Radom

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

OSK BOGATEK

Postprzez Aga0607 » czwartek 24 lipca 2014, 13:29

Na kurs zapisałam się po wielu obawach i wątpliwościach, czy nauczę się jeździć. Wybrałam OSK BOGATEK przy ul. Traugutta w Radomiu. Kurs był nieco droższy niż w innych ośrodkach, ale jak się okazało - samochody są nowe, a instruktorzy profesjonalni, z doświadczeniem. Teoria prowadzona była w sposób przystępny, w terminach, na które umówiła się grupa. Oprócz materiałów (podręcznik + płyta) można korzystać w ośrodku z rozszerzonej bazy pytań egzaminacyjnych. Praktyczna cześć kursu odbywała się nowym samochodem (co ważne, żeby później na egzaminie boleśnie nie odczuć różnicy między wordowską limuzyna, a zjeżdżoną "L"). Do wyboru jest kilku instruktorów. Można umawiać się z różnymi (też dobrze - na egzaminie wsiada się do samochodu z obcym człowiekiem i nawet doświadczenie zmiany na siedzeniu obok może być wartościowe). Jeździłam z Panem Krzysztofem - tłumaczył mi wszystko od podstaw, bo pierwszy raz prowadziłam auto na kursie. Spotkałam się z dużą cierpliwością, stoickim spokojem i konsekwencją ze strony Instruktora. Wszystkie jazdy odbyły się terminowo i punktualnie. W razie potrzeby można było telefonicznie zmienić termin jazdy. Do końca nie wierzyłam w siebie, ale wzięłam dodatkowe lekcje, żeby czuć się na egzaminie najpewniej jak to możliwe. Okazało się, że po opanowaniu nerwów związanych z egzaminem, skoncentrowałam się na jeździe na tyle, żeby zdać egzamin bezbłędnie!!! podczas 40 minutowej jazdy po mieście. Dałam radę, bo otrzymałam solidne podstawy, za co jestem bardzo wdzięczna. Gdybym miała wybierać szkołę jeszcze raz i jeszcze raz instruktora - niczego bym nie zmieniła. Skoro w OSK BOGATEK nauczono mnie jazdy autem - nauczą tam każdego, kto chce się nauczyć. Dziękuję za solidne lekcje panu Krzysztofowi i Panu Marcinowi. Polecam współpracę wszystkim , którzy chcą mieć profesjonalny kurs, w bezstresowej atmosferze.
Aga0607
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 24 lipca 2014, 12:37

Re: Radom

Postprzez rivesca » niedziela 07 lutego 2016, 01:06

Ja osobiście polecam autoszkola. Jazdy są po 60min a nie jak u nie których 45, do tego nawet niska cena bo około 900zł więc chyba to mnie skłoniło żeby zrobić u nich ten kurs. Kurs ogólnie był spoko dużo się nauczyłem, nie było żadnych problemów. Szkola jest dobra bo jest dużo miejsc gdzie można sobie spokojnie pojeździć a np mój kumpel z warszawy to mówił że na jazdach 2godz to po 30min stał w korkach a polecałem mu żeby robił prawko w Radomiu to nie posłuchał :p
rivesca
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 07 lutego 2016, 00:53
Lokalizacja: Radom

Re: Radom OSK Viper

Postprzez Ululka61 » sobota 27 kwietnia 2019, 14:19

Najlepszy ośrodek w Radomiu wykłady prowadzone bardzo ciekawie panie z sekretariatu zawsze pomocne i uśmiechnięte bardzo miła atmosfera a najlepszy instruktor to MARCIN mega spokojny człowiek z dużą wiedzą i cierpliwością wszystko spokojnie wytłumaczy zmotywuje 0 stresu, aż chce się jeździć dzięki niemu zdałam za 1 razem wielki plus za muzę
Ululka61
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 27 kwietnia 2019, 13:49

Re: Radom

Postprzez bartekwilmo » poniedziałek 24 lutego 2020, 11:32

Kurs na prawko i kurs na przewóz rzeczy robiłem w Delcie w Radomiu i nie mam im nic do zarzucenia. Pełen profesjonalizm i rzetelność. Bez problemu ustaliliśmy terminy kursów. Instruktorzy sa z powołania i mają wiedzę i umiejętności nauczania
bartekwilmo
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 24 lutego 2020, 11:30

Re: Radom

Postprzez mirekkktor » czwartek 19 marca 2020, 12:19

Ja bardzo dobrze oceniam szkołę Delta. U nich robiłem kurs wspólnie z kolegą. Na wykładach bardzo dobrze wszytko przedstawione. Jazdy też mieliśmy w dobrej atmosferze, instruktor jasno i wyraźnie nam tłumaczył jak wykonać poszczególne manewry. Bardo dobrze szkolą. Egzamin zdaliśmy za pierwszym razem to tez o czymś świadczy
mirekkktor
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 19 marca 2020, 12:11

Re: Radom

Postprzez MMOmaniak » środa 29 kwietnia 2020, 14:17

Mogę polecić szkołę jazdy AS - wykłady teoretyczne prowadzone przez właściciela szkoły były ciekawe i zrozumiałe. Podczas jazdy zaś miła i bezstresowa atmosfera. Egzamin zdany jakiś czas temu, ale miło wspominam ten czas - zdobyłem gruntowne przygotowanie, dzieki czemu nie było problemów na drodze.
Avatar użytkownika
MMOmaniak
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa 18 stycznia 2017, 16:14
Lokalizacja: Wrocław

Re: Radom

Postprzez tomaszekgawl » środa 19 sierpnia 2020, 08:38

Ja bardzo dobrze oceniam ośrodek Delta. Robiłem tam kurs na kat B i D. Bardzo dobrze przeprowadzone kursy. Nie ma problemów z ustaleniem godzin jazd. Dobrze przygotowani instruktorzy. Dobry sprzęt. No i mają dobre efekty.
tomaszekgawl
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 19 sierpnia 2020, 08:34

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości