Bielsko-Biała

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez ava21 » środa 30 września 2009, 17:36

Polecam BASTĘ. Stara szkola.Widać poziom nauczania, szczegolnie jak ktoś wsześniej jeżdzil w innej szkole. Nawet nie wiem czy nie lepiej niż w Proffesionalu.
ava21
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 23 września 2009, 16:02

Postprzez robi1026 » niedziela 11 października 2009, 20:43

witam jeśli chodzi o OSK to polecam OSK Impreza
nie jest to duży osk ale naprawdę mila atmosfera jak i profesjonalne przygotowanie do egzaminu dzięki nim zdałam za pierwszym razem
polecam
robi1026
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 11 października 2009, 19:45

Postprzez danio1991me » wtorek 27 października 2009, 21:48

Ja z czystym sercem POLECAM LOK Bielsko - Biała. Super atmosfera i wspaniały pan instruktor Ryszard :) nic dodać nic ująć. Zdane za pierwszym razem dzięki niemu, kumpel zdał tez za pierwszym...sporo moich znajomych uczyło się jeździć w LOKu i 95 % zdało za pierwszym razem i raczej nie jest to przypadek :) pozdrawiam
:D
danio1991me
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 19 sierpnia 2009, 12:41

Postprzez kszywy88 » środa 28 kwietnia 2010, 11:40

Ja polecam za to Ośrodek "ALEX" które swoje biuro ma na Żywieckiej oraz Grażyńskiego :) Instruktorzy bardzo mili jak i właściciel - na każdych zajęciach było bardzo wesoło. Polecam ten ośrodek :D
kszywy88
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 28 kwietnia 2010, 10:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

OSK Bielsko-Biała

Postprzez Marika2009 » środa 06 października 2010, 10:37

Szkoły nauki jazdy oferują teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu kierowania samochodem i przepisów ruchu drogowego, dającą możliwość podejścia do egzaminu zewnętrznego w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego. Jeśli chcesz nauczyć się jeździć, z czystym sumieniem mogę Ci polecić OSK "PODWALE".
Na wykładach panuje miła atmosfera, jeśli chodzi o jazdy instruktorzy dysponują elastycznym czasem godzin.
Nie mam żadnych zastrzeżeń co do tego ośrodka. Prawo jazdy zdałam za pierwszym razem.
Dla zainteresowanych posyłam link do strony internetowej http://www.osk-podwale.pl/. :D
Marika2009
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 02 października 2010, 12:03

Re: Bielsko-Biała

Postprzez majka666 » środa 15 grudnia 2010, 15:47

NIE polecam WUREX-u. Przez 30h miałam 4 instruktorów, a zachwalany pan A.N darł się i wprowadzqał strasznie nerwową atmosferę. Szarpał za kierownicę, wciskał gaz bez przyczyny i ogólnie był bardzo nie miły. Za to pana Darka i Agatę wspominam bardzo miło. Teoria była o kant d. rozbić. srednio nas przygotowali, zważywszy na to, że z 20 os. grupy za 1 razem zdała 1 osoba.
majka666
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 15 grudnia 2010, 11:27

Re: Bielsko-Biała

Postprzez kitka86 » czwartek 14 kwietnia 2011, 11:54

Ja również konkretną opinię mogę dać po egzaminie ale póki co:
Polecam szkołę http://www.prawko.bielsko.pl ja akurat robię w Andrychowie ale to prawie to samo.
Super atmosfera super instruktorzy, którzy na prawdę starają się o każdego kursanta by zdał za pierwszym razem.
Mam wyjeżdżone dopiero 13 godzin, ale wiem że do końca nauczę się jeszcze więcej najważniejsze, że jazdy są bezstresowe a instruktorzy mili, sympatyczni i naprawdę wyrozumiali
robię sobie kurs w www.prawko.andrychow.pl
kitka86
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek 14 kwietnia 2011, 11:46
Lokalizacja: Andrychów

Re: Bielsko-Biała

Postprzez Eryk12 » piątek 30 września 2011, 10:20

Ja z kolei prawko robiłem w Nowej Szkole jazdy w centrum przy Sferze, ulica chyba Mostowa 1 to jest. Ale jak ktoś chce to i tak znajdzie. W każdym razie bardzo polecam. Świetni fachowcy, zdałem za drugim razem ale to z własnej winy - nerwy mi puściły:). Bardzo dużo dowiedziałem się praktycznych rzeczy. O znalazłem wizytówkę... Tak mostowa 1 http://nowa-szkolajazdy.pl
Eryk12
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 30 września 2011, 10:16

Re: Bielsko-Biała

Postprzez Fabula » piątek 13 stycznia 2012, 23:51

majka666 napisał(a): wciskał gaz bez przyczyny
Przecież instruktor nie ma pedału gazu :D
Ja także robiłem kurs w WUR-ex i mogę z czystym sumieniem polecić, wszystko na swoim miejscu, supercierpliwy intruktor, mam zamiar powrócić tam na kat. A 8)
Fabula
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 13 stycznia 2012, 23:45

Re: Bielsko-Biała

Postprzez arturr0 » niedziela 15 stycznia 2012, 16:52

Kategoria B. "OSK STOP" 06.2007 - 12.2007!!!

Kurs rozpocząłem 3 miesiące przed swoimi 18-tymi urodzinami. Najpierw czekanie na szkolenie teoretyczne - 2 tygodnie, następnie kurs teoretyczny 1 miesiąc + egzaminy wewnętrzne. Same wykłady, prowadzone przez właściciela Pana Józefa, całkiem niezłe i w sumie nie ma się do czego doczepić. Długie oczekiwanie na pierwsze jazdy, tłumaczone tym, że studenci muszą skończyć jazdy jako pierwsi. Kiedy udało się już wsiąść za kółko 18 lat już miałem skończone. Od tego momentu już było lepiej, chociaż umówić się na jazdy było ciężko - większość terminów zajętych. Same szkolenie na bardzo dobrym poziomie. "Jeździłem" samochodem od 14 roku życia - głównie po bocznych dróżkach i interesowałem się ogólnie pojętą motoryzacją od małego. Mimo to, uważam że instruktor, Pan Wiesław, nauczył mnie bardzo dużo. Jeździłem z nim w zasadzie przez cały kurs i mogę go z czystym sumieniem polecić - bardzo dobry fachowiec.
Egzamin teoretyczny zdałem za pierwszym razem, praktyczny niestety za drugim. W pierwszym podejściu 100% mojej winy - przejechałem przez linię w pasie ruchu. Na kursie robiłem bezbłędnie i bez problemu - efekt dużego stresu przed egzaminem. Przed 2gim egzaminem wziąłem jeszcze 2h jazd z Panem Józefem i również gorąco polecam.
To co mnie zniechęciło do OSK Stop to bardzo długi czas oczekiwania i trwania kursu. Być może to był akurat taki zbieg okoliczności i dotyczył tego okresu, ale prawie pół roku kursu to zdecydowana przesada. Być może z racji młodego wieku miałem za małą siłę przebicia i osoby starsze szybciej przechodziły przez kurs. ;)
Oprócz długiego kursu czas oczekiwania na egz teoretyczny wynosił wtedy 3 tygodnie, a na praktyczny 2,5 miesiąca, co spowodowało, że prawo jazdy kat. B robiłem 11 miesiecy.;)
Ogólnie OSK Stop jest godny polecenia - na pewno dobrze Was przygotują do kursu.



Kategoria B+E. "OSK Omnibus" 11.2011 - 12.2012

Kurs bardzo szybki, można się dogadać z "Paniami z biura" ;), chociaż czasem bywało ciężko. Sama organizacja w OSK Omnibus może nie powala, lecz kadra instruktorska jest zdecydowanie godna polecenia! Zarówno Pan Janusz, jak i Leszek i Roman to super ludzie, od każdego można było się czegoś nauczyć. Zdecydowanie mocną stroną tego OSK jest fakt, iż jeździ się z różnymi instruktorami, co jest dobre szczególnie dla osób posiadających już prawo jazdy od jakiegoś czasu. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Egzamin zdany za pierwszym razem, a od zapisania na kurs do zdania egzaminu minęło około 6 tygodni.
Niestety "Panie z biura" nie pozwoliły mi zostawić sobie choćby 1h do egzaminu i trzeba było wyjeździć wszystkie godziny aby dostać zaświadczenie.
Ogólnie OSK Omnibus mogę szczerze polecić. Aktualnie są trochę drożsi niż konkurencja, ale poziom nauczania jest wysoki.



Kategoria C. ?????????????????????????

Zdecydowałem się zrobić kat. C w związku z przesunięciem zmian w egzaminowaniu do roku 2013. Nie mogę się jednak zdecydować na konkretny ośrodek. Zależy mi na jak największym stosunku cena/jakość i na tym, żeby jazdy odbywały się na samochodzie takim samym jak egzamin - Renault Midlum. Dobrze by było, żeby ten OSK znajdował się w miarę blisko WORDu. Co polecicie?

Pozdrawiam :)
arturr0
 
Posty: 61
Dołączył(a): poniedziałek 05 grudnia 2011, 20:17

Re: Bielsko-Biała

Postprzez Ewuciak » niedziela 06 maja 2012, 16:38

Ja z czystym sumieniem i zadowoleniem mogę polecić OSK Pytlik w Bielsku-Białej,
mieści się on na przeciwko Hotelu Prezydent .
Instruktorzy oraz właściciel pan Andrzej są prze miłymi osobami,znają się na swojej robocie .
Jeśli chodzi o przedział cenowy jest to cena 1300 zł z badaniami oczywiście możliwość płacenia ratalnego dla zainteresowanych .
Myśle że cena godna ( podejście do kursanta nie tak jak do śmiecia jak czasem można się spotkać w innych ośrodkach szkoleniowych ) .
Instruktor z którym mialam przyjemność jezdzić to sam właściciel oraz były egzaminator w Katowicach Pan Andrzej jest naprawde godny polecenia nauczy każdego dobrze jezdzić i parkować , poczucie humoru też ma wspaniałe jak na starszego człowieka ;)
Jeśli chce ktoś nie za wiele wydać na prawko oraz zdać z wynikiem pozytywnym Polecam .
Do egzaminu bedziesz szedl bez wiekszego stresu ^^.

A oto stronka : http://www.kursjazdy.pl/ . Przy zapisie przez internet godzina gratis :)
A po zdaniu egzaminu aż sie teskni za instruktorem i "Lka" ^^.
25.04.2012r. Egzamin państwowy ( teoria + praktyka )
04.05.2012r. Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany
07.05.2012r. Prawo jazdy - trwa postępowanie administracyjne .
14.05.2012r. Prawo jazdy do odbioru w Urzędzie .
Avatar użytkownika
Ewuciak
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela 06 maja 2012, 15:43
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Bielsko-Biała

Postprzez pati51211 » piątek 27 lipca 2012, 12:01

Nie polecam OSK" Omnibus"! gdyz zrobienie u nich prawka trwa bardzo dlugo !

A najlepszym OSK jest oczywiscie "ALAN" prowadzony przez pania Ewe.
Pani Ewa potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyc a podczas jazd panuje mila atmosfera .

Szkoła "ALAN'' jest w 100% godna polecenia !!!
pati51211
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 27 lipca 2012, 11:47

Re: Bielsko-Biała

Postprzez beata84 » czwartek 02 sierpnia 2012, 11:06

Zdecydowanie polecam OSK "Tanie Prawko". Zdałam za pierwszym razem, pan Rysiu super facet - uczy cierpliwie, spokojnie, wszystko tłumaczy naprawdę w 100% polecam.
http://www.tanieprawko.pl/
beata84
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 02 sierpnia 2012, 11:00

Re: Bielsko-Biała

Postprzez arturr0 » sobota 25 sierpnia 2012, 09:48

Kategoria A. "OSK DKJ Janusz" 06.2012 - 08.2012

Jestem świeżo po kursie i egzaminie na kategorię A. Kurs zakupiony za śmieszną kwotę na Grouponie w OSK Krzysztof Janusz. Po cenie, a także tym, że nie jest to duży ośrodek, nie spodziewałem się profesjonalnego szkolenia. Na początku trzeba było sobie wszystko pozałatwiać i poustalać, co łatwe nie było. Sama organizacja w tym OSK raczej nie powala na kolana. Jednak później już było tylko lepiej. Wykłady prowadzone bardziej od praktycznej strony, nie tylko sama teoria. Podczas jazd można było się dużo nauczyć, pan Krzysztof przekazywał dużo szczegółów mających wpływ na ocenę z egzaminu. Egzamin łączony udało mi się zdać za 1 razem, bez większych problemów. Da się "dogadać", w celu pozostawienia sobie godzin przed samym egzaminem, co uważam za ogromny plus. W większych ośrodkach nie udało mi się tego załatwić (mój post wyżej).
Uważam, że jest to ośrodek godny polecenia, tym bardziej, że w obecnej chwili ma jedne z najatrakcyjniejszych cen na rynku. Jeśli ktoś chciałby namiary na ich słabo wypozycjonowaną stronę internetową to piszcie na PW, bo nie chcę tu robić reklamy, jaką sobie robi większość Ośrodków w tym dziale. :wink:

Pozdrawiam.
arturr0
 
Posty: 61
Dołączył(a): poniedziałek 05 grudnia 2011, 20:17

Re: Bielsko-Biała

Postprzez krystryna » niedziela 10 lutego 2013, 11:03

Witam wszystkich!

Ja zdałam za pierwszym razem i nowa teorię i praktykę - 07,02,13 czyli jestem świeżak:) Wyszkolił mnie tak dobrze OSK ZYGZAK W BIELSKU :spoko: :spoko: :spoko: , gdzie instruktorem jest BOŻENA I ROBERT -byli instruktorzy słynnego AUTKA w Bielsku za ich kadencji. Zapisałam się jak jeszcze w zycie nie weszla nowa teroia - ale Zygzak mnie przygotował na zmianę przepisów REWELACYJNIE, udostępniono mi materiały , sale wykAłdową - mogłam podejść o jakiejkowliek godzinie i pocwiczyc sobie testy, dodatkowo cała grupa, która zapisała sie przed nowa teorią dostAła 4 godziny wykładów przygotowujacych do nowej teorii gratis. :spoko: No a jezeli chodzi o jazdy to pełen profesjonalizm, elastyczne godziny, indywidualne podejscie do kazdego kadydata, jazdy bez stresu, nerwów, krzyków, - bardzo rodzinna atmosfera - wiele kursantow po zakoczeniu kursu jeszcze utrzymuje kontakt z Bożeną lub Robertem bo poza nauką sa bardzo przyjaznymi ludzmi! POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM ZYGZAKA W BIELSKU!
krystryna
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 10 lutego 2013, 10:53

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości