Radomsko

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Radomsko

Postprzez pgrzeszczyk » sobota 10 kwietnia 2010, 13:20

Ja miałem okazję jeździć w aż trzech szkołach jazdy :) Więc tak:
kurs robiłem u Jagody (jak ktoś z Radomska, to wie) - spoko atmosfera, Jagoda dobrze tłumaczy i - co najważniejsze - dba o dobrą kadrę u siebie w firmie. Mieliśmy taka sytuację, że wiele osób ode mnie z grupy skarżyło się na jednego instruktora. Koles jakiś taki olewający był, jak z nim jechałem to leżał sobie tylko w fotelu i patrzył :) Więcej z nim nie jeździłem - ani nikt inny - wiadomo czemu. Podziękowano mu.
Jak oblałem egzamin, to poszedłem do znajomej mojej mamy czy tam kogoś, bo właśnie otworzyła naukę jazdy, to niechch sobie troche zarobi. Z tego co wiem w tym momencie szkoła nie funkcjonuje, więc i tak nie skorzystacie. Szkoła i dziewczyna nazywała się Agatka.
Potem trafiłem do też w sumie nowej szkoły - Ryś. Bardzo wiele się u niego dowiedziałem nowych rzeczy (w ogóle okazuje się, że każdy uczy inaczej!) Ryś to sam w sobie spoko koleś, a doświadczenie w uczeniu też ma - uczył kiedyś w innej szkole jazdy.

Podsumowując - polecam wszystkie trzy szkoły (no dwie, bo trzecia nie chodzi).
A tu macie stronę Rysia: Nauka jazdy w Radomsku - Ryś
pgrzeszczyk
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota 10 kwietnia 2010, 12:41

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości