Kielce

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Kielce

Postprzez mysiorka27 » wtorek 25 stycznia 2011, 12:18

ja polecam szkołe jazdy Vega szczegolnie instruktora Marcina bardzo dobrze uczy jezdzic zdalam za pierwszym razem i jestem bardzo zadowolona z przebytego kursu zreszta prawie kazdy kursant ktory robi kurs u niego zdaje za pierwszym razem. mila atmosfera bardzo dobrze tlumaczy szczerze polecam



edytowany przez moderatora
mysiorka27
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 12:12

Re: Kielce

Postprzez vivienne92 » środa 28 grudnia 2011, 21:41

Ja również robiłam w ACH i jestem zadowolona, chociaż początkowo jazdy miałam bardzo rzadko, ale zmieniłam w połowie instruktora i bardzo szybko wyrobiłam resztę godzin:) Ogólnie nie ma się do czego przyczepić. Zdałam za pierwszym razem.
vivienne92
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 28 grudnia 2011, 21:38

Re: Kielce

Postprzez wroni » środa 15 lutego 2012, 14:04

wroni
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 15 lutego 2012, 14:01

Re: Kielce

Postprzez english88 » poniedziałek 17 września 2012, 21:06

Witam

Polecam szkołę jazdy FART. Zapraszam na stronę internetową.
Avatar użytkownika
english88
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 17 września 2012, 20:56

Re: Kielce

Postprzez barthez » czwartek 17 stycznia 2013, 21:01

Polecam Szkołe Jazdy Andrzej Chudy http://www.szkolachudy.pl/ naprawde wspaniali instruktorzy oraz wykładowcy.
Kat.B (2009)
Kat.C (2012)
Kat.D (2013)
Avatar użytkownika
barthez
 
Posty: 39
Dołączył(a): wtorek 02 października 2012, 15:45
Lokalizacja: Kielce

Re: Kielce

Postprzez eXplosiVe11 » piątek 29 marca 2013, 22:43

Osobą z Buska moge polecić Szkołe jazdy "Przemek", wszystko bardzo dobrze wytłumaczone miła atmosfera, Pani Justyna jest bardzo miła i ma duża wiedzę dotyczącą przepisów. Jestem bardzo zadowolony i nie żałuje że poszedłem do tej szkoły jazdy!!
Gorąco polecam !
eXplosiVe11
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 29 marca 2013, 22:32

Re: Kielce

Postprzez paulinkatinka » środa 22 maja 2013, 19:29

a no i ja zdalam za 4 razem ;p chodzilam do Załawy ale nie bardzo sie wyuczylam tam jeździć wiecej daly mi jazdy doszkalające w szkole jazdy Słoneczna która baardzo polecam :)
paulinkatinka
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 22 maja 2013, 19:05

Re: Kielce

Postprzez Krolewna123 » piątek 25 lipca 2014, 11:51

Witam. Ja polecam Szkołę Jazdy MATEUSZ w Kielcach. :thumb2:
Zdałam za pierwszym!!! :mrgreen:
Instruktor, Pan Norman, przekozak! Nie da się z nim nudzić! A już denerwować wcale :o
Krolewna123
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 25 lipca 2014, 11:47

Re: Kielce

Postprzez karolina733 » środa 02 marca 2016, 12:03

SERDECZNIE POLECAM szkołę Luzik!! Atmosfera bardzo sympatyczna, naprawdę każdy stara się pomóc i nauczyć najlepiej jak się da. Profesjonalne podejście do sprawy, zdanie egzaminu zarówno teoretycznego jak i praktycznego nie sprawiło mi żadnej trudności a także osobom z mojej grupy :D

http://luzikkielce.pl/
karolina733
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 02 marca 2016, 11:41

Re: Kielce

Postprzez Pokemon1987 » piątek 29 lipca 2016, 19:47

Cześć. Gorąco polecam szkołę jazdy Wójcik. Bardzo profesjonalne podejście i z tego co wiem duża zdawalność kursantów. Zdałem bez problemu za pierwszym razem dzięki super instruktorowi, który umie wytłumaczyć i naprawdę zna się na rzeczy. Druga sprawa to fajne ceny promocyjne, które można nieraz trafić na ich stronie internetowej http://www.szkolajazdywojcik.pl
Pokemon1987
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 29 lipca 2016, 19:42

Re: Kielce

Postprzez FranciszekH » poniedziałek 04 grudnia 2017, 13:30

Ja niestety doświadczyłem ENIGMY, okropna szkoła. Słabi i średnio przyjemni instruktorzy, za dużo nie wyniosłem. Przez nich nie zdałem praktyki za pierwszym razem. Pojęcia takie jak ruszanie pod górkę, czy hamowanie silnikiem były mi obce. Wystarczyło za to parę dodatkowych jazd w szkole http://elmichta.pl/ , która jest kontrastowo bardzo przyjemna. Ludzie mili i przy tym bardzo profesjonalni. Serdecznie polecam z czystym sumieniem, a tej pierwszej unikać szerokim łukiem.
FranciszekH
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 04 grudnia 2017, 13:28

Re: Kielce

Postprzez monikawikto » piątek 20 grudnia 2019, 12:45

Ja właśnie jestem po zdanym egzaminie na kat B. Jeżeli chodzi o wrażenia z kursu to spokojnie mogę powiedzieć że są jak najbardziej pozytywne. Kurs robiłam w tej szkole http://elmichta.pl/. Świetnie zorganizowana szkoła. Nie ma problemów z terminami kursów. Instruktorzy maja super podejście do kursantów. Samochody zawsze odpowiednio przygotowane. Bardzo podoba mi się tez podejście instruktora. Ćwiczył ze mną manewry aż się ich dobrze nie nauczyłam. jak miałam jakieś pytania jeżeli chodzi o pierwszeństwo na skrzyżowani to zawsze jasno i rzetelnie mi tłumaczył a potem sprawdzał moją wiedzę czy dobrze zrozumiałam. Polecam spokojnie Elmichtę.
monikawikto
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 20 grudnia 2019, 12:38

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości