Radom

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Radom

Postprzez jasiek86 » sobota 06 listopada 2004, 22:24

Auto-LeKar w Radomiu
Super szkola. Wyluzowany instruktor (jest tylko 1 bo to maly OSK), czerwone punto III, jazdy kiedy tylko sobie zazyczysz, szybki kurs (2h jazd na raz i po 3 tygodniach masz z glowy :) ), wykladowca na teorii z Zespolu Szkol Samochodowych i przy okazji biegly sadowy ds. ruchu drogowego (czy jakos tak) i wogole cacy. Do tego cena kursu 850 pln. Polecam wszystkim Radomiakom ;)

Poczytalem sobie jeszcze forum i widze ze piszecie ze jazdy sa dopiero po zakonczeniu wykladow... W LeKarze jazdy moga byc od razu rownolegle z wykladami, tylko przedtem instruktor sie musi zorientowac czy "czaicie o co w tym wszystkim chodzi" :P
B)
jasiek86
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa 03 listopada 2004, 15:03
Lokalizacja: Radom

Dobra Szkoła

Postprzez Mały1985 » wtorek 12 lipca 2005, 01:42

Uczę się jeździć w tym ośrodku. Jest inaczej niż piszesz ale równie dobrze. Nie ma już pana z ZSS, wykłady prowadzi kierownik ośrodka. W tej chwili kadra LeKaru, to czterech młodych instruktorów. Zajęcia teoretyczne odbywają sie w komfortowych warunkach, a praktyczne naprawde z dobrymi instruktorami mimo ze młodymi to naprawde znającymi sie na nauce jazdy. W tej chwili dla kat. B jest dwa pojazdy a poza tym kategoria A, C. Zresztą można zobaczyć warunki i szkołe na
www.autolekar.prawojazdy.com.pl
POLECAM
Mały1985
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 12 lipca 2005, 01:30

Postprzez Mariusz 78 » sobota 14 stycznia 2006, 19:50

Wybierając się na kurs prawa jazdy szukałem na różne sposoby odpowiedniej dla mnie szkoły. Przeczytałem wiele opinii między innymi na tym forum również. Odnośnie radomskich szkół znalazłem tylko tą. Może nie dzieki temu forum ale wybrałem właśnie Auto Lekar. Kurs od początku prowadzony był profesjonalnie, a podejście do kursantów i sposób w jaki przekazywana jest wiedza odnośnie jazdy samochodem wręcz wzorowa. Jedyny minus to taki że nie można było jeździć z Łukaszem który prowadzi wykłady. Ten gość naprawde wie dużo o jeździe samochodem i o przepisach ruchu drogowego. Nie zdać teorii po tym jak wytłumaczy ci przepisy to duża sztuka. Jazdy też były super. Instruktorzy młodzi ale naprawde wiedzą jak nauczyć, żądnego stresu ze strony instruktora. Zawsze był w umówionym miejscu i czasie i nie skarcał jazd. Wszędzie czytam o jakichs instruktorach ktorzy jezdzą sobie z kursantem po sklepach, na obiady, na kawe czy cos w tym rodzaju, albo że na placach zostawiają kursantów i idą sobie niewiadomo gdzie. Może nie stał przy mnie cały czas ale odszedł dopiero w momencie kiedy wiedziałem jak wykonać manewr. Zawsze byli w pobliżu, zawsze dokładni i skrupulatni. Z tego co rozmawiałem z innymi osobami z mojej grupy wszyscy byli zadowoleni.
Naprawde warto zapisać się do tej szkoły na kurs. Już niedługo zaczynam tam kurs na kat. C
Mariusz 78
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 14 stycznia 2006, 19:07

Postprzez maszt » środa 15 sierpnia 2007, 09:23

Ja w Lekarze brałem jazdy dodatkowe przed egzaminem, uczyłem się wogóle w ABSie (już chyba nie istniejącym) - tam znajomy był instruktorem.

Natomiast na C uczyłem się w Automobilklubie Radomskim - instruktor, były egzaminator wojskowy - bardzo dobrze tłumaczył technikę jazdy. Praktykę przeszłem w godzinę :D ale byłem dość kumatą osobą więc więcej nie było trzeba, jazdy wszystkie regulaminowo. Najpierw jazda po torze cartingowym i plac, a po 4 godzinach placu miasto i parę wypadów poza miasto dla relaksu. Szkolili na MAN-ie 12

jako że egzamin praktyczny miałem ok. 9 tygodni po zakończeniu egzaminu wziąłem 2 godziny jazd doszkalających w OSK Medal - tam w zasadzie tylko przypomniałem sobie jak się jeździ, instruktor wporządalu, autko - MAN 10 (takie samo akurat trafiło mi się na egzaminie - zdany za 1. razem)

potem w Medalu robiłem sobie jeszcze kurs na przewóz rzeczy - dziadzia wykładowca konkretny i mówił do rzeczy.
B: od 17-03-2006
C: od 14-06-2007

+ kurs na przewóz rzeczy od 24-07-2007
Avatar użytkownika
maszt
 
Posty: 12
Dołączył(a): niedziela 12 sierpnia 2007, 18:25
Lokalizacja: WR

Postprzez ARTEK_1910 » wtorek 29 stycznia 2008, 20:41

Osobiście polecam L' OK. Teoria jest dokładnie omawiana przez instruktorów, następnie praktyka, która mi minęła w miesiąc, jazdy po 2 godziny dziennie, wszystko spokojnie tłumaczone. Inni znajomi, którzy zaczynali kurs znacznie wcześniej w innych ośrodkach niż ja, do dnia dzisiejszego nie skończyli kursu, albo idą się zapisać na egzamin. Szybko, miło, przyjemnie, tanio, bo kurs z badaniami 1000 zł wynosi. Zdecydowanie polecam.
ARTEK_1910
 
Posty: 38
Dołączył(a): piątek 25 stycznia 2008, 18:38
Lokalizacja: Radom

Postprzez Grosio » poniedziałek 03 marca 2008, 12:49

Na kurs zapisałem się do Ośrodka Szkolenia Kierowców "Atlas" w Radomiu

Radom, ul. Żeromskiego 5 (w bramie)



Telefon kontaktowy:
048 3623209



Kilka słów o ośrodku:

OSK Atlas mogę w 100% polecić, kursy teoretyczne prowadzone są na miejscu w specjalnym pomieszczeniu, miła atmosfera i dobre tłumaczenie Smile Warto też wspomnieć, że za kurs można płacić w ratach.

Jazdy praktyczne oczywiście samochodem Nissan Micra (czyli takim jak na egzaminie), Ośrodek posiada dwa takie pojazdy + awaryjnie Fiat Punto(gdy któryś z nissanów jest niedostępny).

Jazdy (30h) odbyłem w towarzystwie instruktora Pana Grzegorza J., którego gorąco pozdrawiam. Polecam każdemu jazdę z nim bo naprawdę miło wspominam czas spędzony z nim w samochodzie. Miła atmosfera, instruktor świetnie tłumaczy i doradza co trzeba zmienić w swojej jeździe i przy okazji można bezstresowo porozmawiać na każdy temat. Wyrozumiały, nie krzyczy, dobry kontakt telefoniczny Wink Polecam i pozdrawiam ;]
Obrazek
12.12.07r - Zakończenie kursu
15.01.08r - 1p. Egz. Teoretyczny - Zdany (1 błąd) ;p
25.02.08r - 1p. Egz. Praktyczny - Zdany :)
(2008-03-07) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.
Avatar użytkownika
Grosio
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek 03 marca 2008, 11:41
Lokalizacja: Radom

Postprzez Magda81 » środa 07 maja 2008, 15:10

Ja uważam, że każdy kto trafi na super instruktora będzie zachwalać wręcz jego osrodek.
Nie tylko panowie dobrze uczą. Są też i panie. Jeździłam z Magdą i jej mężem z Osk Junior to dopiero instruktorzy... Przekonajcie się sami.
Myślę, że przy ich pomocy też zdacie za pierwszym razem. Nie ma co do tego wątpliwości.
Magda81
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 07 maja 2008, 12:29

Postprzez Magda:D » niedziela 25 maja 2008, 20:56

Magda81
Ja uważam, że każdy kto trafi na super instruktora będzie zachwalać wręcz jego osrodek


Z tym się oczywiście zgodzę. Ja na takiego trafiłam, w związku z tym polecam ośrodek AutoLekar. Naprawdę dobra szkoła. Spoko instruktor, no i teoria rzeczywiście dobrze poprowadzona. Nawet istniała możliwość, jeśli komuś nie pasował termin wykładu, umówić się indywidualnie na inny termin żeby nadrobić zaległość. I jeszcze, co uważam za ważne, godzina jazdy trwa godzinę zegarową, a nie co w niektórych szkołach 50min. Naprawdę bardzo polecam :D
Teraz mają nową stronę internetową:
http://www.autolekar.xt.pl
18.06.08r - teoria (+) 0 błędów
30.07.08r - praktyka (+) zdane za 1 razem :D
12.08.08r - prawo jazdy odebrane :)
Magda:D
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota 03 maja 2008, 18:32
Lokalizacja: Radom

Postprzez bulik » niedziela 01 czerwca 2008, 01:18

Rowniez skonczylem kurs w Autolekarza i egzamin zdalem niedawno za I razem, wiec fakty mowia same za siebie.

