwuje sie, nie krzyczy haha, zawsze wytlumaczy i podpowie co zrobic zeby bylo lepiej :) ja ze swojej strony polecam :) Pozdrawiam wszystkich :)
edziolek
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 11 marca 2009, 21:15

Postprzez rafaelek17 » poniedziałek 23 marca 2009, 17:10

Witam. Polecam ośrodek DAP na Warszawskiej. Jest on prowadzony przez 2 braci. Bardzo fajna atmosfera, konkretni instruktorzy, którzy nauczyli mnie baaardzo dużo. Za 1 razem nie zdałem tylko przez swoją głupotę, 2 raz już bez problemów. :twisted:
rafaelek17
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2009, 14:48

Postprzez Zafirah » sobota 28 marca 2009, 19:39

Ja bardzo polecam gliwicki LOK. Na internecie naczytałam sie wczesniej duzo negatywnych opinii na ich temat ale okazuje sie, ze to bzdura. Poszlam tam tylko dlatego, ze mialam blisko z pracy na wyklady :wink: i pomyslalam, ze jakos to bedzie. Trafilam na bardzo kompetentnego instruktora - Michała W. , mlody chlopak, myslalam sobie, ze bedzie ciezko bo co on mi tam pokaze ale na szczescie sie mylilam. W zeszly czwartek zdałam prawo jazdy za pierwszym razem wiec niech to bedzie wyznacznikiem skutecznosci. W ogole caly kurs zrobilam jak na nasze warunki blyskawicznie:
teoria - miesiac czasu
praktyka - tez miesiac - jezdzilam co drugi dzien po dwie godziny
Dlatego to, że pisza iż egzaminatorzy nie maja czasu i umawiaja jazdy co dwa tygodnie to bzdura. Przed egzaminem wykupilam tylko 3 godziny dla wlasnej pewnosci.
Zafirah
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 27 marca 2009, 13:34
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez expedite aretino » czwartek 14 maja 2009, 20:20

Witam, robiłam kurs w OSK ELMOT i jestem bardzo zadowolona, szkoła na najwyższym poziomie, a instruktorzy są profesjonalistami, ich cierpliwość jest wręcz anielska.. Tam panuje zasada by nauczyć jak najlepiej, Ci ludzie naprawdę biorą odpowiedzialność za nasze bezpieczeństwo więc nie ma tam ani grama fuszery... Wszystkie jazdy odbywały się punktualnie, a instruktorzy całą swoją uwagę skupiali na kursancie, nawet odwozili do domu jak była taka potrzeba.. Uczą tam kultury jazdy i pewności za kierownicą, po kursie w ELMOCIE każda droga jest łatwa... Dziękuję Wam! :D
Kursantka
expedite aretino
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 17 kwietnia 2009, 22:58

Postprzez zolta » niedziela 24 maja 2009, 20:59

moim ośrodkiem szkoleniowym był leader (www.leader-gliwice.pl) i z czystym sumieniem gorąco polecam tą szkołę!
pełen profesjonalizm ze strony instruktorów, a przy tym rodzinna wręcz atmosfera.
egzamin zdany, oczywiście, za pierwszym razem:)
zolta
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 24 maja 2009, 20:56

Postprzez MiraclePl » wtorek 22 września 2009, 16:13

Ja z czystym sumieniem mogę polecić wszystko OSK Lew.
W ubiegłą sobote zdałem prawko i jestem przekonany, że to dzięki tej szkole ;) Instruktorzy na poziomie, mili, kompetentni (teoria jak i praktyka).
Większość znajomych uczyło się właśnie tam i przeważająca większość za pierwszym razem =)

Pozdrawiam
Obrazek
MiraclePl
 
Posty: 14
Dołączył(a): niedziela 03 maja 2009, 15:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości