Pszczyna

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Pszczyna

Postprzez tomaca » środa 27 maja 2009, 14:01

Polecam OSK Caputa w Pszczynie szkołą perfekcyjnie i większość ludzi zdaje za pierwszym razem. Oto strona ich ośrodka www.oskcaputa.pl
tomaca
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 27 maja 2009, 13:30

Re: Pszczyna

Postprzez kasztaniak555 » niedziela 18 stycznia 2015, 01:36

Sorry za odkop ale przecież nie będę zakładał nowego tematu :)

Ja w Pszczynie polecam OSK Oktawian, bardzo dobry instruktor, ogarnia wszystko, wiele mnie nauczył, sam prowadzi i teorie i praktyke (czasem z kolegą, ale mało kiedy) widać że mu zależy ;)

Co do OSK Caputa to raczej nie polecam, dziewczyna chodziła do tej szkoły na kurs i nie była zbyt zadowolona ;)
WORD Bielsko-Biała

- 02.12.2014 - egzamin teoretyczny 68/74 - farcik :D
- 15.12.2014 - I egzamin praktyczny
- 18.12.2014 - II egzamin praktyczny
- 07.01.2015 - III egzamin praktyczny / trwał 29 min :D /zdane :))
kasztaniak555
 
Posty: 28
Dołączył(a): sobota 17 stycznia 2015, 17:42
Lokalizacja: Pszczyna

Re: Pszczyna

Postprzez aleksks » sobota 28 marca 2015, 03:14

Również polecam z czystym sumieniem OSK Caputa.
Wykłady jak wykłady, w połowie spałem. Miałem przyjemność odbycia praktyki z instruktorem który również prowadził teorie.
Jazdy ciekawe, poza fajnymi widokami można usłyszeć na prawdę wiele ciekawych historii, faktów i opowieści na temat różnych miejsc ( z tego miejsca pozdrawiam Pana Piotra Kaczmarczyka ).
Na pewno tam wrócę :)

PS. Mówiąc o szkołach nauki jazdy, w większości zależy od własnego podejścia do egzaminu. Ja zdałem wszystko za pierwszym razem.
aleksks
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 28 marca 2015, 02:59


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 124 gości