Słupsk

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Słupsk

Postprzez AnitaS » środa 03 marca 2010, 12:21

Witam wszystkich forumowiczów !!!

Jest to mój pierwszy post na tym forum i muszę podzielić się swoją opinią na temat ośrodków szkolenia kierowców w Słupsku, a dokładnie jednego, gdyż innych po prostu nie miałam jak porównać. Poszukując ośrodka, w którym w miarę możliwości szybko nauczę się jeździć, wybór padł na podstawie podświadomie podjętej decyzji. Po prostu zachęciła mnie reklama zawieszona blisko mojego miejsca zamieszkania. Postanowiłam skorzystać z usług Słupskiej Wyższej Szkoły Jazdy i instruktora Andrzeja. Powiem wprost, wybór był trafiony. Teraz jak piszę ten post, aż łezka się w oku kręci, że jestem już po kursie i po egzaminie. Ale do rzeczy. Zapisałam się na kurs w listopadzie. Standardowo zaczęło się od dokumentów, które tak naprawdę zostały załatwione na miejscu w ciągu jednego dnia, potem trochę nudnawe zajęcia teoretyczne (trudno jest zbudować napięcie na przepisach o ruchu drogowym :)) trwające równy miesiąc ( zajęcia odbywały się 2 razy w tygodniu) nic szczególnego. Dopiero ciekawie zaczęło się robić, gdy doszło do jazd praktycznych. Reszta kursu została ukończona w 3 tygodnie, zajęcia odbywały się codziennie, po 2 godziny. I były to pełne godziny bez przerw na papieroska czy kawę. Zaczynałam zawsze spod miejsca zamieszkania i wybranym miejscu w mieście zajęcia były kończone. Dodatkowo sam instruktor wprowadził ciepłą i pełną zaangażowania atmosferę. Rozmawialiśmy ze sobą jak równy z równym, bez tworzenia barier typu Pan i Pani. Każde zajęcia były codziennie nowym tematem i utrwaleniem wiadomości z zajęć wcześniejszych. Instruktor starał się dopasować tempo zajęć do moich predyspozycji,a uwierzcie mi byłam zupełną nogą, jeżeli chodzi o jazdę samochodem. Przede wszystkim nie krzyczał i starał się zawsze wyjaśnić w spokojny sposób sytuację znajdującą się w chwili obecne na drodze. Wystarczyło mi dokładnie 32 godziny, aby poznać na tyle przepisy, technikę jazdy i manewry, aby zdać egzamin za pierwszym razem. Z resztą obserwując inne osoby, które razem ze mną rozpoczęły kurs, uważam że poziom szkolenia w tejże szkole jest bardzo satysfakcjonujący, gdyż statystycznie jeżeli danej osobie podwinęła się noga na pierwszym egzaminie, drugie egzamin przechodziła już pozytywnie. Naprawdę gorąco polecam szkołę jazdy i Andrzeja. Szkoła młoda, ale mająca duże podstawy do tego, aby stać się jedną z lepszych w mieście.

Pozdrawiam

Anita
AnitaS
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 03 marca 2010, 11:58

Słupsk

Postprzez mati75 » poniedziałek 17 maja 2010, 15:33

Moje podejście pod prawo jazdy trwało już dość długi czas. Najpierw szkoła w Lęborku o bardzo nieudanym trybie szkolenia, gdzie gościu (bo koło instruktora to on leżeć nie powinien) albo rozmawiał non stop przez phone?a albo oglądał się za fajnymi tyłkami na mieście, mając kursanta w poważaniu. Ukończyłem szkolenie, ale egzaminu niestety nie zdałem aż sześciokrotnie, z reszta czego się dziwić, gdyż po kursie jeździłem tak samo jak i przed nim. Dopiero spotkanie Andrzeja uświadomiło mi, że praktycznie muszę podjąć naukę od nowa. Fakt faktem nie było łatwo. Instruktor okazał się bardzo wymagający, ale i jego cierpliwość miała charakter przeogromny. Wszystkie manewry na spokojnie były wytłumaczone, przedstawione na przykładzie i tak długo utrwalane, aż do pełnego zrozumienia. Co spotkanie podnosił poprzeczkę progu trudności, manewry w ruchu stawały się coraz to bardziej zaawansowane, dodatkowo kilka godzin jeździliśmy w specjalnie prowokowanych warunkach stresu, które miały przygotować mnie do warunków egzaminu państwowego i przetrwania na nim. Spędziłem w samochodzie na dodatkowym szkoleniu dokładnie 15 godzin i efekt był od razu widoczny. Egzamin zdałem bez najmniejszego problemu i z czystym sumieniem każdemu polecę ten ośrodek. Słupska Wyższa Szkoła Jazdy i Andrzej na pokładzie to musi być sukces.
mati75
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 17 maja 2010, 15:13
Lokalizacja: pomorze

Re: Słupsk

Postprzez Bonooo » czwartek 29 marca 2012, 11:23

Polecam OSK Bartek. Miło i rzeczowo :spoko: Egzamin zdany za 1 razem.
Bonooo
 
Posty: 13
Dołączył(a): czwartek 24 listopada 2011, 15:21

Re: Słupsk

Postprzez szpecu » niedziela 25 sierpnia 2013, 12:02

Polecam Akademia Jazdy . Profesjonalne podejście do Kursanta , miła atmosfera , i dodatkowe godzinki teorii i praktyki w cenie kursu . Egzamin za pierwszym razem zdany . http://www.akademiajazdy.slupsk.pl
[url]akademiajazdy.slupsk.pl[/url]
szpecu
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2013, 11:46

Re: Słupsk

Postprzez annadudzinska » poniedziałek 26 sierpnia 2013, 15:31

Witam :) Niedługo przenoszę się do Słupska na najbliższe 2-3 lata i będę tam robiła kurs. Znalazłam dosyć ciekawą ofertę szkoły Drift ale wolałabym najpierw usłyszeć Wasze opinie o szkole i instruktorach. Polecanie, odradzacie? Opiszcie swoje doświadczenia. Z góry dzięki za info :)
annadudzinska
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek 26 sierpnia 2013, 15:25
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości