Bochnia

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Bochnia

Postprzez jarmal » środa 12 listopada 2008, 16:31

OSK Auto-Moto Bochnia – kat. B

Ośrodek położony w centrum Bochni przy ul. Gołębiej. Pierwszy kontakt mamy w biurze ze specyficznie uprzejmą czy może bardziej nieuprzejmą panią, która do każdego zwraca się w trzeciej osobie. Ośrodek dosyć drogi za kurs który trwał od czerwca do listopada 2008 zapłaciłem łącznie 1660 zł (1400zł kurs, 60 zł egzamin wewnętrzny i 200 zł za 4 godzniny dodatkowe). Do tego dochodzą 40 zł badania lekarskie przeprowadzane w ośrodku oraz oczywiście 134 zł za egzamin państwowy. Teoria prowadzona jest przez właściciela ośrodka p. Krzysztofa Kowalczyka. Sala wykładowa jest klimatyzowana co w lecie ma znaczenie, wyposażona w multimedia oraz stanowiska komputerowe do zdawania testów. Poziom teorii oceniam pozytywnie aczkolwiek prowadzenie dyskusji takich jakie można znaleźć na tym forum jest raczej bezcelowe. Prowadzący unika trudniejszych tematów i raczej dąży do szybkiego acz poprawnego odwalenia swojej roboty.
Ośrodek posiada wszystkie samochody na jakich zdaje się w woj. małopolskim w tym świeżą Yaris na Kraków. OSK ma swój plac manewrowy przy ul. Partyzantów. Jest on dość duży ale nawierzchnia jest w koszmarnym stanie. Paradoksalnie możemy się przez to lepiej nauczyć jeździć po łuku. Z placu można korzystać przyjeżdżając własnym samochodem. Zajęcia praktyczne miałem z p. Konradem, synem właściciela. Osoba młoda ale z doświadczeniem, komunikatywna i na bieżąco pogłębiająca swoją wiedzę. Dużym plusem jest fakt że wszystkie zajęcia prowadzone są przez jednego instruktora, który pamięta czego kursantowi brakuje i na czym powinien się skupić. Kurs jest zorganizowany planowo i daje się wyczuć sensowną metodykę zajęć. Podczas kursu nie było idealnie ale właściwie spięć nie było. Czasowo godziny zgadzały się z tym co jest w papierach. Czasami jeździłem trochę za krótko innym razem instruktor dodawał np. pół godziny. Egzamin zdałem za pierwszym razem i z tego co słyszałem sporo osób również było dobrze przygotowanych. Ośrodek śmiało mogę polecić.
Avatar użytkownika
jarmal
 
Posty: 163
Dołączył(a): piątek 01 sierpnia 2008, 09:25
Lokalizacja: Bochnia/Kraków

Re: Bochnia

Postprzez moose » sobota 06 lipca 2013, 03:28

Witam,
chciałem polecić przyszłym kursantom szkołę Auto Szkoła DUET(kat. B), bardzo miła atmosfera, teoria wykładana w ciekawy sposób (programy, slajdy, prezentacje itd), o wszystko można pytać w każdej chwili. Nauka jazdy prowadzona po Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu - wszystko na spokojnie, bardzo dobrze tłumaczone na placu jak i w mieście. Godziny dopasowane tak, aby jak najbardziej pasowały kursantom więc myślę że kolejny plus :)
Instruktorzy z doświadczeniem, polecam zarówno P.Mirka jak i P.Beatę.
Szczegóły na stronie http://autoszkola-duet.pl/kontakt.html jak i pod numerami tam zawartymi
moose
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2013, 03:17

Re: Bochnia

Postprzez Curizo » niedziela 14 lipca 2013, 14:56

OSK DUET Bochnia – kat. B

Ośrodek położony w centrum Bochni przy ul. Białej 21-poniżej Starego Ogólniaka w budynku Cechu. Ośrodek bardzo tani, za kurs zapłaciłem jedynie 1199 zł . Do tego dochodzą 50 zł badania lekarskie. Teoria prowadzona jest przez właściciela ośrodka p.Mirosława i p.Beatę. Sala wykładowa wyposażona jest w multimedia oraz stanowiska komputerowe do zdawania testów. Poziom teorii oceniam bardzo pozytywnie.Wykładowcy bardzo starannie tłumaczą wszystkie kwestie dotyczące prawa jazdy nawet jak zachować się podczas zatrzymania przez policję (może ktoś powie mało ważne, ale każdy z nas wie, że panikujemy gdy zobaczymy że chcą nas zatrzymać).Nie unikają trudnych tematów i nigdy nie dążą do szybkiego zakończenia wykładów.Każdy może zadawać nawet najprostsze pytania , na które zostanie udzielona mu dokładna odpowiedź.
OSK ma swój plac manewrowy. Zajęcia praktyczne miałem z p.Mirkiem. Osoba z bardzo dużym doświadczeniem (ponad 29 lat pracy w Krakowie,ale także ucząca w Tarnowie,Nowym Sączu i nie tylko). Komunikatywna i na bieżąco pogłębiająca swoją wiedzę.Z tego co rozmawiałem z innymi kursantami p. Beata również ma b.duże doświadczenie, gdyż jeździła nie tylko po Polsce, ale i po całej Europie,mieszkała bowiem przez kilka lat w Hiszpanii i dużo podróżowała. Bardzo cierpliwa i miła , ale też fachowy instruktor z doświadczeniem.No i duży plus bo mamy do wyboru kobietę i mężczyznę jako instruktorów Dużym plusem jest fakt że wszystkie zajęcia prowadzone są przez jednego instruktora, który pamięta czego kursantowi brakuje i na czym powinien się skupić. Kurs jest zorganizowany planowo i daje się wyczuć sensowną metodykę zajęć. Podczas kursu instruktor tłumaczy nawet najmniejsze szczegóły, aby można było wszystko dokładnie zrozumieć.Nie uczy na pamięć co w innych szkołach jest to normą. Czasowo godziny zgadzały się z kartą przeprowadzonych zajęć. Czasami nie rozumiałem jakiegoś skrzyżowania to podjeżdżaliśmy na nie tyle razy, abym zrozumiał. W kodeksie nie ma opisanych wszystkich znaków poziomych, a p. Mirek zna każdą jedna linię czy znak jaki znajduje się na drodze i dokładnie je opisuje i tłumaczy co jest bardzo ważne bo potem bez problemu można się "odnaleźć". Egzamin zdałem za pierwszym razem i z tego kursu na, który poszedłem większość bo ok. 90% zdało za pierwszym razem. Wszyscy byli bardzo dobrze przygotowani. Ośrodek śmiało mogę polecić i jestem zadowolony , że trafiłem na tak dobrych fachowców. Widać ,że w Tej szkole liczy sie nie ilość , a jakość.POLECAM!!!
http://autoszkola-duet.pl/
Curizo
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 14 lipca 2013, 14:16

OSK DUET Bochnia

Postprzez ggrzesiek » środa 10 czerwca 2015, 22:31

Witam nie polecam tego ośrodka z prostych dla mnie względów
jest to banda niekompetentnych pajaców nie posiadających ani prowadzić wykładów a już nie wspominając o kursie praktycznym gdzie najważniejsze są opony i felgi dla pana instruktora a jeśli nie masz doświadczenia w prowadzeniu pojazdu to możesz usłyszeć ze nawet 60 godzin to będzie mało a na 30 godzin trzeba wrócić na plac manewrowy którego praktycznie niema moje podwórko jest większe i lepiej zorganizowane poza tym samochody i tu jest fajnie niby nowe ale.... zupełnie nie dostosowane do ośrodka egzaminacyjnego ( obdzieli im biedakom tylne drzwi ) a wracając do rzeczy ważnych instruktor wdepną w jakiś glut i noga od sprzęgła się chłopu nie odkleja a jak auto zgaśnie to wina od razu kursanta poza tym samochody mają podobno wspomaganie kierownicy ale zostało zatkane przez rączki pana obok po jaką cholerę on w tym aucie siedzi sam lepiej nauczę się prowadzić samochód i zaoszczędzę 999 zł które są dopiero początkiem wydatków w OSK DUET ponieważ albo na egzaminie wewnętrznym dowiecie się że musicie wykupić 6 godz albo zaraz po 2 godzinach jazdy poinformują was o tym że sie nie nadajecie a jak chodzi o ich niezawodny system ratalny to już wogule ręce opadają musieli wykuć regułkę ale zapomnieli jak się zaczyna a ustalenia w biurze psu w dupę

mógłbym tak więcej napisać ale to chyba wystarczy

Więc jeśli masz ochotę zrobić prawo jazdy w tym ośrodku to życzę powodzenia
ggrzesiek
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 10 czerwca 2015, 22:00

Re: Bochnia

Postprzez pan12 » sobota 11 lipca 2015, 16:30

Witam polecam szkołę nauki jazdy ,,duet,, Robiłem prawko w Krakowie i zdałem za pierwszym razem ,testy i egzamin praktyczny . Super szkoła . Jeździłem i z instr. Mirosławem i z p.instr. Beatą to są profesjonaliści . Z tego co wiem to facet-instr. jest od ponad 30 lat w Krakowie ,jeździłem po całym Krakowie nie tylko tu gdzie się zdaje egzamin jak moi koledzy w ,,LUZ,,Bochnia , czy Pirat ale gość prowadził mnie nawet na skrzyżowanie trzypiętrowe ,,rondo ofiar katynia,, Super nie boję się żadnego skrzyżowania. Wykłady prowadzą w sposób profesjonalny , nie pozostawiają cienia wątpliwości . Kiedyś nawet przygotowałem pytanie żeby ich sprawdzić z portalu ..trudne pytania dla wykładowców... gość bez owijania w bawełnę wytłumaczył,pokazał film po prostu super. Przed egzaminem dokupiłem 3 godz proforma żeby się odstresować . Jeszcze raz serdecznie dziękuję za przygotowanie .Pozdrawiam i gorąco polecam... były kursant OSK,,duet,,
pan12
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2015, 16:04

Re: Bochnia

Postprzez kuba777 » poniedziałek 02 listopada 2015, 10:53

Witam...Polecam OSK,,DUET,,zdawałem prawo jazdy w Nowym Sączu ich samochodem KIA . To chyba jedna szkoła w Bochni która wypożycza auto na egzamin. Jeździłem z Panią instr. Beatą i parę jazd z instr. Jestem zadowolony z wykładów i jazdy. Zdałem za pierwszym razem. Egzaminator w Sączu spoko,trasa łatwa,egzamin 30 min...Gorąco polecam ,,DUET ,, Kuba.....
kuba777
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 02 listopada 2015, 10:24


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości