Kalisz

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Kalisz

Postprzez wyrokulicy » sobota 18 września 2010, 08:05

Ośrodek szkolenia zawodowego Jan i Rafał Haładyn-polecam! Dlaczego? Duży odsetek zdawalności, profesjonalne przygotowanie do jazdy jak na te 30 godzin, dobry kontakt, możliwość dodatkowych 2godzin jazdy za freeko jeśli ktoś nie czuje się na siłach. Sam zdawałem-i zdałem za 1 razem bez problemów większych :)Instruktorzy? Spoko, uczą a nie pierdzą w fotele albo smski piszą całą jazdę :)
04.09.2010 impreza Protector Ostrów wlkp - tak na odwagę ;]

06.09.2010 odwalone, teoria i praktyka za 1 razem :D

(9/10/10) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.

(9/20/10) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie ;]
Avatar użytkownika
wyrokulicy
 
Posty: 34
Dołączył(a): piątek 17 września 2010, 14:47

Re: Kalisz

Postprzez Azunia » sobota 04 grudnia 2010, 00:54

Polecam osobiście naukę w PZMocie w Kaliszu na ul. Łódzkiej u Pana Jarosława. Bardzo miły, dokładnie wszystkiego uczy i tłumaczy, w trakcie jazd zajmuje się kursantem nie pierdołami. Jeśli ktoś jest nerwową osobą tak jak ja, to śmiało warto o tym powiedzieć Panu Jarkowi, a na pewno dostanie się kilka dobrych wskazówek by się mniej stresować a i sam Pan Jarek stara się nie podnosić głosu na kursanta jeśli byłaby taka konieczność ;) Plac do manewrów jest pod ośrodkiem można ćwiczyć do woli. Bez problemu można przenieść umówioną jazdę jeśli coś wypadnie. Dodatkowa godzina kursu kosztuje tylko 30 zł za pełną godzinę zegarową w przeciwieństwie do innych ośrodków które mają godzinę lekcyjną (45minut). Naprawdę polecam, ja jestem zadowolona, zdałam za pierwszym razem praktykę i teorię bezbłędnie :D
teoria 24.11.2010 - zdana 0 błędów
praktyka 2.12.2010:
plac - bezbłędnie
miasto - bezbłędnie
wynik pozytywny
zdane za pierwszym razem :D
Azunia
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 03 grudnia 2010, 01:59

Re: Kalisz

Postprzez RAFI-71 » niedziela 05 grudnia 2010, 15:09

Witam koledzy kat C zrobiłem w jednym z OSK w Kaliszu było drożej jak u konkurencji ale to jakie warunki mi i innym kursantom stworzono zatrważa na kpinę .Aby przy obecnej ilości OSK tak traktować kursanta to totalna kpina z osób które dostarczają im pieniądze i są żywą reklamą dla nich samych . Dlatego tak C+E postanowiłem zrobić u Pana Haładyna. I ma nadzieje że będzie o 100 % lepiej jak w tamtym ośrodku . Pozdrawiam
RAFI-71
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 05 grudnia 2010, 13:41

Re: Kalisz

Postprzez RAFI-71 » piątek 21 stycznia 2011, 22:51

Witam tak jak poprzednio pisałem przeniosłem się do OSZ Jana i Rafała Haładyny . Polecam ten ośrodek z czystym sumieniem. Profesjonalna kadra ,miła atmosfera,samochody o,key plac manewrowy podobnie , szkolenie na wysokim poziomie zarówno plac jak i miasto. Porównując z OSK Każmierczak to jak dzień do nocy na korzyść tego pierwszego .
RAFI-71
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 05 grudnia 2010, 13:41

Re: Kalisz

Postprzez lilian355 » środa 25 maja 2011, 19:30

Ja też uważam, ze u Haładynów jest bajera :) wczesniej odbylam kurs u indywidualnego instruktora i to był błąd, bo koleś niczego mnie nie nauczył, a co gorsza potrafił nakrzyczeć... natomiast w kaliszu U pana Janka co prawda zdalam egzamin za 3 razem ale i tak jestem zadowolona z odbytego u nich kursu. Za każdym razem miałam innego instruktora i każdy był mily i cierpliwy. i obyło się bez zbędnych krzyków, tak jak miałam okazję doświadczyć wcześniej u kogoś innego. Bardzo polecam, choć co do Pana Janka to nikomu nie życzę trafić na jazdę z nim :) ja na całe szczęście nie mialam tej przyjemnosci ;) Pan Janek potrafi byc groźny i malo spokojny :) ale reszta instruktorów jest po prostu <&%#$@> :)
lilian355
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 25 maja 2011, 19:21

Re: Kalisz

Postprzez puddy » czwartek 22 grudnia 2011, 22:25

Kurs podstawowy w PZM Kalisz powiem tak jeśli ktoś lubi jak instruktor się wydziera i chce zostać mistrzem placu manewrowego to polecam. Ale od początku wykłady z teori stoją na dobrym poziomie trochę gorzej z praktyką na każde 2h jazdy 40 min samemu jeździmy po łuku na placu , a na mieście głównie kilka ulic centrum prkatycznie non stop to samo przez 30 h nie parkowałem ani razu równolegle z prawej strony i to chyba wszystko. Zostałem zmuszony dokupić godziny jazdy i tu dobry wybór OSK Automobil (.............) w Kaliszu ,rewelacja miły instruktor przez 6 h godzin jazdy byłem w większej liczbie ulic ,miejsc aniżeli tam przez 30 nikt sie nie wtedy 1 raz parkowałem równolegle z prawej stony .Cena jest porównywalna nie zdałem 3 razy dokupiłem 6 h i zdałem za 4 tak wiec polecam Pana Waldemara ...
puddy
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 22 grudnia 2011, 22:09

Re: Kalisz

Postprzez ewela9940 » niedziela 25 listopada 2012, 19:50

Witam Wszystkich :)
Chciałam bardzo polecić Ośrodek Szkolenia Kierowców Kaźmierczak. Bardzo wiele się tam nauczyłam, instruktorzy bardzo przyjemni, nigdy się nie nudziłam podczas jazdy. Tak zwana "teoria" prowadzona bardzo rzetelnie przez Pana Wojciecha, nawet jeżeli był oglądany film nigdy nie wychodził, pauzował i wszystko tłumaczył. Ośrodek posiada w biurze koło Kosmosu komputer z klawiaturą taką samą jak na egzaminie, każdy może tam przyjść i zrobić test, nie musi się wcześniej umawiać. Nie było żadnego problemu z jazdami, miałam prawie codziennie jazdy. Ogólnie bardzo polecam każdemu ten ośrodek !
ewela9940
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 25 listopada 2012, 19:31

Re: Kalisz

Postprzez harnas1977 » wtorek 25 listopada 2014, 23:26

Nie polecam Haladynow.To sciemniacze,zadnych trolei nie ma jak reklamuja a instruktorzy godni pozalowania.Wlasciciel tylko krzyczy jak komus cos nie wychodzi.Okropienstwo!!!!!Najwazniejsze jest to aby jak najszybciej zaplacic za kurs.Kazda jazda to jeden wielki stres i nerwy.
harnas1977
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2014, 23:10


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 101 gości