Jarosław

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Jarosław

Postprzez Pytak » niedziela 22 listopada 2009, 19:22

Co myślicie o ośrodkach w Jarosławiu, może ktoś tutaj znajduje się z Jarosławia i udzieli kilka ważnych wskazówek na OSK. Głównie na kategorie B, C, C+E. :)
Avatar użytkownika
Pytak
 
Posty: 58
Dołączył(a): sobota 21 listopada 2009, 21:07

Postprzez madziuu » czwartek 03 grudnia 2009, 12:43

no właśnie szukam również bo chcę sobie wykupić 2-4 godzinki na weekendzie.. i jedyne co znalazłam to kilka ośrodków tu

Niestety ciężko o opinie.. .

Może sytuacja wygląda tak, bo w Jarosławiu nie ma WORDU, egzaminy odbywają się w Przemyślu, więc siłą rzeczy 'jarosławiacy' wolą robić kurs właśnie tam..
born to be wild ]:>
madziuu
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek 30 listopada 2009, 18:15
Lokalizacja: RZ/RPR

Postprzez Pytak » czwartek 03 grudnia 2009, 23:44

No tak WORD w Przemyślu to jakiś niewypał najniższa zdawalność, ja tam wolę już iść do Tarnobrzega. :)
Avatar użytkownika
Pytak
 
Posty: 58
Dołączył(a): sobota 21 listopada 2009, 21:07

Re: Jarosław

Postprzez kamilacycak » sobota 22 października 2016, 23:32

Witam,
Mogę wam śmiało polecić szkołę "Autostart" na Poniatowskiego w Jarosławiu i to nie tylko moje zdania ;) Sama zdecydowałam się na nią, słysząc dobre opinie i nie żałuję. Wykłady solidnie poprowadzone , instruktorzy indywidualnie podchodzą do kursantów i co najważniejsze SPOKOJNIE i bez nerwów. Można się wyrobić z kursem w 1,5 miesiąca ;) WARTO !
kamilacycak
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 22 października 2016, 23:25


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości