Rybnik

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Rybnik

Postprzez Martina » piątek 23 maja 2014, 10:43

A ja serdecznie polecam OSK Kursor. Jeździłam z p. Rafałem i z Marcinem. Nie sądziłam, że w ogóle nauczę się jeździć... Teorię zaczęłam na przełomie lutego i marca, a od wczoraj mogę chwalić się zdanym egzaminem praktycznym za pierwszym razem (wcześniej dwa podejścia do teorii - za drugim razem zdane).
W OSK kameralna atmosfera, placyk w porządku :)

Edit: tu moja wczorajsza trasa http://www.trasy.prawojazdy.com.pl/route/trasa/index/id/1905
Martina
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 22 maja 2014, 12:57

Re: Rybnik

Postprzez midriana » wtorek 30 września 2014, 16:12

Bardzo polecam osk ANDRZEJ I SYN. Brałam u nich jazdy dodatkowe i nauczyli mnie ( instruktor Kamil :) )dużo więcej niż na całym kursie w osk KURSOR, którego baaaaardzo nie polecam - podchodzą do kursantów w bardzo olewający sposób!!!!! Moim instruktorem był Rafał K. i nie wspominam go najlepiej - nie polecam!
midriana
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 30 września 2014, 16:03

Re: Rybnik

Postprzez KingaS » piątek 31 lipca 2015, 12:43

Witam
Chciałbym się zapisać na kurs prawa jazdy do Osk Andrzej i Syn, jednak zastanawiam się jak w sumie wygląda ich kurs teoretyczny. Dostałam wiadomość ze jest prowadzony w trybie e-learning'u, nie wiem czy jestem do tego przekonana...

Ktoś coś wie na ten i temat i poleca?
KingaS
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 31 lipca 2015, 12:37

Re: Rybnik

Postprzez Ds3 » poniedziałek 07 grudnia 2015, 21:06

Ja od siebie mogę polecić OSK trafic. Kilku moich znajomych po nauce praktycznej zdało państwowy egzamin za pierwszym razem, ja również. Wykłady teoretyczne są prowadzone tak jak powinny - dużo można się dowiedzieć. Jest to bardzo dobre uzupełnienie dla książki. Sami instruktorzy znają bardzo dobrze trasy egzaminacyjne. Osobiście nie udało mi się zagiąć ani jednego moimi pytaniami :wink:
Ds3
 
Posty: 59
Dołączył(a): niedziela 16 sierpnia 2015, 09:49

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości