Piotrków Trybunalski

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Piotrków Trybunalski

Postprzez moniczka41 » środa 25 marca 2009, 19:37

Nie widziałam na tym forum opinii o OSK w Piotrkowie dlatego pozwoliłam sobie dodać ten temat :) Według mnie godna polecenia jest auto szkoła OLKUS. Jestem zadowolona,że wybrałam ten ośrodek bo zostałam dobrze przygotowana do roli kierowcy. Ważna jest również miła atmosfera jaka panowała podczas jazd, instruktor szanował mój czas, nie załatwiał swoich prywatnych spraw kosztem moich lekcji, co często zdarzało się u moich znajomych w innych szkołach (niekoniecznie w Piotrkowie) A ja zawsze jeździłam pełne 2 godziny, żadnych spóźnień czy skracania lekcji. Sądze, że 30 godzin kursu było dobrze wykorzystane, zarówno jeśli chodzi o plac, jak i jazdę po mieście.Ogólnie wielki PLUS :)
25.11.2008 Egzamin zdany :D
9.12.2008 Odbiór prawa jazdy i...
...jestem już kierowcą :D

Obrazek[/url]
moniczka41
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek 02 grudnia 2008, 11:28

Postprzez Gosiaq90 » piątek 15 maja 2009, 15:54

Co do Olkusa też słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tego OSK :wink: ja natomiast osobiście robiłam prawko w Delcie i jestem baaaaardzo zadowolona! :) Wykłady przebiegały bardzo sprawnie i co najważniejsze nie były nudne co mnie pozytywnie zaskoczyło :) A atmosfera na jazdach po prostu rewelacyjna!! Gorąco polecam :lol:
Gosiaq90
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa 04 lutego 2009, 14:43

Postprzez kierowczyni02 » poniedziałek 08 czerwca 2009, 11:46

Chciałabym się dowiedzieć, którego z instruktorów z piotrkowskich szkół nauki jazdy byście polecili i dlaczego właśnie tego? Z góry dzieki za odp.
kierowczyni02
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 08 czerwca 2009, 11:40

Postprzez dym » piątek 26 czerwca 2009, 02:15

Ja polecam szkołę ATOS. Niestety brałem tam tylko godziny przed egzaminem, więc nie wiem jak z teorią itp, ale za to jeździłem z dwoma bardzo miłymi panami. Wytłumaczyli mi rzeczy których nie potrafił mi wytłumaczyć mój poprzedni instruktor, a wiedza ta naprawdę przydała się na egzaminie. Atmosfera bardzo spoko, a godziny wyliczone co do minuty :) Dodatkowym plusem jest bardzo niska cena kursu i dodatkowych godzin. Żałuję, że nie poszedłem tam odrazu ...
22.06.09 - PLAC: ok MIASTO: ok
(7/3/09) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
(7/8/09) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.
dym
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek 22 maja 2009, 17:11

Postprzez braciazgierz2 » środa 12 sierpnia 2009, 20:58

Ja zdecydowanie polecam szkołę "OLIMP" na ul. Dworcowej (ul. P.O.W.), profesjonalne podejście, atmosfera jeszcze lepsza dzięki czemu zdałem prawko za pierwszym razem :)
braciazgierz2
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 12 sierpnia 2009, 20:52

Postprzez Lukazie » poniedziałek 17 sierpnia 2009, 22:47

Jeśli chodzi o szkoly w Piotrkowie to polecam "Auto Szkoła LUZ" "Z nami jezdzisz na luzie " , to prawda , atmosfera jaka tam panuje jest bardzo miła, ostatnio mialem swoja 1 - jazde jak narazie Ok , instruktor wporzadku nie jakis nerwus, pelne 2 h jazdy super :)
1 raz za kierownica i juz na Srock pojechalismy (Oczywiscie ja prwadzilem ) wiadomo byly nerwy , ale pozniej juz luz , nie mysllalem nawet ze jade samochodem :)

Wiadomo kazdy chwali swoje ale tak juz jest :)
Lukazie
 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek 17 sierpnia 2009, 13:07
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Postprzez agatka 2001 » środa 14 października 2009, 20:08

Ja bardzo polecam OSK Auto Caro. W tym ośrodku nauka to sama przyjemność. Szkolenie prowadzone jest na najwyższym poziomie. Profesjonalizm w każdym calu. Instruktorzy indywidualnie podchodzą do każdego kursanta i dostosowują program szkolenia do jego potrzeb, udzielają cennych porad i wskazówek. W czasie jazdy panuje przemiła atmosfera, która sprzyja zdobywaniu nowych umiejętności. Wszystko jest doskonale tłumaczone. Na wykładach prowadzone są ożywione dyskusje dotyczące przepisów ruchu drogowego. Nauka prowadzona jest w sposób bezstresowy. Po prostu rewelacja. Sama tu chodziłam i jestem bardzo zadowolona. Jeszcze raz gorąco polecam!!! Pozdrowienia dla instruktorów.
agatka 2001
 
Posty: 60
Dołączył(a): środa 14 października 2009, 19:49

Re Gwiazda!!!!!!

Postprzez Ninka » sobota 07 listopada 2009, 14:18

....ma w zwyczaju pisanie JEDNOZNACZNYCH sms'ow do kursantek i skaldanie podobnych propozycji. Jestem pewna ze zdarzylo sie to nie tylko mnie ale i wielu innym dziewczynom. .....stracil poprzednia posade wlasnie za molestowanie ( w Olimpie jesli sie nie myle) ...

Jezdzilam z tym Panem i w zyciu nic podobnego nie mialo miejsca.Wrecz przeciwnie!!Bardzo profesjonalnie i z duza dokladnosci podchodzi do jazd kazdego kursanta.Zalezy mu aby kazdy z nas jezdzil dobrze i co najwazniejsze bezpiecznie!!A moze to Ty "smarowalas zelowy" a on po prostu Cie zignorowal i teraz chcesz sie zemscic.A moze skoro z tyloma tam jezdzilas to kazdy nie chcial z Toba jezdzic bo zamiast jazd chodzilo Ci co innego po glowie?Zastanow sie co piszesz!!??Nie masz na to pewnie zadnych dowodow a przez swoja glupote wyladujesz w sadzie za znieslawienie i niszczenie komus reputacji na ktora kazdy z nas dlugo pracuje.Polecam Delte i wszystkich instruktorow tam pracujacych.W tydzien po odbiorze prawka jezdzilam SAMA po Lodzi.Najlepsza szkola w Piotrkowie.


cytat edytowany przez moderatora
Ninka
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 07 listopada 2009, 13:47

Re: Re Gwiazda!!!!!!

Postprzez Gwiazda » niedziela 08 listopada 2009, 12:19

Ale ostrzegam wszystkie dziewczyny przed jednym z instruktorow. Pan R.W. ma w zwyczaju pisanie JEDNOZNACZNYCH sms'ow do kursantek i skaldanie podobnych propozycji. Jestem pewna ze zdarzylo sie to nie tylko mnie ale i wielu innym dziewczynom. A poza tym pan R.W. stracil poprzednia posade wlasnie za molestowanie ( w Olimpie jesli sie nie myle) .
Ostatnio zmieniony poniedziałek 09 listopada 2009, 14:12 przez Gwiazda, łącznie zmieniany 1 raz
Gwiazda
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 06 października 2009, 13:34
Lokalizacja: Piotrków Tryb

Postprzez Gosiaq90 » niedziela 08 listopada 2009, 23:54

Ale ostrzegam wszystkie dziewczyny przed jednym z instruktorow. Pan R.W. ma w zwyczaju pisanie JEDNOZNACZNYCH sms'ow do kursantek i skaldanie podobnych propozycji. Jestem pewna ze zdarzylo sie to nie tylko mnie ale i wielu innym dziewczynom. A poza tym pan R.W. stracil poprzednia posade wlasnie za molestowanie ( w Olimpie jesli sie nie myle) .
Chyba sobie żartujesz...xD Robiłam prawko w Delcie fakt faktem, że nie jeździłam z R.W. ale moi znajomi owszem i w życiu nie uwierze, że mógłby coś takiego zrobić. No ale tak to jest jak się usłyszy jakąś plotkę doda swoje 5 groszy i wychodzi infromacja, która ma zniszczyć daną osbobę. Akurat w tym przypadku domyślam się, że informacja o domniemanym powodzie utraty pracy prze R.W. w Olimpie pochodzi własnie z tej szkoły, ponieważ Delta to jakby na to nie patrzeć największa konkurencja przez to, że są w niej bardzo dobrze uczący a zarazem przesympatyczni instruktorzy. Dlatego wybacz ale nie wierzę z to co napisałaś i serdecznie polecam Deltę, ponieważ jest to szkoła w której można się bardzo dobrze nauczyć jeździć w bardzo miłej atmosferze. :)
Obrazek
Gosiaq90
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa 04 lutego 2009, 14:43

Postprzez halinka » niedziela 06 grudnia 2009, 14:22

Polecam OSK LOKUS na W.Polskiego 107 Świetna szkoła i bardzo profesjonalny doświadczony instruktor bardzo szybko nauczyłam sie jeździc i bez problemu zdałam egzamin Do tego przyciąga niska cena kursu i dodatkowych godzin Naprawdę polecam szczególnie że teraz tych szkół u nas ''jak mrówek"i nie wiadomo co wybrać
halinka
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 06 grudnia 2009, 14:11
Lokalizacja: piotrków

Postprzez deedee1984 » środa 09 grudnia 2009, 14:51

ja tylko dokupowałam godziny w Piotrkowie ale tak nie polecam OLIMPU na dworcowej w budynku PKP. pan przyjechał autem w dieslu i uczył mnie górki bez gazu, co sprawiło, że chcąc douczyć się przed egzaminem, znowu oblałam na górce. Instruktor masakra. nic pogadać. 2h wydane w błoto i zmarnowany czas. plac nic szczególnego, że po ośrodku egzaminacyjny, ale jakie koleiny.

Za to polecam autoszkołe "Grześ", niedaleko dworca. Douczyli mnie wszystkiego. Plac lepszy niż w olimpie. Dużo jazdy po Piotrkowie. Jeździłam z dwoma instruktorami, na dwóch różnych autach i dużo mi to dało, zdałam w końcu i prawko mam już w kieszeni.
Avatar użytkownika
deedee1984
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa 09 grudnia 2009, 14:20
Lokalizacja: Bełchatów

Postprzez dede » piątek 11 grudnia 2009, 16:00

A ja Olimp właśnie polecam. Wiadomo wszystko zależy od instruktora, ja trafiłam na bardzo dobrego, więc i taką opinię o Olimpie zawsze już będę miała. Sześć godzin jazd doszkalających wystarczyło,żebym nadrobiła przerwę w jeżdżeniu i podchodzeniu do egzaminów, która wynosiła 3 lata!
Plac faktycznie trochę dziurawy na łuku, ale nie powiedziałabym,żeby to stanowiło jakiś wielki problem. Ćwiczą to,z czym masz problemy i uczulają na ulubione haczyki egzaminatorów. Jako jedyna z niewielu szkół zabierają na rondo sulejowskie,żeby się obyć. Auta są na diesel,więc lepiej potem popróbować parę razy na jakimś benyzniaku,bo te egzaminacyjne yariski są bardzo czułe-i gaz i hamulec reagują momentalnie.
Pozdrowienia dla pana Piotrka!
B 29.09.2009
A 11.07.2011 :D
dede
 
Posty: 25
Dołączył(a): poniedziałek 28 września 2009, 13:53
Lokalizacja: Piotrków Tryb./Wrocław

Postprzez deedee1984 » sobota 12 grudnia 2009, 00:37

wracając do Olimpu - jeżeli ktoś na stronie internetowej reklamuje, że jest 9 nowych aut z salonu tak jak w ośrodku egzaminacyjnym ( fragment cytatu z strony internetowej - "jak w WORD w Piotrkowie " [http://www.olimp.prawojazdy.com.pl/index.php?site=2]. to ma nadzieje, że jest tak naprawdę. Jest to wprowadzanie w błąd klienta. Dlatego nie polecam OLIMPU. Po to tam poszłam, żeby się doszkolić. Nie miałam gdzie prywatnie sobie pojeździć, więc uważam, że tego typu zagrywki ze strony auto szkoły są nie w porządku. Diesel to nie benzyna.[/url]
Avatar użytkownika
deedee1984
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa 09 grudnia 2009, 14:20
Lokalizacja: Bełchatów

Postprzez Gosiaq90 » środa 16 grudnia 2009, 22:05

dede napisał(a): Jako jedyna z niewielu szkół zabierają na rondo sulejowskie,żeby się obyć. Auta są na diesel,więc lepiej potem popróbować parę razy na jakimś benyzniaku,bo te egzaminacyjne yariski są bardzo czułe-i gaz i hamulec reagują momentalnie.
Pozdrowienia dla pana Piotrka!


Jeśli chodzi o rondo sulejowskie to nie przesadzajmy, że tylko Olimp większość OSK zabiera kursantów na to rondo m.in Delta, Luz i wiele innych -da się to zauważyć jadąc przez rondo.
Co do aut ciekawe gdzie sobie kursant ma popróbować jeździć toyotą yaris na benzynę??-niestety nie wszyscy uczący się mają takowe auto, żeby sobie poćwiczyć- i tu właśnie wielki minus dla Olimpu, ponieważ jako baaardzo ogłaszająca się szkoła powinni mieć auta na benzynę, żeby nie odbiegały od tych na których zdaje się egzamin!!!
Co do pana Piotrka to pracuje tam od niedawna fakt faktem, że jest fajnym instruktorem ale młodym co też ma swoje minusy bo doświadczenia zbyt wiele to on raczej nie ma.
Obrazek
Gosiaq90
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa 04 lutego 2009, 14:43

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości