Bielsko-Biała

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Bielsko-Biała

Postprzez zaczarowana30 » poniedziałek 04 marca 2013, 12:55

Witam Wszystkich! :D
Ja uczęszczałam do OSK OMNIBUS i musze się pożalić, że prawko tam robiłam dosyć długo :(
Od lipca 2012r do lutego 2013r :wow:
Egzamin teoretyczny zdałam za pierwszym razem, a praktyczny za 2 :P
Wykłady sa prowadzone bardzo dobrze, nie jest marnowany czas. Zajęcia we wtorki i czwartki od 16 do 19.
Po wykładach test wewnętrzny i jazdy.
Minusem jest również to, że trzeba wyjeździć wszystkie godziny zanim się zapiszemy na egzamin :( a więc nie mogłam się zapisać na egzamin przy 25 godzinie jazdy ale jak wyjeździłam wszystkie 30 :|
Po jazdach kolejny test wewnętrzny :| i po zdaniu dopiero otrzymujemy potrzebne dokumenty aby się zapisać na egzamin...
Ale w końcu zdałam za drugim podejściem i czekam na odbiór prawka :)
Prawo Jazdy Kat. B
10.01.2013r Teoria+ praktyka-
21.02.2013r praktyka +
(2013-02-28 09:21:57) Prawo Jazdy: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
(2013-03-06 13:22:45) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.
zaczarowana30
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 04 marca 2013, 12:18

Re: Bielsko-Biała

Postprzez Mimbla » środa 15 maja 2013, 09:21

Cześć,
uczyłam się jeździć w Speed Driving School - szkole przy szkole angielskiego Speed na Mickiewicza. Poleciła mi sekretarka ze szkoły i się nie pomyliła! Zajęcia prowadzi pan Marek - spokojny, cierpliwy i co najważniejsze dla mnie potrafi rozładować stres - bardzo się denerwuję podczas jazdy. Nauczył mnie wielu fajnych rzeczy jeśli chodzi o ekonomiczną jazdę i bezpieczne zachowania na drodze i takie tam przydatne rzeczy. Teorię zdawała (po nowemu) dwa razy, ale to dlatego, że się nie douczyłam, natomiast jazdy za pierwszym. W szkole mają dużo fajnych promocji, wszystkie formalności załatwili za mnie, no i przede wszystkim nie są strasznie drodzy! Acha, a po zakończeniu kursu, jeśli ktoś chce, może jeszcze pojeździć i nauczyć się praktycznych rzeczy jak zmiana koła, tankowanie i takie tam za darmo! Polecam
Mimbla
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 15 maja 2013, 09:13

Re: Bielsko-Biała

Postprzez Kuba90 » czwartek 04 lipca 2013, 17:40

Bardzo gorąco polecam OSK Karpaty! Bardzo miły instruktor, potrafi wszystko spokojnie i bez nerwów wytłumaczyć. Wykupiłem u niego 8 godzin i te 8 godzin wystarczyły by "wyplenić" złe nawyki z innego ośrodka szkolenia (w którym naciągano mnie na kasę). Praktykę zdałem za pierwszym razem!
Prawo Jazdy kat. B
12.10.2012 - Pierwsza godzina jazdy
12.06.2013 - WORD Wrocław teoria -
25.06.2013 - WORD Bielsko-Biała teoria +
4.07.2013 - WORD Bielsko-Biała praktyka +
Kuba90
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 15 kwietnia 2013, 12:45

Re: Bielsko-Biała

Postprzez Oko » piątek 09 sierpnia 2013, 21:38

Robiłam kurs w szkole Drift i zdecydowanie ją odradzam. Może rzeczywiście instruktor jest w miarę na luzie, ale za to niesłowny jak mało kto. Przekłada, odwołuje jazdy notorycznie, a nawet czasem na nie nie przychodzi w ogóle, nie uprzedzając o tym, więc jeśli ktoś ceni swój czas albo pracuje i trudno mu wygospodarowc godzinę na jazdy, to nie polecam tej szkoły. Sama nauka też nie całkiem profesjonalna. Pomimo tego, że prosiłam instruktora kilka razy, żebyśmy cwiczyli więcej parkowanie i zawracanie (mam z tym problemy ;) ), zupełnie to zignorował i poświęcił tylko godzinę na to! Nie miałam też egzaminów wewnętrznych, ani z teorii ani z praktyki (instruktor odwołał zajęcia) :\
Podsumowując, z przykrością odradzam Drift i jestem bardzo niezadowolona, że się do nich zapisałam :///
Oko
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 09 sierpnia 2013, 21:27

Re: Bielsko-Biała

Postprzez Logofanka » wtorek 26 listopada 2013, 15:59

Ja kurs robiłam u Czecha w Wapienicy. Moim instruktorem był Sławek, który ponoć już tam nie pracuje, a szkoda. Ogólnie to dużo oglądania filmów na kursie, ale wszystko przedstawione w bardzo przystępny sposób. Zdałam za 1 razem, więc polecam :D
Logofanka
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 26 listopada 2013, 15:56

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 112 gości