Bełchatów

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Bełchatów

Postprzez weget » czwartek 06 sierpnia 2009, 08:50

Witam,dla zainteresowanych chciałbym polecić 2 auto szkoły z Bełchatowa.
http://hyzy.eu
Polecam auto szkołę "Hyży"
Odbyłem w niej kurs na kat C+E ze skutkiem pozytywnym (egzamin bez problemu).Bardzo dobra kadra instruktorska,nowe,dobre i zadbane auta! Instruktorzy z dużym doświadczeniem,podchodzący indywidulanie do każdego uczącego się


Chiałbym polecic również Auto szkołę Speed Bełchatów
http://l-speed.wizytowka.pl Miałem doczynienia z instruktorami z tej szkoły ( prawo jazdy kat. B - pozytywny wynik) Jak sami mówią - dowolna liczba godzin w mieście egzaminowania! Czyli mozliwośc dogłębnego poznania miasta - w efekcie brak niespodzianek na egzaminie.Fachowi instruktorzy,którzy naprawde umieją uczyć!

Jeżeli Oni potrafili mnie nauczyć jeździć, to was napewno!
weget
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek 07 kwietnia 2009, 12:00

Postprzez Jahcob » sobota 05 września 2009, 12:48

Sam robiłem prawko w OSK "Omega", więc polecę i Wam. Teoria dobrze wytłumaczona;) NIe dużo tego było, ale wytłumaczone solidnie. Jeśli chodzi i jazdy... 2 instruktorów, ale wystarcza. Czasem troche nie podobało mi się ich zachowanie(przekładanie jazd itp.) Ale nauczyć potrafią. Jeździłem z obydwoma więc mam przegląd. 1 instruktor luźny, spokojny, taki ... życiowy. 2 natomiast strasznie wymagający... aż za bardzo! Ale to motywuje(przynajmniej mnie). Ogolnie oceniam szkołe pozytywnie.
No i to co dla wiekszości najważniejsze, potrafią przygotować tak, by zdać za 1-szym razem. Przynajmniej mi się tak udało.
24.08.2009 - Teoria(+) | Plac(+) | Miasto(+)
03.09.2009 - Prawo jazdy do odbioru w urzędzie.

Obrazek
Jahcob
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota 05 września 2009, 12:42
Lokalizacja: Bełchatów

Postprzez deedee1984 » środa 09 grudnia 2009, 14:43

Polecam autoszkołe hyży. szybko teoria i od razu jazdy. wcześniej nie jeździłam, więc potrzebowałam od początku , zaczynając do czego służą poszczególne pedały . po 10h jazda nie sprawiała mi problemów :D Egzamin zdany za 5 razem.
Avatar użytkownika
deedee1984
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa 09 grudnia 2009, 14:20
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Bełchatów

Postprzez BartekX » sobota 31 marca 2012, 13:23

Zdecydowanie odradzam szkołę Omega. Jest całkowicie nieprofesjonalna. Jeden z instruktorów(jest dwóch) to ciężki człowiek z którym ciężko się dogadać, a raczej jest to niemożliwe. Jest wymagający, ale często technika jazdy którą naucza jest niewłaściwa. Mógłbym pisać o tym referaty, ale nie ma to większego sensu. Całkowicie NIE polecam!
BartekX
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 31 marca 2012, 13:14

Re: Bełchatów

Postprzez lena06 » poniedziałek 02 kwietnia 2012, 18:24

Nie polecam Hyżego z jednego powodu oszukują na godzinach jazd moja instruktorka zawsze spóźniała się z 15 min i zawsze kończyliśmy wcześniej z 15 min (nigdy nie zażyło się zakończyć jazdy później) wielki minus czuję się OSZUKANA!!!!
lena06
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 02 kwietnia 2012, 18:19

Re: Bełchatów

Postprzez MartaWeronika » poniedziałek 05 stycznia 2015, 17:50

Polecam Top Car znajduję się na os. Binków. Bardzo miły właściciel, gdy miałam problemy z instruktorem to od ręki je rozwiązał przydzielając mi nowego świetnego instruktora. Z tego co wiem tamten został wyrzucony, bo nic mu się nie chciało co mogę potwierdzić straszny gbur. Miła i profesjonalna kadra, stawiająca na rozwój i samodoskonalenie.
MartaWeronika
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 04 stycznia 2015, 22:24


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 91 gości