Cieszyn

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Cieszyn

Postprzez Przemek777 » środa 06 maja 2009, 21:08

Centrum Kształcenia kierowców 7BIEG

Polecam ten ośrodek gdyż instruktorzy są w pełni profesjonalistami i mają bardzo dużo cierpliwości dla kursantów i potrafią wytłumaczyć na spokojnie czego się nie rozumie. Jazda jest w miłej i przyjemnej atmosferze. Naprawdę serdecznie polecam bo warto skorzystać z nauki tego ośrodka. Oto strona internetowa: http://7bieg.pl/






tytuł edytowany przez moderatora
Kierowca
Przemek777
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 27 marca 2009, 00:05

Postprzez nickus » piątek 15 maja 2009, 16:20

też słyszałam wiele dobrego o 7biegu :)
którego instruktora z stamtąd polecasz ?
nickus
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek 15 maja 2009, 16:17
Lokalizacja: Cn

Postprzez Przemek777 » piątek 29 maja 2009, 13:52

Ogólnie wszyscy instruktorzy są w porządku, ale szczególnie Rafała który miał wiele cierpliwości do mnie, dużo mi tłumaczył i wyjaśniał na spokojnie. Atmosfera była super i zwracaliśmy się do siebie po imieniu, po koleżeńsku, ale z wzajemnym szacunkiem :) Naprawdę takie luźne podejście do kursanta który jest jeszcze trochę zestresowany na początku, to bardzo dużo daje i rozluźnia, uspakaja i powoduje miłą atmosferę w samochodzie i związku z tym i z własnego doświadczenia polecam Rafała. :)
Kierowca
Przemek777
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 27 marca 2009, 00:05

Re: Cieszyn

Postprzez foxiu » czwartek 05 maja 2011, 13:18

Ja z kolei mogę polecić PZMot w Cieszynie, szkoliłem się tam ja (z własnej głupoty zdałem za drugim razem (jak można STOPu nie zauważyć ;) ) i moja Narzeczona - zdała za pierwszym razem. Oboje zdawaliśmy w Bielsku.

Wykłady prowadzone tak sobie (choć można usłyszeć sporo ciekawostek), jazdy bardzo OK - pan Adam potrafi nauczyć prowadzić.

Jedyna wada to to, że kurs się niesamowicie ciągnie. Mi od dnia zapisania do pierwszego egzaminu zajął 5 miesięcy. Nie wiem jak jest gdzie indziej, ale wydaje mi się, że można by to zrobić szybciej.
foxiu
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 05 maja 2011, 13:10

Re: Cieszyn

Postprzez magnolia113 » piątek 30 marca 2012, 15:16

Polecam OSK Speed (obok Ekonoma).
Wykłady prowadzone w bardzo przystępny sposób, w małych grupach, świetne podejście do kursanta. Zarówno ja, jak i moi znajomi, bardzo chętnie biegaliśmy na zajęcia, a potem na jazdy. Nigdy nie było problemu, żeby umówić się z instruktorem w dowolnym punkcie Cieszyna (czy nawet innego miasta!) o takiej godzinie, żeby mi pasowało.
Zadawałam milion głupich pytań i zawsze na wszystkie doczekałam się rzeczowej odpowiedzi.
Bardzo miło wspominam cały kurs! :spoko:
magnolia113
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 30 marca 2012, 14:57

Re: Cieszyn

Postprzez Alka83 » piątek 25 stycznia 2013, 20:16

Centrum Kształcenia kierowców 7BIEG
w 7 biegu rzeczywiście panuje miła i przyjemna atmosfera, jednakże nie zgadzam się z opinią, iż dysponują profesjonalną kadrą. Instruktorzy są bardzo młodzi, a co za tym idzie mało doświadczeni, czyli słabi pedagodzy. Doświadczony właściciel jeździ z kursantami rzadko. Ponadto ośrodek przyjmuje mnóstwo kursantów co skutkuje długim okresem oczekiwania na jazdy. Jest to ośrodek stosunkowo tani, co jak zazwyczaj przekłada się marną jakość jakość usług. Podsumowując mało finezjinie - odradzam.
Alka83
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 25 stycznia 2013, 19:58


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 122 gości