Osrodek naprawde spoko, ale najwiekszy wplyw na ocene ma instruktor. Moge powiedziec, ze moj byl super gosciem i same jazdy byly naprawde super.

wiec POLECAM AUTO-LEKAR :)
9.05.2008. --> teoria [+] 0 błędów
26.05.2008. --> plac [+] miasto [+]

Obrazek
bulik
 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota 24 maja 2008, 00:15

Postprzez Żabcia » sobota 30 sierpnia 2008, 10:45

Ja uczyłam się w L'OK i też zdalam za pierwszym razem. Polecam wszystkim! Intruktor mily, wyluzowany, a przy tym potrafi wszystko świetnie wytlumaczyć. Czego chcieć więcej? ;)
Żabcia
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota 30 sierpnia 2008, 10:17
Lokalizacja: Mazowsze

Postprzez bonie » sobota 30 sierpnia 2008, 17:18

Widzę, że AUTO-Lekar robi sobie dobrą autoreklamę na forum, nie widzę dużo tych samochodów na ulicach Radomia, ale nie twierdzę, że to zły ośrodek gdyż nie robię w nim kursu.
Kurs robię niestety w Bogatku - nie polecam. Dlaczego? Instruktor ciągle się spóźnia, płacąc za pełne godziny jeżdżę tylko 45 min. Strasznie jest to irytujące, gdy siedzi się w samochodzie na słońcu 10 minut i czeka aż instruktor raczy przyjść. Do sali wykładowej bez kasku nie wchodź, stara przybudówka do jakiejś kamienicy w tragicznych warunkach. Ogólnie straszna masówa, brak profesjonalizmu. No ale zobaczymy jaki będzie wynik egzaminu.
bonie
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek 26 sierpnia 2008, 17:01

Postprzez jabba1 » niedziela 31 sierpnia 2008, 15:21

Ja brałem jazdy dodatkowe w Autolekarze dzień przed egzaminem kat.A (po trasie) a kurs robilem w Starachowicach. W sumie jestem zadowolony bo zdałem za pierwszym ;)
18.7.2008 - Egzamin teoretyczny kat. A+B (bezbłednie :) )
8.8.2008 - Praktyka kat. A zdana za pierwszym :D
18.9.2008- Praktyka kat.B zdana za pierwszym :D
6.10.2008 - Prawko odebrane :)
Avatar użytkownika
jabba1
 
Posty: 37
Dołączył(a): niedziela 13 kwietnia 2008, 16:38
Lokalizacja: Starachowice

alfa osk do kitu

Postprzez norbi148 » piątek 19 września 2008, 20:41

osk alfa w radomiu
norbi148
norbi148
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 19 września 2008, 14:32

Postprzez kursantka20 » niedziela 05 października 2008, 09:36

A ja chciałam polecic szkołe autopilot w Radomiu.brałam tam lekcje dokształtu...i naprawde jestem bardzo zadowolona.Jezdziłam z Łukaszem , tzn z panem Łukaszem :) Jazdy nie wygladały jak przeprawa przez męke ( tak jak to było w poprzedniej szkole ), tutaj mogłam sie wyluzowac i odprężyc .Poza cennymi wskazówkami ( jakich nikt wczesniej mi nie przekazał ) dostałam jeszcze słowa otuchy i wiary w moje mozliwosci, co było dla mnie niezmiernie cenne.Reasumujac : fachowo, spokojnie, bez nerwów i nikomu nie potrzebnych utrudnien.Także gorąco polecam, naprawde warto !!!!!!
P.s : Łukasz dziekuje za wspaniała atmosfere dzięki której godziny mijały bardzo szybko a jazda samochodem stała sie dla mnie przyjemnościa. :wink:
kursantka20
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 26 września 2008, 00:15

Postprzez holly_pl » środa 15 października 2008, 11:03

Speed w Radomiu. Robiłem tam kurs na motocykl i jestem bardzo zadowolony:) ponadto jeździ sie na takim samym motocyklu jak na egzaminie, a to dużo ułatwia. Polecam
A, B, B+E, C, C+E
holly_pl
 
Posty: 12
Dołączył(a): niedziela 12 października 2008, 22:13

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości