Oświęcim

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Oświęcim

Postprzez Ulka » piątek 16 stycznia 2009, 10:51

Z czystym sumieniem polecam ten ośrodek ELKA. Instruktor Marcel -rewelacja! Bardzo profesjonalne podejście do kursanta no i rewelacyjny dar przekazywania wiedzy.Ja byłam przypadkiem chyba jednym z trudniejszych ,w moim wieku mało kto podejmuje to wyzwanie .Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku ,tylko tak można to skwitować .Właściciel Pan Stanisław gość z klasą ,nawiasem mówiąc podarował mi 3 godziny gratis .To chyba rzadkość .
Uważam Marcela za najlepszego instruktora w mieście ,a może i regionie .Zdałam egzamin i to tylko dlatego że miałam tak wspaniałego nauczyciela,naprawdę umiem dobrze jeździć .
za co mu serdecznie dziękuję

23-09-2008 teoria+ 0 błędów
17-11-2008 praktyka plac (+) miasto(-)
09-01-2009 Praktyka plac (+) miasto (+) ZDAłAM !!!
Ulka
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek 07 października 2008, 10:24
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Oświęcim

Postprzez katka83 » czwartek 23 września 2010, 10:24

Też zdawałam w eLce.
I nie jestem tak bezkrytyczna.
Owszem, uważam, że instruktor był dobrze przygotowany, miał fajne podejście do kursantów. Uczył nas naprawdę dobrze. Jeździłam z koleżanką więc wiem, że kładł nacisk na błędy każdej z nas, wystarczyło go słuchać.
Zdawałam w Tychach, nie zdałam. Przeniosłam się do Nowego Sącza ze względu na terminy(w Tychach 2 m-ce, w Nowym Sączu 2 tygodnie). 1 podejście w NS nieudane, 2gie zdane.

Jednak w Oświęcimiu powstaje coraz więcej szkół nauki jazdy i wielu instruktorów z eLki ucieka do tych szkół właśnie....
katka83
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 23 września 2010, 09:43

Re: Oświęcim

Postprzez anag88 » czwartek 06 października 2011, 10:09

ja polecam szkołę ORLICKI TRAINING miałam bardzo fajnego instruktora Pana Jerzego:) zdałam za pierwszym razem. Bardzo dobrze byłam przez niego przygotowana. Teoria prowadzona w małych grupach więcej można się dowiedzieć. Polecam, dobra szkoła, idą na jakość nie na ilość!
anag88
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 06 października 2011, 10:01

Re: Oświęcim

Postprzez Djurex » wtorek 25 października 2011, 21:54

Ja też robiłam prawo jazdy w Elce, tylko że nie jeździłam z Marcelem,a z Jarkiem. Miło wspominam kurs,bo chociaż byłam kursantem z gatunku problematycznych to instruktor był cierpliwy a przy tym w aucie panowała fajna atmosfera. Zdałam egzamin za pierwszym razem. Nie widzę żadnych powodów no narzekania na Elkę, było miło,bezproblemowo i nauczyli mnie jeździć w stopniu wystarczającym do zdania egzaminu.
Djurex
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek 25 października 2011, 21:48

Re: Oświęcim

Postprzez Francuz » sobota 14 czerwca 2014, 18:36

Fajne osk, do testów się nie będę wypowiadać bo to już zależy od zdającego czy się uczył przepisów a ja jako że liczyłem trochę na farta z początku to zdałem za 4 razem. Jazdy za 1 bez żadnych przygotowań wcześniejszych, jedynie koło domu kopertę ćwiczyłem przez 30 min. A tak to na egzaminie na każdym kroku przypominało mi się jak mi tłumaczył poszczególne manewry instruktor i miałem tylko jeden błąd, na wzniesieniu mi zgasł ale powtórka i ruszyłem dobrze. Generalnie dużo znajomych uczyło się w elce z różnymi instruktorami i jazdy max za 2 pozdawali.

jamba123- trochę spóźniona odpowiedź ale będzie na przyszłość, ja zapisywałem się na ostatnich 2h w bb
Francuz
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 11 czerwca 2014, 20:58
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 105 gości