Ostrów Mazowiecka

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Ostrów Mazowiecka

Postprzez wilczur » czwartek 30 lipca 2009, 10:24

Nie wiem jak wypowiedza się inni ale ja chodziłem do OSK na Wiejska i jestem zadowolony ;) mam bardzo dziwne godziny pracy tak wiec jazdy moglem robic w naprawde dziwnych porach ;) najczesciej wieczorem po pracy (na szczescie lato wiec widno bylo ;) )

przydzielono mi instruktora ktory hmm sam nie wiem , ale chyba jednam mnie nauczyl jak zdac ten egzamin go zdalem za pierwszym razem ;), czasem lubial wypominac bledy ale ogolnie wyrozumialy i dobrze tlumaczyl co i jak, wytlumaczyl na co zwracac uwage na egzaminie, na jakich bledach najczesciej sa przerywane egzaminy, i glownie chyba dzieki temu udalo mi sie zdac bo mialem moment ze skorzystalem z rady instruktora na egzaminie, gdy popelnilem faktycznie jedno niedopatrzenie/blad wiedzialem jak sie wytlumaczyc i jak z tego wybrnac zeby jednak bylo na moja korzysc ;)

moge powiedziec ze osk dostosowuje sie idealnie do warunkow jakie ma ubiegajacy sie i potrafi znalesc najlepsze rozwiazanie, ja go polecam innym ;)
Dnia 28 lipca o 9:30 zdane za jednym zamachem: egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem ;)
wilczur
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa 24 października 2007, 14:49

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości