Mińsk Maz.

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Mińsk Maz.

Postprzez adamzwiero » wtorek 23 czerwca 2009, 11:24

Witam chciałem przestrzec przed instruktorem z OSK Rondo w Mińsku Maz. panem P.Z. jeżdżącym Fiatem Grande Punto .Sam ośrodek RONDO bardzo polecam bardzo miła i rzeczowa obsługa wykłady teoretyczne na bardzo wysokim poziomie bardzo dobrze wszystko wytłumaczone lecz niestety jazda z panem P.Z. masakra bardzo wulgarny człowiek znalazłem jeszcze kilka złych opinii o tym człowieku niestety za późno :(
adamzwiero
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 08 czerwca 2009, 14:14
Lokalizacja: Barcząca

Postprzez mała23 » czwartek 30 lipca 2009, 20:54

Serdecznie polecam Emolę - wykłady prowadzone w nowoczesnej multimedialnej formie z których bardzo dużo się można nauczyć, jazdy bardzo miłe i bezstresowe, instruktorzy z emoli mają anielską cierpliwość
mała23
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 30 lipca 2009, 20:48

Postprzez olixon » sobota 12 września 2009, 20:39

ja właśnie skończyłem kat C. w OSK "Mazowsze" rewelka...polecam szczerze
Kat.B- jest
Kat.C-jest
Kurs na przewóz rzeczy i psychotesty są:)
olixon
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa 19 sierpnia 2009, 20:03

Postprzez Zenek » czwartek 20 maja 2010, 01:13

Chciałem przestrzec wszystkich przed instruktorem z OSK "Luzz" w Mińsku Mazowieckim - panem L. jeżdżącym białym Oplem Corsą. Jest to człowiek bardzo wulgarny, nie mający za grosz cierpliwości. Jazda z nim (na szczęście bardzo krótka) była czymś strasznym! Ogólnie sam ośrodek śmiało każdemu polecam - świetny właściciel i wszystko na wysokim poziomie.
Zenek
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 20 maja 2010, 01:04
Lokalizacja: Siedlce


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości