Sieradz

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Sieradz

Postprzez karakon3 » poniedziałek 20 lutego 2012, 15:33

OSK Maciej Szablewski - bardzo się cieszę, że wybrałam właśnie ten ośrodek. Instruktor cierpliwy, opanowany, ale i wymagający. Co moim zdaniem jest plusem - przynajmniej wie się, co trzeba jeszcze przećwiczyć i dopracować. Czas i termin jazd zawsze mogłam dostosować do swoich potrzeb. Wiedza przekazywana w sposób jasny i zrozumiały. Bezstresowa atmosfera w czasie jazd, instruktor z poczuciem humoru i pasją do tego co robi. Egzamin zdałam za drugim podejściem. Szukającym dobrego OSK polecam, wszystkich pozdrawiam, a tym z 'nowiutkim' prawkiem gratuluję.
karakon3
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 20 lutego 2012, 15:05

Re: Sieradz

Postprzez rastaman697 » wtorek 24 kwietnia 2012, 20:52

Ja mogę każdemu polecić OSK Krystian. Jest To Szkoła naprawdę Git. Wszystko na Luzie. A instruktorzy najlepsi w Sieradzu. Aż człowiek chce jeździć i uczyć się u Nich. Pan Krystian jest to facet z którym można robić wszystko. I żart zapoda, powie gdzie jest źle, uczciwy fajny facet, a jeśli ktoś sobie nie radzi zbytnio to daje sam u Siebie dodatkowe darmowe godziny. Wiadomo szef to szef.
Pani Ilona hmm... z tą kobietą to można konie kraść. Poprowadzi nawet największego łamagę i zrobi z niego profesjonalnego kierowce. ja, moja siostra i wielu kolegów robiliśmy u Krystiana kurs każdy z nas zdał za 1 razem. no jakieś 8 osób to chyba o czymś świadczy :) wszystko jest elastycznie do klienta. Widać że Ci ludzie samochody i pasje mają we krwi. Zresztą pan Krystian to uczy jeździć ponad 20 lat. Oboje mają dobry stosunek zarówno i do młodzieży jak i do osób dorosłych. Polecam wam tą szkołę jazdy. Jest to najlepsza duża szkoła jazdy w Sieradzu. Zresztą rankingi nie kłamią. I pamiętajcie że na egzaminie trzeba umieć jeździć a nie liczyć na szczęście. Przesyłam link do konta OSK na Fb mam nadzieję że Wy również się nie zawiedziecie. https://www.facebook.com/OKS.KRYSTIAN
A zresztą nie ma takich co by się na Tych instruktorach zawiedli Pozdrawiam :) PAWEŁEK :)
rastaman697
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 13 kwietnia 2012, 22:11

Re: Sieradz

Postprzez maja86 » wtorek 16 października 2012, 13:44

OSK Piotr Chrzanowski - niestety nie robiłam u niego całego kursu; tylko dokupywałam godziny przed egzaminami. Żałuję, że tak późno się o nim dowiedziałam. Pan Piotr bardzo sympatyczny, wyrozumiały, jazdy na luzie; spokojnie wszystko tłumaczy po kilka razy - złoty człowiek i instruktor :) polecam! jego pracownik także sympatyczny chłopak. Polecam jazdy u pana Piotra. Beztresowo, na luzie i konkretnie!
maja86
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek 26 kwietnia 2012, 19:23
Lokalizacja: łódzkie

Re: Sieradz

Postprzez justynast » wtorek 06 listopada 2012, 11:17

Przeniosłam się do Sieradza na egzamin i godziny wykupywałam u Pana Piotra (OSK KRUK). Jestem bardzo zadowolona. Świetne podejście, bardzo cierpliwy człowiek. Nauczyłam się więcej na kilku godzinach niż na całym kursie w innej szkole. Dobre przygotowanie do egzaminu, jeździłam sporo po miejscach, gdzie później miałam egzamin. Polecam!
justynast
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 06 listopada 2012, 11:13

Re: Sieradz

Postprzez makid » środa 26 grudnia 2012, 23:50

Witam. Chciałam złożyć ogromne podziekowanie panu Piotrze T..., który w tempie ekspresowym przygotował mnie do egzaminu. Wcześniej jeździłam w Łodzi w dwóch szkołach i z wieloma instruktorami, pierwsza szkola Easy Drive, to totalna porażka, po 40- stu godzinach nie umiałam prawie nic! O drugiej szkole moge powiedzieć już wiele dobrego - to Sztaba. Moje kolejne wyjeżdzone godziny polegały na oduczaniu się złych nawyków nabytych we wcześniejszej szkole i wciąż moje jazdy były mało samodzielne. Pozatym zdawanie egzaminu w Łodzi jest dla ludzi o stalowych nerwach i mających szczęście. Mnie się to nie udało 5 razy i moja psychika okazała się za słaba by podchodzić po raz szósty. Dzieki namowom męża, trafiłam do Sieradza i tam jeździłam - jak już wcześniej wspomniałam z instruktorem o wielkim spokoju, opanowanym, co było bardzo pomocne w wielu sytuacjach. Pan Piotr ... daje wiele cennych rad i jest zaangażowany w 100% nie tylko jako instruktor jazdy ale dodatkowo jako psycholog :) (co było dla mnie niezwykle ważne). Było mi dane jeździć z p. Piotrem tylko 4 godziny a tak bardzo mi pomógł w koncentracji na drodze, że zdałam w Sieradzu od razu, bezbłędnie. Myśle, że instruktor z którym jeździłam potrafi zrobić kierowcę z najgorszego "szałaputa". Chciałam jeszcze raz podziękować panu Piotrowi za jego profesjonalizm, pomoc i postawę pełną oddania każdemu zestresowanemu kursantowi. Serdecznie polecam wszystkim Auto Szkole OSK Kruk w Sieradzu. Odebrałam w Wigilę dokument i cieszę się jako kierowca.
makid
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 26 grudnia 2012, 23:32

Re: Sieradz

Postprzez Katalonczyk » wtorek 15 stycznia 2013, 17:55

OSK Szcześniak - bardzo fajne godziny teorii , fajny plac i na tym koniec .
Instruktorzy nie najlepsi , jeden dość nerwowy , inni bez konkretnych rad ogólnie słabo .
Z placu mogą korzystać też inne szkoły więc nie jest to też wielki plus .
Instruktorzy się spóźniali , raz w ogóle się nie zjawił :)

Ocena 6/10
11.01.2013 zdana teoria B,
15.02.2013 zdana praktyka B.
Katalonczyk
 
Posty: 17
Dołączył(a): piątek 11 stycznia 2013, 17:26

Re: Sieradz

Postprzez kamilsdz » czwartek 27 marca 2014, 14:34

Zdecydowanie "OSK KRUK" ! Baaardzo jestem zadowolony z lekcji ! Super szkoła ! Dziękuje Panie Piotrze ! :) Instruktor baaardzo miły, wyrozumiały, super tłumaczy ! :) Ogromny Plus dla tej szkoły. Polecam każdemu kto chce zdać prawo jazdy szybko i dobrze :) ja zdałem za pierwszym. Pozdrawiam :)
kamilsdz
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 27 marca 2014, 14:19

Re: Sieradz

Postprzez ollu5 » poniedziałek 27 lipca 2015, 13:56

polecam gorąco OSK Kruk, Pan Piotr jest rewelacyjnym nauczycielem:) świetnie tłumzczy, ma doskonałe podejście do kursanta, atmosfera też super :) polecam i pozdrawiam
ollu5
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 27 lipca 2015, 13:49

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości