Krosno

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Krosno

Postprzez AndrzejAndrzej » niedziela 01 lutego 2009, 00:19

ja robilem kurs w Pol-Szmacie
ciulostwo, drogi kurs, jezdzi sie puntem bez wspomagania bo Wi**k nie da lepszego auta, w tym osrodku bylem u fryzjera, w aptece, w piekarni, w banku i musialem wozic W**ka gdzie mu sie chcialo
Pan W*tek mowil ze egzamin to pryszcz na dupie tylko zebym na strzalce warunkowej nie zapier**lil
AndrzejAndrzej
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela 01 lutego 2009, 00:15
Lokalizacja: zza winkla

wczasy i prawo jazdy krosno

Postprzez candy777 » sobota 26 września 2009, 10:36

Ja bylam na wczasach http://www.wczasyiprawko.pl/. Osobiscie odradzam. Pensjonat niezbyt fajny,malutkie pokoiki 3 osobowe w ktorych ciezko zlapac oddech i odrobine wlasnej przestrzeni,ale na fotkach hotel Śniezka prezentowal sie oczywiscie okazale.
Mialo byc wyzywienie a tutaj dostalismy tylko sniadanie oraz obiadokolacje.3 posilek zjada chyba za nas oganizator.Jakos pozostawia wiele do zyczenie i trzeba po prostu sie zywic na miescie albo chodzic glodnym.Nie mozna nawet zrobic sobie herbaty,chyba ze przywiezie sie wlasny czajnik oczywiscie.
Zaraz po przyjezdzie bez jakiegokolwiek przygotowania teoretycznego wsiada sie w samochod i jedzie a to niestety dziala na szkode kursanta.bylo nas 6 osob,zdala jedna.A to swiadczy niestety o poziomie OSK Perfect.Osobiscie odradzam.Lepiej zrobic kurs w miejscu zamieszkania a na wczasy pojechac gdzie indziej.Zaoszczedzicie sobie rozczarowania i nerw.
candy777
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 23 września 2009, 14:59

Postprzez AJ... » wtorek 06 października 2009, 16:44

No widzisz a w OSK STOP mialabys trzy posilki dziennie....Ja mialm pokoj 2-osobowy i wcal nie bylo tak ciasno no ale ja bylam z mezem wiec troche inna sytuacja...Co do robienia herbaty to ja poprosilam i otrzymalam czajnik i dwie filizanki cy to na pewno byla Śnieżka? :shock:
AJ...
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 06 października 2009, 15:55

wczasy z prawem jazdy OSK "STOP" Krosno

Postprzez ila » środa 28 października 2009, 10:36

Jeśli ktoś chce zrobić prawo jazdy szybko to polecam kurs "wczasy z prawem jazdy" w Krośnie w OSK "STOP".Szczególnie polecam instruktora p. Arka który uważam że bardzo dobrze szkoli, tłumaczy, jest bardzo miłym, sympatycznym, cierpliwym i wyrozumiałym instruktorem który ma poprostu anielską cierpliwość. Od początku kursu widać było że zależy mu na dobrym wyszkoleniu, nauka przebiega bezstresowo i na dużym zaangażowaniu instruktora w naukę jazdy. Nie spotkałam się z czymś takim jak załatwianie własnych sprawunków przez instruktora na mieście czy naciąganie na dodatkowe godziny. Wszystko w jak najlepszym porządku, godziny wyjeżdżone i teoria również jest, w dodatku pan wykładowca szczegółowo wszystko wyjaśnia. P.Arek jest super instruktorem, któremu bynajmniej nie romansidła w głowie, chociaż jest miły, fajny, przystojny, dowcipny, można z nim naprawdę fajnie pogadać. Chciał mnie (i na pewno wszystkie swoje kursantki) nauczyć jazdy samochodem, a nie zawracać głowę romansidłami. Jestem mu bardzo wdzięczna za naukę zwłaszcza za tą swoją cierpliwość i wyrozumiałość, nigdy nie zapomnę że miałam tak wspaniałego instruktora jakim jest p.Arek. Takich instruktorów powinno być jak najwięcej.
ila
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 24 października 2009, 16:37

Postprzez prawko34 » czwartek 29 października 2009, 00:08

Także polecam ośrodek w Krośnie w OSK "STOP". Pozdrawiam pana Arka ;)
prawko34
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek 29 października 2009, 00:04

Wczasy z prawem jazdy Krosno

Postprzez asias » wtorek 24 listopada 2009, 13:56

Witam wszystkich

Ja również byłam na wczasach z prawem jazdy w Krośnie.
Skorzystałam z oferty szkoły PERFECT (http://www.wczasyiprawko.pl).

Nie będę się znowu rozpisywała.
Wszystko opisałam na poniższej stronie.

http://www.badania-na-prawo-jazdy-wroclaw.com/wczasy-z-prawem-jazdy-krosno-bieszczady.html
asias
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 24 listopada 2009, 13:45

POLECAM - podkowa.auto.pl

Postprzez Olaaa » czwartek 27 maja 2010, 21:39

Właśnie wróciłam i jak nie napiszę teraz to nie napiszę chyba nigdy Smile
Byłam w ok.Siedlec - gdzie kurs organizuje www.podkowa.auto.pl
cisza, spokój, klimat niesamowity - pokoiki jak na zdjęciach z łazienkami wszędzie czyściutko, panie z kuchni przemiłe, jedzenie jak u mamy - wyśmienite, także jeśli chodzi o pobyt mieszkaniowo - kulinarny 10/10 Smile Jeśli chodzi o kurs - (wykłady, tłumaczenie, nauka testów + filmy) popołudniami w sumie codziennie - każde pytanie tłumaczone czemu tak - a nie tak - dużo się nauczyłam Wink Zajęcia praktyczne w Siedlcach, instruktorzy którym zależy aby kursant zdał egzamin, wymagający, czepiający się najmniejszych błędów (pozdrawiam p.Sebastiana) na bieżąco poprawiane i omawiane błędy - wszystkie jazdy wyjeżdżone - ponad 20 godzin po mieście w którym był egzamin do tego plac manewrowy na miejscu - niedziele wolne Smile szkolenie praktyczne 20/10 (nie 10/20 a 20/10 - bardzo dobre) na miejscu PKP i MPK - zaskoczenie pozytywne Smile i EGZAMIN - a tutaj w pamięci słowa instruktora "jak pojedziesz tak samo jak teraz ze mną to zdasz!!!" i . . . pojechałam Smile a egzaminator powiedział że ze świeczką szukać tak dobrze przygotowanych kursantów Razz Kończąc - bardzo dziękuję za pobyt i naukę , wszystkim niezdecydowanym polecam WWW.PODKOWA.AUTO.PL
Ola z Hamburga Smile
Olaaa
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 27 maja 2010, 21:08

Re: KROSNO

Postprzez memul92 » sobota 05 lutego 2011, 13:01

Pisze w związku z tekstem ''CANDY777'' !
Co Ty piszesz za głupoty? Tez byłem w Krośnie i robiłem prawo jazdy w OSK PERFECT i osobiście polecam
ten OSK i to w 100% Miałem jazdy z panem Waldkiem i to chyba jest najlepszy instruktor jakiego nosi ta ziemia. Robisz ten kurs w 12 dni wiec nie dziw się ze wsiadasz do auta bez teorii jak masz w 12 dni wyjeździć 30 godzin i nie jesteś sama tylko jest was więcej do jazdy w jednym dniu. Na tej pierwszej teorii nic Cię nie omija. Są omawiane któreś znaki :) wiec nic nie tracisz. Co do hotelu ''Śnieżka'' :) Przede wszystkim nie spotkałem się nigdzie z lepszą obsługą :) nie brakuje tam niczego. Jak nie masz języka w buzi i nie umiesz się odezwać o herbatę to na pewno jej nie dostaniesz bo skąd mają wiedzieć czego Ty chcesz :/? Nikt mi niczego tam nie odmówił. O co poprosiłem to miałem, a śniadanie nawet do łóżka dostaniesz jeśli nie masz czasu go zjeść na jadalni. Nie słuchajcie tych głupot które ona tu pisze. Co do egzaminu :) Było nas w grupie 4 tym razem a z tego 3 osoby zdały :) ale jak ktoś nie ma pojęcia o jeździe to niech zrobi zwykły kurs bo tam naprawdę to jest bardzo szybko :) Pozdrawiam cały personel Hotelu ''Śnieżka'' i ''OSK Perfect'' :) i dziękuję za świetnie spędzone 2 tygodnie :)
memul92
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 05 lutego 2011, 12:37

Re: KROSNO

Postprzez 19dzasta86 » poniedziałek 01 sierpnia 2011, 17:59

Ja polecam AMIGO, robiłam prawko w OSK STOP, ale wykupiłam kilka godzin w OSK AMIGO. Byłam bardzo zadowlona, w ciagu tych 4 godzin Pa instruktor Jacek mnie bardzo dużo nauczył i dał dużo dobrych rad. Jeszcze raz polecam:)
19dzasta86
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 01 sierpnia 2011, 17:55

Re: KROSNO

Postprzez savoj » czwartek 06 października 2011, 10:55

witam ,
minęło już trochę czasu od ekspresowego zdobycia prawa jazdy w moim przypadku . Jako osoba żyjąca bardzo aktywnie w kwietniu 2011 wpisałem się na kurs wakacyjny ,,wakacje z prawem jazdy '' w OSK SUSKI '' w Krośnie - http://suski-szkolajazdy.pl/index.php?id=125
Pan Tomek realizuje ten kurs we współpracy z hotelem ,,Game Sport w Krosnie '' lecz tym razem wyjątkowo byłem zakwaterowany w hotelu ,,Śnieżka '' z powodu zawodów sportowych w Game Sport . Jednak nie mogłem narzekać - obsługa na najwyższym poziomie , śniadania bufet , obiady bardzo smaczne , pokoje 1-os ( z dopłatą ), wifi i bliskośc centrum miasta. Jedyny minus - cienkie ściany w pokojach - słychać to co robi sąsiad w innym pokoju.
O teorii nie będę się rozpisywał , bo to ,,pestka'' ...i tak najważniejsze są testy , które jak dobrze poćwiczysz masz zdane 18/18. Natomiast praktyka odbywała się na renault clio z panem Tomkiem . Codziennie po 3h dały ostatecznie ostatniego dnia 24 sierpnia wymagane 30h . Drugą połowę kursu realizowałem z Tobiaszem , który ma równiez swoją szkołę jazdy - http://osk-zebracki.pl/.
Należy podkreślić wysoką wiedzę , kulture osobistą i predyspozycję do szkolenia kierowców przez obu panów . Sam jestem nauczycielem w szkole , więc wiem co mówię . To ,że w dniu zakończenia kursu zdałem za pierwszym razem egzamin na prawo jazdy kat.B zawdzięczam także moim instruktorom. Polecam wszystkim te dwie szkoły jazdy i tych panów bez żadnej ściemy .
Reasumując :
14.08 niedz poczatek kursu w Krośnie
24.08 śr egzamin teoretyczny 18/18
plac manewrowy - łuk z poprawką , górka ok
miasto - 55 min bezbłednie
31.08 śr rozpoczęcie aplikacji w moim wydziale komunikacji
6.09 śr odbiór prawa jazdy
10.09 niedz kupno auta
13.09 śr rejestracja auta

pozdraw Savoj
savoj
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 06 października 2011, 10:32

Re: KROSNO

Postprzez jarek7162 » poniedziałek 23 stycznia 2012, 22:29

Popieram memul92. Prawko zdane za pierwszym razem. Ja również jeździłem z panem Waldkiem i bardzo jestem z tego zadowolonu gdyż byłem bardzo dobrze przygotowany do egzaminu praktycznego. Z teorią było podobnie z tym że ja robiłem kurs podstawowy bo mieszkam na miejscu. Pozdrawiam i polecam OSK PERFECT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jareczek94
jarek7162
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 23 stycznia 2012, 22:07

Re: Krosno

Postprzez marzencia511 » sobota 03 marca 2012, 17:44

Ja polecam "auto szkole" http://www.auto-szkola.podkarpacie24.pl/ lub http://www.auto-szkola24.pl/ ja jestem zadowolona ;) prawko oczywiscie zdane ;-)
Egzamin teoretyczny - zaliczony 18/18!
Egzamin praktyczny : 23.II.12 - ZDANE!
Prawo jazdy odebrane 12.III.2012 ;-)
marzencia511
 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota 03 marca 2012, 17:09

Re: Krosno

Postprzez sylwiasmentkowska » sobota 14 kwietnia 2012, 09:47

szkola POL-CAR odradzam! wplacilismy 600 zl zadatku i od roku odzyskac pieniedzy nie moge. Rezygnacja byla prawie 2 miesiace przed kursem z przyczyn losowych. Pisze emeile , sms i tel i zostaje delikatnie mowiac olana. Wlasciciel oszust i tyle, sprawe oddaje do sadu.
sylwiasmentkowska
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 14 kwietnia 2012, 09:41

wczasy z prawem jazdy

Postprzez adam344 » czwartek 19 kwietnia 2012, 07:54

Ja odbywalem kurs w pol-car i odradzam ......okropny pensjonat, jedzenie tyle co kot naplakal a sam kurs makabra. Odwiedzilem wszystkie placowki w ktorych mial cos do zatatwienia instruktor, egzamin oblalem i musialem korzystac z dodatkowych godzin w innej szkole.
adam344
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 19 kwietnia 2012, 07:51

Re: wczasy z prawem jazdy

Postprzez ella » czwartek 19 kwietnia 2012, 17:01

Inni użytkownicy, którzy pisali z tego IP
sylwiasmentkowska [ 2 Posty ]
adam344 [ 1 Post]
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości