Olkusz

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Olkusz

Postprzez pocahontas90 » wtorek 15 lipca 2008, 18:36

ktory OSK najlepszy w tym miescie??

mam zamiar sie zapisac, a nie wiem na jaka szkole jazdy sie zdecydowac...
podpowiedzcie mi cos, prosze :)
wszystkie opinie chetnie widziane :)

chodzi mi w szczegolnosci o profesjonalnych, znajacych sie na rzeczy, wymagajacych a zarazem sympatycznych, majacych zawsze czas dla kursantow instruktorow... a do tego takze mila atmosfere w czasie jazd...8)

poprostu praca bez przekretow i sciemniania... no i w miare szybkie zalatwianie egzaminow...

czekam na Wasze odpowiedzi :) zalezy mi na tym prawku :)
pozdrawiam wszystkich, szczegolnie Olkuszan :)
pocahontas90
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa 02 lipca 2008, 09:51

Postprzez bartucha1 » niedziela 20 lipca 2008, 15:00

Witam serdecznie.

W odpowiedzi na zadane pytanie : osrodek szkolenia kierowcow WLODEK, jezeli chodzi o instruktora to godnym polecenia jest Pan Karol Kania, 18 lipca zdalem egzamin za pierwszym podejsciem zarowno teorie jak i praktyke. Pamietaj ze to czy zdasz czy tez nie w duzej mierze zalezy tylko od Ciebie a nie od instruktora, chociaz gdyby nie wiedza jaka przekazal mi Pan Kania podczas jazd po miescie w Dabrowie Gorniczej napewno nie zaliczyl bym egzaminu praktycznego, Wiem co mowie ja juz na 3'ciej godzinie bylem w Dabrowie Gorniczej a moj brat szkoli sie w innym osrodku nie bede pisal jakim bo i tak nic to nie zmieni.... ma wyjezdzone 12 godzin i do tej pory nie byl jeszcze w Dabrowie Gorniczej !!! Po co jazda po Olkuszu ?? przeciez tam sie nie zdaje egzaminu!! malo tego jezdzil z dwoma instruktorami i kazdy z nich walkowal go np 2 godziny po placu !!! to przeciez glupota mozna sie zanudzic, ja rozumiem 30 godzin placu i na miasto (chyba panowie oszczedzaja na paliwie). Szczerze musze powiedziec ze gdyby Pan Kania nie pokazal mi wielu wielu wielu.... skrzyzowan czy tez miejsc w ktorych egzaminatorzy oblewaja zdajacych nie byl bym w stanie zdac, w skrocie : jezeli na egzaminie egzaminator zabierze Cie w podchwytliwe miejsce i jestes tam pierwszy raz nie zdasz... Tak wiec nie jest to zadna reklama czy cos takiego, Pisze co mysle i jeszcze raz WIELKIE DZIEKUJE dla tego Pana :)
bartucha1
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 20 lipca 2008, 14:49

Postprzez pocahontas90 » poniedziałek 21 lipca 2008, 12:02

dzieki wielkie!
na pewno w jakims stopniu Twoja odpowiedz pomoze mi sie zdecydowac :)

masz racje wiele, a nawet sporo zalezy ode mnie, ale przeciez jak instruktor okaze sie Panem Totalnie Olewajacym Robote to ja nie bede w stanie nic zdzialac, bo idac na kurs siade pierwszy raz za kolkiem...

wiec jak mowisz, miales szczescie ze trafiles na tego instruktora na ktorego trafiles. Przeciez na tym polega ich praca - zeby nas przygotowac do POZYTYWU...
pan Karol Kania mowisz...:D

hmm mozesz mi podac nazwe tej szkoly, w ktorej szkoli sie brat? oczywiscie jak nie chcesz na forum to na maila...
nie chcialabym przypadkiem tam trafic skoro mowisz ze jest tak nieciekawie...

faktycznie, po co jazdy po Olkuszu w naszym przypadku, jak zdajemy w Dabrowie???;/

a i przy okazji mogłbys podac chociaz nazwy tych podchwytliwych skrzyzowan i miejsc, w ktorych miales okazje byc?
troszke znam Dabrowe, wiec chociaz na razie bym sobie je w myslach obczaila 8)

jeszcze raz dzieki i licze na odpowiedz :)
pocahontas90
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa 02 lipca 2008, 09:51

Postprzez bartucha1 » środa 23 lipca 2008, 16:37

Witam ponownie.

Brat "szkoli" sie w osrodku "Kaczmarska Anna. Ośrodek Szkolenia Kandydatów na Kierowców Bylicy 1" Jak napisalem wczesniej mial jazdy z dwoma instruktorami i oboje doslownie olewali sprawe byc moze pozostali sa rzetelni... ;)

Ja jak juz wiesz wyjezdzilem wszystkie 30 godzin z Panem K i jestem bardzo zadowolony, mi jaki i innym (bo czesto jezdzi sie parami) zdazaly sie wystepki na drodze (a wiem z opowiadan znajomych ze instruktorzy potrafia byc wybuchowi co znacznie utrudnia i deprymuje nas przyszlych kierowcow) a Pan K byl bardzo spokojny i powoli tlumaczyl co bylo zle i jak powinno byc dobrze.

(skasowane przez moderatora- to jest dział oceń OSK a nie dobre rady jak zdać egzamin)
bartucha1
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 20 lipca 2008, 14:49

OSK Kaczmarska

Postprzez SMAKUS » wtorek 10 lutego 2009, 15:32

ja rownież bylam kursantka u Kaczmarskiej i musze przyznac ze wybranie tego osrodka jest strata czasu i pieniedzy!! instruktorzy moze i sa mili ale co z tego skoro w duzej mierze traktuja swoich kursantow jako darmowa taxowke i kaza sie wozic w wybrane przez siebie miejsca w celu zalatwienia spraw osobistych lub cenne godziny marnujesz u mechanika czekajac na naprawde jakiejs usterki w aucie!!juz nie wspomne o nauce łuku metoda "na slupki" ktora jest pierwszy krokiem do oblania egzaminu czy to na placu czy juz na miescie przy parkowaniu.szczerze odradzam!!!!
SMAKUS
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2009, 15:15

Postprzez Krzysiek3D » sobota 28 marca 2009, 17:23

Jak zdawać w Olkuszu to tylko Marzanna. W prawdzie jest to prawdopodobnie najdroższa szkoła ale szczerze powiem ze warto ( a wpłacając całość na pewno uda się dostać parę dodatkowych godzin). Instruktorzy konkretni, nie skracają czasu jazdy i pokazują newralgiczne punkty gdzie można oblać dzięki czemu niema zaskoczenia na egzaminie, do tego ich celem jest na prawdę nauczyć kursanta jeździć a nie odwalić swoją robotę. Dodatkowy plus to to że nigdzie nie trzeba dzwonić po instruktorach i się prosić aby umówić się na jazdy, tutaj przychodzimy do biura i mówimy kiedy to nam pasuje i ew. wybieramy instruktora ( tutaj dodatkowa zaleta - możliwość zmiany instruktora co jazda a wiadomo każdy zwraca uwagę na inne szczegóły i ma inne "ulubione miejsca"). Pozdrawiam !
Word Dąbrowa Górnicza :
17.02.09r - teoria (+)
16.04.09r - praktyka (+)
Krzysiek3D
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 03 marca 2009, 20:05
Lokalizacja: małopolska

Postprzez laborant » poniedziałek 13 kwietnia 2009, 19:54

Witam
Oczywiście każdy ma prawo do własnej oceny. Ja przeszedłem kolejno przez 4 ośrodki, chociaż egzamin zdawałem dopiero 2 razy i powiem tak LOK ( nieistniejący już - brak słów), Marzanna- nie jest źle ale jak dla mnie troche przereklamowana i kiepsko z dogodnymi terminami jazd, Włodek- mnie osobiście nie pasowali instruktorzy, po tych 3 ośrodkach egzamin oblany, po nim nauka w ośrodku Kaczmarska Anna, dogodne terminy jazd, mili instruktorzy, wszystko jasno wytłumaczone i egzamin zdany:)
laborant
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 12 kwietnia 2009, 22:26

Postprzez Krzysiek3D » czwartek 16 kwietnia 2009, 15:16

Jasne ze każdy ma takie prawo. Ja się dziś utwierdziłem w przekonaniu że Marzanna to był dobry wybór.

Bez problemu udało mi się umówić jazdy tego samego dnia co egazmin i dzięki takiemu powtórzeniu + przypomnienie i wyjaśnienie wszystkich najczęstszych błędów na placu i mieście poszedłem na egzamin bez stresu i zdałem za pierwszym razem.

Osobiście polecam z czystym sumienie, instruktorzy są mili i na prawdę zależy im na tym aby kursant był dobrze przygotowany.
Word Dąbrowa Górnicza :
17.02.09r - teoria (+)
16.04.09r - praktyka (+)
Krzysiek3D
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 03 marca 2009, 20:05
Lokalizacja: małopolska

Postprzez E.S » wtorek 11 sierpnia 2009, 20:51

Witam serdecznie,

Z czystym sumieniem polecam osrodek szkolenia kierowcow a.kaczmarska - oczywiscie jesli chodzi o kategorie "B". Robilem w tym osrodku kurs na samochody osobowe (zdalem za I razem :D ) - instruktorzy sa mili i profesjonalnie podchodza do swojej pracy (z wyjatkiem goscia z granatowego grande punto i kobitki z zielonego punta - z nimi szybko nie wyjedziecie na miasto a jak juz pojedziecie to na 100% bedziecie czekac, az po drodze zalatwia swoje sprawy). Na kategorie "B" z pewnoscia poszedbym jeszcze raz do tego osrodka, natomiast jesli chce ktos robic "C " i z daleka od tego osrodka. Instruktor na ciezarowych juz nie powinien zajmowac sie uczeniem ludzi na kierowcow - raczej powinien siedziec spokojnie na emeryturze. Ja tam poszedlem zrobic kat."C" i to byla pomylka :( . Z placu nie wyjedziecie przez 3/4 godzin szkoleniowych, miasto jest szczytem marzen nie mowiac juz o wyjezdzie na Dabrowe Gornicza. Jak ktos sie wybiera na "C" to szukajcie w innym osrodku.

Milej nauki prowadzenia autka i pozdrowionka dla wszystkich :o
E.S
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 11 sierpnia 2009, 20:37

Postprzez shamansblues » piątek 14 sierpnia 2009, 14:35

Witam. Szkolilam sie w TRAKCIE. Teraz z perspektywy czasu i mozliwosci jazdy z instruktorami z innych osrodkow wiem,ze ten osrodek to PORAZKA!!!!!!! Niczego Cie tam nie naucza. Kompletna beznadzieja. Do Dabrowy - owszem - jezdzilam,pewnie tylko dlatego,ze bralam po 3 godziny. Ale jezdza z Toba z laski na ucieche - jakby im ktos krzywde robil!!! Nie polecam nikomu. NIKOMU!!!!
shamansblues
Martini to mistrzyni
shamansblues
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 14 sierpnia 2009, 12:46
Lokalizacja: olkusz

Postprzez kuba989898 » sobota 15 sierpnia 2009, 23:28

Ja ze swojej strony polecam OSK "Nowy" na ul.Polnej, ze wskazaniem na instruktora Jacka.
Szkoliłem się i zdawałem kategorię B.
Na placu w sumie byłem przez 3 z 30 godzin kursu + pół godziny w dniu egzaminu praktycznego na własne życzenie.
Po Olkuszu i okolicach jeździłem przez 8,5 godziny z 30 godzin kursu.
Po Dąbrowie 18,5 godziny z 30 godzin kursu.
Teorię i praktykę zdawałem w Dąbrowie i zdałem obie części za pierwszym razem.
kuba989898
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota 15 sierpnia 2009, 23:16

Postprzez Welniak » poniedziałek 07 września 2009, 21:51

Jak Olkusz to tylko Marzanna. Może i najdroższy kurs, ale jakość szkolenia jak i obsługi kursanta jest wzorowa. Bardzo dobrzy i kompetentni instruktorzy (z nastawieniem na panów Jurka i Janka). Jazdy się ustala pod siebie w biurze, z którym instruktorem się chce i kiedy się chce. Po prostu bajka.
Welniak
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 07 września 2009, 21:47

Klucze

Postprzez agunia555 » sobota 12 września 2009, 14:11

A ja polecam szkołw w Kluczach dojezdzaja do Olkusza plac tez maja w Olkuszu jezdza tak jak szkoły z Olkusz do Dabrowy. To jest szkoła która szkoli na wysokim poziomie.
agunia555
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 12 września 2009, 13:56

Postprzez BeeBee » środa 14 października 2009, 13:24

Bardzo polecam OSK "Nowy" na ul. Polnej.Super-instruktorzy pełna precyzja i dokładność w szkoleniu! :wink: :) :)
BeeBee
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 14 października 2009, 13:16

Wolbrom Olkusz

Postprzez szami » poniedziałek 09 listopada 2009, 15:50

Polecam prawo jazdy w Olkuszu


edytowany przez moderatora
Ostatnio zmieniony czwartek 10 grudnia 2009, 16:03 przez szami, łącznie zmieniany 1 raz
szami
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 09 listopada 2009, 15:43

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości