Sieradz

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Sieradz

Postprzez she » wtorek 13 maja 2008, 22:16

OSK " KRUK" według mnie najlepsza szkoła jazdy, długo zastanawiałam sie jaką ośkę wybrać, zadecydowała bardzo dobra opinia o instruktorze a zarazem właścicielu szkoły Piotrku, każdy chwalił jego metody nauczania, przekonałam sie że nie były to tcze pochwały.
Instruktor przez duże I , spokojny, opanowany, a przede wszystkim umiejętnie przekazuje swoją wiedzę, gdybym miała ponownie zapisywać sie na kurs to tylko do niego.

polecam z czystym sumieniem.
24.01.2008 - rozpoczęcie kursu OSK "Kruk"Sieradz.
7.03.2008 - teoria -zaliczony(18/1 )
27.06.2008 - praktyka(trzecie podejście) - ZDANY :)
o7.o7.2oo8 - dokument ODEBRANY :)
o8.o7.2oo8 - pierwsza samodzielna jazda :)
Avatar użytkownika
she
 
Posty: 60
Dołączył(a): środa 16 kwietnia 2008, 21:07
Lokalizacja: Sieradz

ZEBRA

Postprzez Camilka1989 » wtorek 10 czerwca 2008, 14:37

ZEBRA Świetna szkoła :oops: Znakomici instruktorzy :lol: :) Bardzo miła atmosfera :) Superrr . !! Dzieki nim zdałam egzamin :) Cudowni ludzie :) No i podchodziłam do kazdych jazd wyluzowana i radosna :) Sama przyjemość__ Polecam..

Jednym zdaniem ujmująć ...
Nie ma lepszej od ZEBRY !!! ;***
Camilka1989
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 27 listopada 2007, 20:31

OSK Sieradz

Postprzez juemi@o2.pl » środa 23 lipca 2008, 12:13

Jak dla mnie OSK "GOLD" , zaangażowanie instruktora w naukę jazdy ogromne, a ja zdałam egzamin za pierwszym podejściem.
Dodam jeszcze, że godziny jazd są bardzo elastyczne. Co do techniki jazdy, wyrażane opanowanym tonem przez instruktora uwagi ( o co niekiedy w moim przypadku było trudno :oops:')
są formułowane bardzo precyzyjnie.
Lepiej trafić nie mogłam.


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
05.04.2008-rozpoczęcie kursu: OSK "GOLD"-Sieradz
06.06.2008-egzamin teoretyczny-pozytywny
12.07.2008-egzamin praktyczny-pozytywny
22.07.2008-odebranie dokumentu w urzędzie
Avatar użytkownika
juemi@o2.pl
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 17 lipca 2008, 16:47
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Krzychu1 » wtorek 22 września 2009, 13:31

OSK Kodeks -
mało profesjonalni, naburmuszeni instruktorzy.
Maleńki placyk manewrowy, na którym z ledwością mieści się łuk i górka. Pachołki na łuku ustawione inaczej niż na egzaminie.

Braliśmy u nich dodatkowe jazdy, dziewczyna oblała egzamin na łuku, bo nabrała na tym placu złych nawyków. Wcześniej nie miała z łukiem problemów.

Nie polecam,

Hej
Krzychu1
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 22 września 2009, 13:14

OSK SZCZEPANIAK

Postprzez Tomasz20 » wtorek 06 października 2009, 21:42

Zachęcony dobrymi opiniami na temat szkoły jazdy SZCZEPANIAK postanowiłem osobiście sprawdzić docierające do mnie informacje.
Szkoła ta posiada własną stronę internetową na, której znaleźć można niezbędne informacje dotyczące zarówno oferty, ceny i przebiegu szkolenia ( www.oskszczepaniak.pl ).

Na stronie tej można dowiedzieć się czegoś więcej na temat samego egzaminu zarówno praktycznego jak i teoretycznego, sprawdzić swoją wiedzę na temat ruchu drogowego za pomocą dostępnych testów, oraz zapoznać się z przykładową lekcją teoretyczną (która jest do pobrania).

Kontakt z instruktorem bardzo przyjemny. Już w trakcie rozmowy telefonicznej można nabrać przekonani, iż rozmawia się z osobą kompetentną i profesjonalnie wykonującą swój zawód. Instruktor udziela wszelkich informacji, proponuje elastyczne terminy zajęć, dzięki czemu można dostosować je do swoich planów.

Ceny oferowane przez tą szkolę należą do najniższych w mieście . Natomiast poziom zdawalności kursantów należy do jednych z najwyższych w regionie.
Samochód, którym jeździłem był zawsze czysty, zarówno z zewnątrz jak i w środku co uważam za ogromny plus.

Jedynym mankamentem jest wygląd placu manewrowego, po którym widać, że wiele już przeszedł i nie jeden przyszły kierowca się na nim uczył. Jednak mimo tego szkołę oceniam bardzo wysoko za profesjonalizm i podejście do klientów.
Z czystym sumieniem mogę polecić te szkołę wszystkim, którzy zastanawiają się nad odpowiednim wyborem! :)
Tomasz20
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 06 października 2009, 21:24
Lokalizacja: Sieradz

OSK Szczepaniak

Postprzez silver0333 » niedziela 11 października 2009, 21:41

Witam, Ja chcę sie podzielić z moją opinią wiążącą się z ogromną satysfakcją, na temat ośrodka "Szczepaniak", od poczatku wiedziałam, ze mój wybór będzie jak najbardziej dobry, gdyz polecało mi go wczesniej pare kolegów!!! Od pierwszej godziny instruktor zaimponował mi nowym sposobem jazdy tzw. rękawem, (różniący sie od poprzedniego wczesniej mi znanego), który okazał sie naprawdę prosty i szybki do przyswojenia, tym bardziej że szansa na pomyłkę przy tym była na prawdę poniżej minimalnej. Poza tym miła atmosfera w czasie jazdy, częste uwagi instruktora pomogła mi bardzo szybko oswoić się z Sieradzem! Naprawdę polecam ten ośrodek a przy tym wyboru za instruktorów samego Pana założyciela jak i niezwykle sympatycznego syna Szczepaniaka!!! Dzis juz jeżdżę na prawdę pewna siebie:)
silver0333
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 11 października 2009, 21:24

Postprzez doister » środa 02 grudnia 2009, 18:38

OSK Kodeks

całkowicie nie zgadzam się z zamieszczoną powyżej negatywną opinią dotyczącą OSK Kodeks

kurs prowadzony w profesjonalny sposób, elastyczne godziny jazd oraz rzeczowi i kompetentni instruktorzy

z czystym sumieniem polecam ten OSK
Ostatnio zmieniony czwartek 03 grudnia 2009, 18:27 przez doister, łącznie zmieniany 1 raz
doister
 
Posty: 14
Dołączył(a): środa 03 grudnia 2008, 23:37

Re: Sieradz

Postprzez roberCIK » czwartek 03 grudnia 2009, 12:10

[quote="she"]OSK " turbo" według mnie najlepsza szkoła jazdy Świetny instruktor,całkiem śmiało mogę powiedzieć instruktor z powołaniem:-) Uśmiechnięty i bardzo pozytywnie nastawiony! , Bardzo bardzo cierpliwy i życzliwy dla kursanta . gorąco polecam tę szkołę . POZDRAWIAM
roberCIK
roberCIK
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 03 grudnia 2009, 12:00
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez paulina04 » środa 13 stycznia 2010, 14:02

OSK Strojkowski
Osrodek wybralam,gdyz polecono mi go wczesniej. Koledzy zadli za 1razem,wiec mialam nadzieje, ze ze mna tez tak bedzie.Na pocztku nie szlo mi rewelacyjnie( delikatnie mowiac) :oops: ale to chyba normalne.. Co do godz, jazdy itp. nie mialam zadnych problemow z dogadaniem sie z instruktorami. Bardzo fajna firma i zgrani ludzie. :D Podchodza do kazdego indywidualnie. Zalezalo mi na jak najszybszym zrobieniu kursu bo wyjezdzalam za granice i bardzo mi w tym pomogli.. :)
Pozdrawiam i mam nadzieje, ze kazdy osrodek tak wyglada :)
paulina04
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 13 stycznia 2010, 12:38
Lokalizacja: Sieradz

OSK SZCZEPANIAK

Postprzez tymon_ » wtorek 11 maja 2010, 14:50

POLECAM WSZYSTKIM :spoko: Nauka Jazdy w OSK SZCZEPANIAK to czysta przyjemnośc. Prawo Jazdy zdałem za pierwszym razem, bez żadnych kłopotów, tak jak inni kursanci z grupy. Instruktorzy mili, wyrozumiali oraz z ogromną wiedzą, cały czas podczas jazd omawiają zagadnienia związane z tematyką Nauki Jazdy. Trasę egzaminacyjną miałem dokładnie taką, jaką pokazywali mi instruktorzy podczas kursu na Prawo Jazdy. Jeśli masz dylemat jaką szkołę jazdy wybrac, z czystym sumieniem mogę polecic Naukę Jazdy SZCZEPANIAK, ponieważ to czysta gwarancja pozytywnego wyniku egzaminu państwowego w WORD! ----> http://www.oskszczepaniak.pl
tymon_
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 11 maja 2010, 14:47

Szczepaniak Sieradz

Postprzez romek_ » czwartek 15 lipca 2010, 13:48

SUPER SZKOŁA JAZDY !! Szkolenie Kierowców Szczepaniak w Sieradzu według mnie jest najlepszą szkołą jazdy w mieście. Brałem u nich godziny dodatkowe przed egzaminem. Super fachowa kadra, nowoczesne techniki nauczania, wysoka zdawalnośc w WORD Sieradz, a poza tym najniższe ceny !! Jako jedna z nielicznych szkół mają w necie dużo materiałów pomocniczych przy prawku, co także bardzo mi pomogło i ułatwiło egzamin ( większość na http://www.oskszczepaniak.pl/materialy.html ). Jednym słowem, w okolicy nie ma od nich lepszych !! Z czystym sumieniem polecam wszystkim zainteresowanym !!
romek_
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 26 marca 2010, 13:20
Lokalizacja: Zd.Wola

Postprzez fanta » piątek 13 sierpnia 2010, 18:54

Witam wszystkich, ja ze wzgledu na miejsce zamieszkania zdecydowalam sie isc do p.Jureczka do Szadku. Jestem zachwycona jazdami z nim. Instruktor konkretny, miły, spokojny, profesjonalny. Pomimo że dopiero wyjeździlam 10 godzin czuje ze wiele sie nauczylam. Widac, ze panu zalezy na swojej pracy.Zawsze nie moge sie doczekac kolejnych jazd
fanta
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 13 sierpnia 2010, 17:49

Re: Sieradz

Postprzez Lola19 » środa 20 października 2010, 11:30

Przyznam, że po wielu daremnie wykupionych godzinach dodatkowcych w innych szkołach jazdy, kiedy to tłumaczono mi, że po trzech godz. jad można byc wciąż skupionym na 100% i że przez spore przerwy w jeździe nie zapomina się jak jeździc.... dopiero po czasie zauważyłam, że to kompletna bzdura. Wszystkim życzę powodzenia, jednak ja polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców SZCZEPANIAK. Nie dziwie się że mają dużą zdawalnośc i idąc do tej szkoły przekonacie się co to znaczy dobry instruktor, a to od niego wele zależy! W szczególności polecam Panią Natalię, bo tłumaczy klarownie, zna miasto, jest spokojna i opanowana, a co najważniejsze samemu można zauważyc postępy jake się robi. Najważniejsze również jest to, że godziny nie są przerywane papierosami, kawami, przerwami czy też rozmowami z innymi, co wg mnie jest mega ważne. Ja prawko mam już w kieszeni, ale niewątpliwie jest to duża zasługa OSK SZCZEPANIAK.
Lola19
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 20 października 2010, 11:07

Re: Sieradz

Postprzez kwiatuszek » wtorek 01 lutego 2011, 23:48

Moim zdanie w Sieradzu najlepsze jest OSK "TURBO".Instruktor wyrozumiały, cierpliwy, dobrze tłumaczy, nie stresuje kursanta, pozatym młody i przystojny.Jazda z nim to sama przyjemność.
kwiatuszek
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 01 lutego 2011, 23:34

Re: Sieradz

Postprzez kierowcaaaxDDD » wtorek 22 marca 2011, 16:25

Ja wybrałem OSK MARIAN SURMACZ ponieważ moje sis wybrały P.Surmacza a nie żałują i ja też nie żałuje;] dobrze tłumaczy.miły.uprzejmy po prostu gitesowy jest ;]
kierowcaaaxDDD
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa 16 marca 2011, 16:05

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości