Mielec

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Mielec

Postprzez Mmeva » środa 18 sierpnia 2004, 23:22

Nadrobię zaległości i w końcu założę post o swoim mieście :)
Prawko zdałam w 2001, kurs robiłam w szkole nauki jazdy "E-L-KA", osk małym (wtedy było 2 instruktorów/wykładowców), ale naprawdę dobrym. W skali 1-6 oceniam go na 6+ : duży plus za to, co moim zdaniem dla kursanta najważniejsze: miłą etmosferę i świetnych instruktorów (a szczególnie polecam Pana J.Ł.) :D .
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez Gabo » sobota 28 sierpnia 2004, 20:07

co do postu o Mielcu- to chetnie sie dolacze!..no i zaluje, ze kiedys nie zrobilam tam kursu, bo pewnie juz mialabym papierek ...a tak to nosze sie miedzy wawa gdzie teraz mieszkam a Olsztynem gdzie mialo byc latwiej( a wcale nie bylo!!)pozdrawiam cieplutko
Gabo
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 28 sierpnia 2004, 18:03

Postprzez Mmeva » poniedziałek 30 sierpnia 2004, 13:47

Ja teraz też jako że tam studiuję przez większość czasu mieszkam w Wa-wie, ale kurs robiłam zaraz po 17-stce jeszcze w Mielcu. Powiem tak: jak się umie to wszędzie się zda; a "wyjazdy za prawem jazdy" (o ile się nie mylę tak się reklamuje jedna z warszawskich firm organizująca wyjazdy tam, gdzie niby miałoby być łatwiej) to strata czasu.

Jeśli nosisz się między Wa-wą a Olsztynem to proponuję zdawać jednak w Wa-wie - skoro teraz tam mieszkasz to tam będziesz musiała jeździć; a nie w Olsztynie - jeśli boisz się zdawać prawko w Warszawie to jak potem będziesz tam jeździć? Patrząc z perspektywy osoby z małego miasta, która przyjedzie jeździć do Wa-wy jest tam wiekszy ruch itp.; ale z 2 strony jak się w takim dużym mieście robi kurs to jest czas na poznanie haczyków i jak się dobrze nauczysz można spokojnie zdać.

Pozdrówki i powodzenia!!! :D

PS. A jeśli żałujesz, że nie zrobiłaś jeszcze w Mielcu to zawsze można wpaśc na wakacje do naszego pieknego miasta i zdawać w okolicy :) .
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez malpa500000 » czwartek 09 października 2008, 22:20

polecam osk MOTOS 6 samochodow szybko mozna zrobic kurs, robilem na kat. B i A i obydwie zdalem na pierwszym razem w rzeszowie.
malpa500000
 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek 25 kwietnia 2008, 16:21


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości