Ciechanów

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Ciechanów

Postprzez rad-an » piątek 16 stycznia 2009, 22:31

Pozytywnie chciałem odnieść się do dwóch OSK.

Bardzo dobrze, wręcz celująco oceniam ciechanowski LOK, który przygotował mnie do egzaminu. Wykłady bardzo fajnie prowadzone, wszystko zapadało w pamięć. Praktyka, wiadomo. Zależy od instruktora, a mi się trafił wspaniały. Zero krzyków, spokojna atmosfera, bez zbędnego gadania. Nie mogłem marzyć o lepszym instruktorze.

Druga dobra ocena dla szkoły ORBITER (przy dworcu PKS, na ul. Sienkiewicza). Wziąłem u nich jedną godzinę dwa dni przed egzaminem. Akurat miałem chwilę czasu więc zadzwoniłem ok. 10:00 z zapytaniem czy mają wolne godziny. Powiedziałem kiedy mi pasuje, pani odpowiedziała, że zaraz oddzwoni. Po chwili zadzwonił instruktor Tomek i umówiliśmy się na 14:00 (czy też 13:00). Tomek poprowadził naszą godzinę bardzo rzeczowo, dostałem od niego kilka kserówek z przydatnymi rzeczami przed egzaminem (z jakich powodów można przerwać egzamin, rozrysowane najtrudniejsze skrzyżowanie w mieście i kilka innych), niemal w pigułce przypomniał mi najważniejsze informacje z całego kursu i nauczył kilku nowych rzeczy. Jeżeli tak samo prowadzone są całe kursy co nasza jedna godzina to również chylę czoła :)

Aha, podstawowa różnica. LOK, to stara firma z tradycjami wiec do kursanta obowiązuje podejście "per Pani/ Pan". Orbiter natomiast to młodzi instruktorzy od razu zwracający się do kursanta "per Ty". Dla niektórych może to mieć znaczenie.

Pozdrawiam Tomka z Orbitera, Grzegorza D. oraz Stanisława I. z LOK-u
Avatar użytkownika
rad-an
 
Posty: 110
Dołączył(a): piątek 16 stycznia 2009, 21:55
Lokalizacja: Ciechanów

:)

Postprzez pan_dusz » poniedziałek 19 stycznia 2009, 01:44

Całego LOKu w Ciechanowie nie mam zamiaru oceniać. Ale na jazdach doszkalających miałem niemiłego instruktora. Trochę chamski. I brał w łapę :D
Teoria Ciachanów +
Praktyka Ciechanów -
Praktyka Warszawa Odlewnicza +
pan_dusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 19 stycznia 2009, 01:29

Postprzez rad-an » poniedziałek 19 stycznia 2009, 01:45

A za co się instruktorom daje łapówki? :lol:
Avatar użytkownika
rad-an
 
Posty: 110
Dołączył(a): piątek 16 stycznia 2009, 21:55
Lokalizacja: Ciechanów

:)

Postprzez pan_dusz » poniedziałek 19 stycznia 2009, 16:12

Brał dwa razy mniej ;p za dodatkowe godziny ;p ale miałem płacic jemu.. nie OSK ;p
Teoria Ciachanów +
Praktyka Ciechanów -
Praktyka Warszawa Odlewnicza +
pan_dusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 19 stycznia 2009, 01:29

Postprzez Azazel » niedziela 31 maja 2009, 22:01

Na razie uczę się u Pana Piotra P. (OSK "Pelux") bardzo miły i dowcipny instruktor, tłumaczy każdy kruczek. Raz jeździłem też z pewną panią instruktorką w zastępstwie nazwiska nie znam ale też miła dziewczyna. Na razie dopiero zaczynam kurs więc zobaczymy jak pójdzie na egzaminie ;)
Azazel
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 31 maja 2009, 13:56
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Ciechanów

Postprzez LukaszR50 » piątek 04 lutego 2011, 12:01

Muszę powiedzieć że jestem zadowolony :) Przygotowywano mnie do egzaminu w LOKu, teoria super, bardzo fajna atmosfera, jazdy również, naprawdę polecam :spoko:
Kategoria Prawa Jazdy: B
(1/28/11) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
(2/3/11) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.
(2/4/11) Dokument wydany
W końcu można się bujać po drogach :D
Fuck Yea !
LukaszR50
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 04 lutego 2011, 11:54
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Ciechanów

Postprzez Mike82 » piątek 22 czerwca 2012, 12:33

Witam. Szukam informacji o Orbitrze, a z telefonem w kontakcie na ich stronie jest coś nie tak. Zmienili siedzibę? http://orbiter.com.pl/kontakt/
Mike82
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 22 czerwca 2012, 12:24

Re: Ciechanów

Postprzez Violett » piątek 10 sierpnia 2012, 10:11

Teraz ten ośrodek jest na ul. Lawendowej. Jeśli chodzi o telefon, to ja ostatnio korzystałam i jest wszystko ok.
Violett
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 10 sierpnia 2012, 09:47


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 92 gości