WRZEŚNIA!!!!!

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

WRZEŚNIA!!!!!

Postprzez sweetkiss018 » sobota 09 maja 2009, 00:59

witam!!!
Chciałam opisać moja przygode z OSK we wrześni na ul Stefana Batorego taki starszy (bardzo starszy pan) mam nadzieje ze moj post nie zostanie usunięty bo to jest przestroga. No wiec nauke zaczełam jakos w marcu. Pierwsze wrażenie było no... nie miłe. Moje pierwsza jazda była głównie po wrześni i na placu równo dwie godziny. Następna jazda z starszym panem (szczerze mówiąc co atrakcyjne dziewczyny lubi chwycić za kolano blee:-( )odbyła już sie w poznaniu.Ogólnie dopiero chwytałam jakies tam pojęcie o rondach itp "starszy pan" nic mi nie tłumaczył nic nie uczył bo chyba za starszy:-)wjechałam na rondo i koles kaze skrecic w lewo, skręciłam ale pierwszy raz na rondzie byłam zajołam inny pas niż powinnam to co starszy pan zrobił??? zaczoł sie na mnie wydzierac z pyskiem ze głupia jestem ze nie wiadomo co. Ze kazdy debil to by zrozumiał a ja nie potrafie. Szok poprostu!!! Gdzy nastepnym razem byłam w PO było prawie to samo i pamietam ze jechałam z taka laską co miała egzamin w ten dzien a jezdziła gorzej niz ja. (czyli nie kumatych starszy pan juz nic nie nauczy z reszta kumatych czy nie i tak nic nie nauczy) a ta laska trzeci raz podchodziła i co???? nie zdała!!!Potem byłam jeszcze dwa razy z inna dziewczyna i oczywiście za kazdym razem koles sie darł jak stare gacie na każdego kto cokolwiek zle zrobił nie potrafi stary pryk powiedziec po ludzku co zle jak robic dobrze on tylko sie dzrec umie. Wiecie jak nauczyłam sie wszystkiego tego co umiem po kursie z nim??? jak on sie darł na mnie to rozumiałam ze tak nie moge i na własną logoke cziłam jak mam zrobić popranie bo starszy pan tłumaczyc nie umie. a na koncu wam napisze ze egzamin mam 18.05 bo papiery wysłał. (znaczy ja zaniosłam) Dziaiaj moj maz był na rozmowie z nim bo poprostu powiedzialam mu ze nie chce z nim sie uczyc bo uczyc nie umie krzyczy itp i czaicie ze nie dosc ze stary nie umie uczyc krzyczy to i potrafi człowieka z godzin <&%#$@>!!! on twiedzi ze ja mam wyjerzdzone 18 godz a ja kazda godz sobie notowałam i mi wychodzi znaczy widze to ze nie 18 tylko 15 godzin mam wyjerzdzone oszukuje dopisuje sobie!!! pamietajcie zawsze kazcie na karcie zapisac godz w tym dniu w który jezdziliscie a potem podpisac odrazu... bo ja musiała zapłacic za trzy godz wiecej ale i tak jestem szczesliwa ze z tym panem nie mam juz do czynienia zapisałam sie do innego OSK a po drugie jak moj maz wr=szystko mu powiedział co ja mu powiedziałm ze krzyczy ze uczyc nie umie to wiecie co powiedział ze na swoich kursantow nigdy nie krzyczy a uczyc nie musi bo ja podobno wszyssstko umiem. MARAKRA No wiec podsumuje Starszego pana z WRZESNI NA UL STEFANA BATOREGO

1. Brak kultury osobistej
2. Oszust!!!!!!!!!!!
3Wydziera sie na kursantów
4. Nie potrafi uczyć
5. Nie potrafi odp na pytania
6.Nie przyznaje sie do błędów

Chciała bym wmienic choc jedna zalete ale naprawde nie wiem co... lubi rozmawiac??? (z młodymi dziewczynami)

Znam jeszcze jednego faceta z OSK z wrzesni ma na Zeromskiego
nie jezdziłam z nim nigdy ale miałam u niego zstepny egzamin facet suuuper (oczywiscie to pierwsze wrarzenie) odp zle na jedno pytanie w stepnym, wsztstko mi wytłumaczył powiedział i w ogóle a ten drugi stary co mnie uczył stał z tyłu i nawet co to komputer nie czaił

Ja powiem tak jezeli traficie na najstarszego nauczyciela OSK z wrzesni poprostu uciekajcie!!!! idzcie do innnego byle innego!!!!
sweetkiss018
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 08 maja 2009, 21:47

Re: WRZEŚNIA!!!!!

Postprzez sigmasig » poniedziałek 19 czerwca 2017, 11:29

dzięki za info
https://www.bnt-sigma.pl
sigmasig
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 22 marca 2017, 13:21


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości